Про Канаду

Компанія “Canada4u” не займається безпосередньо працевлаштуванням в Канаді. Компанія “Canada4u” займається супроводом імміграційного процесу клієнтів, а саме допомагає отримати:

  • візи тимчасових резидентів Канади (необхідні для будь-яких поїздок в Канаду, включаючи виїзд на роботу та навчання);
  • дозвіл на роботу в Канаді;
  • дозвіл на навчання в Канаді;
  • імміграційні візи (необхідні для отримання статусу постійних жителів Канади).

Існують імміграційні програми Канади, однією з умов яких є отримання запрошення на роботу (job offer - джоб оффер / offer of employment - пропозиції про роботу) від канадських роботодавців. Його отримання має на меті подальше працевлаштування в Канаді, а також подальше отримання статусу постійних жителів Канади. Компанія “Canada4u” займається консультаційним супроводом процесу працевлаштування клієнтів в Канаді як частини імміграційного процесу.

Планування - один з найважливіших принципів усього імміграційного процесу. Мова йде не тільки про тайм-менеджмент, але й про грамотний розподіл різних ресурсів, які повинен мати у своєму розпорядженні емігрант. Питання фінансових ресурсів і їх розподілу є одним із найгостріших. «Скільки коштує іммігрувати в Канаду?» - це питання, яке не може не поставити собі іммігрант в процесі планування своєї еміграції. Саме це питання, безумовно, ставить нам кожний клієнт, який звернувся в «Canada4u» за консультацією.

Ця стаття стане для вас коротким кошторисом витрат. Ми зібрали в ній інформацію про витрати, які очікують всіх, хто прийняв рішення іммігрувати в Канаду.

canada blog0

Ознайомившись із «Заповідями іммігранта»  і зрозумівши, «Імміграція в Канаду. З чого почати?» , ви озброїлися знаннями про те, як зрушити процес еміграції з мертвої точки, а також про те, як долати труднощі імміграційного шляху. Якщо ви обрали Канаду і не хочете, щоб еміграція так і залишилася вашої захмарною мрією, ви повинні знати про найголовніше - 7 основних речей, без яких ви не зможете виїхати на ПМЖ до Канади.

canada blog1

Багато з тих, хто «краєм вуха» щось чув або читав про Express Entry, займаючись пошуком інформації по імміграції в Канаду, насправді зовсім не розуміють або не до кінця розуміють, що це означає, і які насправді імміграційні можливості надає даний імміграційний шлях.

Зараз цю систему відбору кандидатів на еміграцію до Канади можна вважати найбільш дієвою, справедливою і, звичайно ж, вигідною в першу чергу для самої Канади, оскільки ця система ефективно працює на відбір дійсно освічених і кваліфікованих фахівців, які реально внесуть свій вклад у розвиток економіки країни, а не будуть тягарем для канадських платників податків. Хочемо, не вдаючись у подробиці, дати визначення Express Entry: що це насправді і «з чим це їдять».

canada blog2

Якщо ви після довгих роздумів над своїм життям і своїм майбутнім прийняли кардинальне рішення емігрувати, ласкаво просимо в клуб! Ви розглядали імміграцію до багатьох країн, які пропонують імміграційні програми. Зробивши свій фінальний вибір на користь Канади, ви не помилилися. Ви вивчили інформацію про Канаду, прочитали про імміграційний процес, порахували бали, відвідали консультації. Ви, безумовно, добре підготувалися. Однак, вам потрібно ще дуже багато дізнатися, щоб успішно і безболісно пройти цей нелегкий шлях. А ми вам в цьому допоможемо! Почнемо з розповіді про те, чого ви не знайдете на офіційних сайтах з імміграції в Канаду. Отже, імміграція в Канаду вимагатиме від вас протягом усього процесу пам'ятати про 8 важливих обов'язків іммігранта, які повинні стати вашими заповідями.

canada blog3

Якщо ви вже замислювалися про імміграцію, ви не могли не розглядати Канаду в якості свого нового дому. Канада красива, успішна, доброзичлива і відкрита. З чого вам потрібно починати? Кому задавати мільйон хвилюючих запитань? Компанія «Canada4u» пропонує вам простий і короткий шлях від глобальних і розмитих питань до конкретних відповідей та прийняття остаточного рішення - емігрувати в Канаду чи ні. Ось кілька обов'язкових дій, які вам рекомендує «Canada4u»: 

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!