Імміграція в Канаду
Express Entry і всі провінційні програми
Робота в Канаді
Навчання в Канаді
Візи в Канаду

На сайті «Canada4u» Ви зможете знайти всю необхідну інформацію для того, щоб успішно здійснити імміграційний процес в Канаду, процес отримання будь-якої візи до Канади або процес вступу до канадського ВНЗ особисто, або скористатися послугами «Canada4u», щоб:

 • Гарантовано пройти імміграційний процес в Канаду, отримати імміграційну візу, дозвіл на навчання або роботу, візу тимчасового резидента;
 • Порахувати бали в рамках імміграційного процесу, оцінити ваші шанси на імміграцію і обрати імміграційну програму;
 • Вирішити, скільки балів в рамках імміграційної програми вам необхідно набрати з англійської або французької мови на мовних тестах;
 • Заповнити анкети на імміграцію та / або візові анкети;
 • не хвилюватися про етапи імміграційного процесу – ми будемо хвилюватися за вас;
 • не шукати перекладачів для виконання перекладів ваших документів;
 • не шукати нотаріусів для засвідчення ваших документів;
 • не шукати місце, де ви швидко та якісно зможете вивчити французьку та/або англійську мову або підготуватися до здачі англійського та/аб французького мовного тесту;
 • не сушити голову над тим, що робити на імміграційному інтерв’ю чи на інтерв’ю з візовим офіцером перед отриманням студентської, робочої візи або візи тимчасового резидента.

Компанія «Canada4u» працює з 2001 року. Наші клієнти – родини, які хочуть іммігрувати до Канадистуденти від малого до великого, які хочуть отримати освіту в Канаді, а потім пройти імміграційний процес, батьки наших клієнтів, які бажають поїхати до дітей за програмою «Спонсорування батьків, бабусь та дідусів» або невиправні трудоголіки, які відправляються на інший континент у пошуках роботи, вартої їх професіоналізму.

Якою б не була мета, з якої ви хочете поїхати до Канади, ми гарантуємо вам якість послуг, які ми надаємо.


Чому саме ми?

Наші переваги:

 1. Ми працюємо в сфері імміграційних і візових послуг з 2001 року.
 2. Наші результати:
  100%  клієнтів – успішне відкриття справи при поданні імміграційних документів до консульства Квебеку. 100% успішно поданих заяв на отримання всіх типів віз. Ми пишаємося професіоналізмом наших співробітників, які перекладають  документи, заповнюють анкети, готують повний пакет документів для подачі на розгляд імміграційних і візових служб.
  99% клієнтів успішно проходять імміграційні інтерв’ю в провінцію Квебек. Ми пишаємося професіоналізмом своїх співробітників, які навчають клієнтів французькій та англійській мовам і готують їх до мовних тестів та до імміграційних інтерв’ю.
  100 % клієнтів здають екзамени IELTS, TCF, TEF, TEFaQ, DELF або DALF і отримують необхідні бали для проходження імміграційної процедури.
 3. Всі менеджери компанії, юристи, а також керівництво володіють двома мовами – англійською та французькою. Чи знаєте ви, що це означає? Кожний співробітник компанії «Canada4u» отримує та опрацьовує інформацію, що надходить (зміни імміграційного законодавства, наприклад) мовою, якою ця інформація була опублікована. Тобто, ми працюємо з першоджерелами – найнадійнішими ресурсами в отриманні най достовірнішої інформації.
 4. Ми розробили власну методику, а також покрокову програму підготовки клієнтів до проходження імміграційних інтерв’ю в провінцію Квебек. У програмі:
  • 330 питань підготовки до імміграційних інтерв’ю в електронному вигляді;
  • 330 питань підготовки до імміграційних інтерв’ю французькою мовою в аудіо форматі, записані на професійній звукозаписній студії!
  • Гіди про Канаду, адаптовані для наших клієнтів, щоб вони могли швидше розуміти справжню французьку мову
  • Фільм про адаптацію в Квебеку з субтитрами.
 5. Директор компанії сам успішно пройшов імміграційну процедуру за федеральною програмою і отримав статус постійного резидента Канади.
 6. Компанія використовує власноруч розроблену, дворівневу методику моніторингу якості оформлення пакету документів: спочатку з документами працюють перекладачі, далі документи перевіряються менеджерами, які мають багаторічний досвід оформлення і подачі імміграційних документів, після чого проходить перевірка документів керівництвом компанії і, нарешті, – надсилання документів на розгляд імміграційним службам.
 7. Години роботи компанії: консультації за попереднім записом по телефону можливі в будь-який зручний для вас час – с 10.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю включно.
 8. Спектр наших послуг – широкий: всі імміграційні програми до Канади, допомога в отриманні будь-яких типів віз в Канаду, вибір мовних шкіл та ВНЗ в Канаді, допомога у вступі до ВНЗ, вивченню англійської і французької мов.
 9. І, нарешті, вартість наших послуг – у вас є можливість отримання знижок, вибору пакета послуг і, відповідно, зниження загальних витрат на імміграційний процес.

 


 

Наші недоліки:

 1. 1% клієнтів – не пройшли імміграційні інтерв’ю, одержавши відмову через недостатній рівень володіння французькою мовою і не захотіли подати документи повторно. Шкодуємо, що клієнти не дослухались до наших рекомендацій, не почали вчити мову заздалегідь і не здали вчасно мовні іспити.
 2. Ми – канцеляристи-ідеалісти! Що це означає? Так, ми ще не відправили на розгляд жодного пакету документів клієнтів, не перевіривши його 3 рази! На чому це позначається? На жаль, займає трохи більше часу, ніж хотілося б нам і нашим клієнтам.
 3. Ми не дублюємо інформацію з інших російських та українських інформаційних порталів – ми все пишемо й перекладаємо самотужки! А всім відомо: час – гроші!
 4. Вважаємо, що ще багато чого не знаємо, тому вчимося й удосконалюємося постійно.
 5. Не довіряємо імміграційним форумам.
 6. Працюємо 24/7. Іноді втомлюємося.
 7. Вболіваємо за кожного клієнта. Сумуємо, коли клієнти виїжджають.

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ ПОСЛУГ КАНАДСЬКИХ АДВОКАТІВ, КОНСУЛЬТАНТІВ ТА “CANADA4U”

Після довгих роздумів ви, нарешті, прийняли рішення: “Так, я буду іммігрувати до Канади”! Тепер вам потрібно прийняти ще одне, не менш відповідальне, рішення: треба вибрати того, кому ви довірите вести свою імміграційну справу. Серед тих, хто розпочинає імміграційний процес, існує думка, що найнадійніший спосіб, який приведе до успішного переїзду, – це звернення по допомогу до канадського консультанта і підписання контракту саме з ним. Проте, не знаючи усіх підводних каменів імміграційного процесу, усіх документальних тяжб і нюансів, ви не можете напевно оцінити вірогідність успіху вашої справи, довіреної в руки канадського консультанта. Не забувайте про те, що канадський консультант працює з громадянами багатьох країн і не знає правових норм кожної з них. Виходячи з тисяч проведених консультацій, прогнозуючи усі ваші сумніви, ми провели дослідження, яке показало, наскільки надійніше і ближче буде вам, шановані іммігранти, довіритися саме нам.

Компанія “Canada4u” здійснює повний супровід імміграційного процесу клієнтів і надає підтримку на усіх його етапах без тимчасових обмежень або обмежень за кількістю імміграційних програм і спроб подання заяв по різних програмах. “Canada4u” надає послуги комплексно, роблячи імміграційний процес зручним для вас. З нами вам не треба окремо йти у бюро перекладів, щоб перекласти документи або до нотаріуса, щоб завірити їх. Вам не треба шукати відповідь на питання “Що означає рівень знання англійської мови 5.5”? або шукати, де підготуватися до мовного тесту. Вам не треба контролювати, що ми вказуємо в анкетах, адже ми заповнюємо їх виключно згідно наданих вами документів. Вам не треба з’ясовувати, де отримати той або інший документ і який має бути його формат, адже ми все вам розповімо. Вивчення клієнтами англійської і французької мов і контроль прогресу, підготовка до мовних тестів, переклад, вичитування і завірення усіх необхідних документів, заповнення анкет і електронних профілів згідно з документами, що відповідають актуальними українським правовим нормам – усе це і ще дуже багато чого ви отримуєте, підписавши контракт з “Canada4u”. Виходячи з порівняльної таблиці, висновки напрошуються самі собою:

  Адвокати в Канаді Canada4u

ЗМІСТ ПОПЕРЕДНЬОЇ БЕЗКОШТОВНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО E-MAIL

 

Після надсилання клієнтом запиту на Assessment Demand – Оцінка шансів іммігрувати 1. підтвердження можливості клієнта успішно пройти імміграційний процес; 1.  підтвердження можливості клієнта успішно пройти імміграційний процес;
2. визначення головного заявника; 2. визначення головного заявника;
3. уточнення програм/програми, за якими клієнт може пройти імміграційний процес; 3.  уточнення програм/програми, за якими клієнт може пройти імміграційний процес;
4. пояснення загальних положень системи Express Entry; 4.  пояснення загальних положень системи Express Entry;
5. загальний перелік послуг, що надаються; 5. пояснення схем провінціних програм, за якими клієнт може іммігрувати;
6. суммы и условия оплаты; 6. загальний перелік послуг, що надаються;
7.  текст контракту; 7.  суми і умови оплати;
8. багато інформації про компанію, її досвід, успіхи. 8. текст договору за запитом клієнта;
  9.  підрахунок балів та його аналіз.
Після отримання клієнтом першої відповіді від консультанта та поставлених клієнтом запитань 1.  Зміст відповідей націлено на те, щоб запевнити клієнта у тому, що він буде отримувати максимальну інформаційну та юридичну підтримку від консультанта. 1. Надаються конкретні розгорнуті відповіді на поставлені клієнтом запитання.
2. Відповіді розмиті та залишають сумніви. 2. Якщо відповідь на те чи інше запитання не може бути надана на етапі безкоштовної консультації (наприклад, надання переліку документів), клієнт про це попереджається.
3. Не надається відповідь на запитання про те, яким чином проходитиме процес контролю документів, а також на запитання про те, на базі чого заповнюватиметься Express Entry profile. 3. Клієнт повинен відповісти на уточнюючі запитання щодо його ситуації, аби упевнитись у його можливості іммігрувати.
4. Клієнту не ставлять уточнюючих запитань (наприклад, не з’ясовується, чи офіційний його досвід роботи і т.ін..)  
 

 

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ДОГОВОРУ І ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ

 

Термін дії 1 – 2 роки. Пролонгація не передбачена. Якщо процес не завершено після закінчення терміну дії контракту, можливе лише підписання нового договору і, як наслідок, повторна оплата згідно договору. 3 роки або до моменту успішного завершення імміграційної процедури.
Відповідальність консультанта згідно з договором 1. Гарантії отримання Invitation to apply не надаються. 1. Гарантії отримання Invitation to apply не надаються.
2. Якщо в процесі знаходження Express Entry profile в Pool of candidates імміграційне законодавство змінюється не на користь клієнта, повернення коштів не передбачене. Варіанти для продовження процесу також не передбачені. 2. Подача документов по любой иммиграционной программе повторно – бесплатно.
3. Див. наступний пункт. 3. Див. наступний пункт
 Кількість імміграційних програм і можливість повторного подання документів, пропонованих договором    
  1.  Одна імміграційна програма. Послуги включають: заповненя і подача Express Entry Profile + подача документів після отримання Invitation to Apply.

 

2. Подача за кількома програмами передбачає підписання іншого типу контракта за більшою вартістю.

1. Подача документів за будь-якою імміграційною програмою, за якою клієнт має юридичну можливість іммігрувати.

 

 

2. Кількість подач в разі зміни законодавства необмежена або неотримання ITA – необмежена.

Переклад і нотаріальне засвідчення За рахунок клієнта Включено у вартість контракту
Аффидавит переводчика За рахунок клієнта Включено у вартість контракту
Выполнение сравнительной характеристики (эвалюации) дипломов Включено у вартість договору: Включено у вартість договору:
1. Допомога у виборі виконавчого органу, до якого клієнту необхідно надіслати дипломи для проведення оцінки. 1. Допомога у виборі виконавчого органу, до якого клієнту необхідно надіслати дипломи для проведення оцінки.
  2. Переклад і засвідчення документів.
2. За рахунок клієнта: переклад і засвідчення документів. 3. Подання документів до виконавчого органу в Україні.
  4. Подання документів до виконавчого органу в Канаді.
Підготовка до мовних тестів 1. Надаються посилання на онлайн-джерела для самопідготовки до тесту; 1. 8 занять по 90 хвилин – включені у вартість договору;
2. Допомога із проведення реєстрації на тест. 2. Систематичне проведення мовних тестувань для визначення рівня знань клієнта;
  3. Консультування викладача щодо потреб клієнта (якщо викладач – не співробітник «Canada4u»). 


Вибір завжди залишається за вами!