Імміграція в провінцію Квебек
Immigration to Quebec

 З 18 СІЧНЯ 2016 РОКУ НАБИРАЮТЬ СИЛИ НОВІ УМОВИ ПОДАЧІ ЗАЯВ ПО ІММІГРАЦІЇ ДО ПРОВІНЦІЇ КВЕБЕК!

З детальною інформацією англійською мовою ви можете ознайомитися за посиланням>>

Інформація французькою мовою за посиланням>> 

Чому Квебек?

В основному, клієнтам знайома імміграційна процедура Express Entry, яка для успішного проходження імміграційного процесу вимагає:

  • Здачу міжнародного іспиту на знання англійської та/або французької мови (IELTS або TEF)
  • Наявність освіти і тривалого офіційного досвіду роботи (у випадку первинного подання документів для отримання номінації однієї з провінцій Канади – наявність досвіду роботи в одній із пріоритетних у цій провінції спеціальностей)
  • Наявність офіційної пропозиції про роботу від канадського працедавця (job offer)
  • Наявність номінації від однієї з провінцій Канади (наприклад, Нью-Брансуік, Манітоба, Нова Шотландія та інші)
  • Всі клієнти помилково вважають, що краще і розумніше подавати документи на імміграцію по Express Entry, оскільки вони давно в школі вивчали англійську мову (мало хто вивчав французьку) і не зможуть вивчити французьку мову взагалі.

Кому “Canada4u” радить Квебек:

  • Якщо вам менше 35 років, ви маєте освіту, офіційний досвід роботи і ви зможете вивчити розмовну французьку мову на середній рівень – ви зможете на 100% успішно пройти імміграційну процедуру провінції Квебек.
  • За наявності диплома по одній із затребуваних спеціальностей (наприклад, освіта за такими спеціальностями як «цивільне та промислове будівництво», «комп’ютерні науки», «сестринська справа», «технологія авіабудівництва» та інші), імміграційні справи розглядаються в пріоритетному порядку.
  • Хоча на даний момент існує обмеження у кількості іммігрантів, яких приймає провінція Квебек, подавати документи на імміграцію можуть не лише кандидати, чия освіта входить до списку «затребувана сфера освіти у Квебеку». Даний перелік є, по суті, лише списком напрямів освіти, за які нараховуються додаткові бали. Крім того, ліміт кількості заяв іммігрантів, що приймаються Квебеком, більший, ніж за всіма іншими провінційними імміграційними програмами Канади.
  • Виходячи з багаторічного досвіду у сфері імміграційних послуг «Canada4u», ми знаємо, що вивчити французьку мову, а також здати мовні тести TEFaQ, TEF, TCF, DELF або DALF у стислий термін – можливо. Крім того, акцентуємо вашу увагу на тому, що для успішного проходження імміграційного процесу, потрібна саме розмовна французька мова.

Етапи імміграційного процесу в провінцію Квебек.

Дуже часто клієнти, які виявили бажання іммігрувати, не до кінця усвідомлюють весь шлях, який їм необхідно пройти, щоб потрапити в країну мрії. Нижче, дуже детально, ви можете ознайомитися з тим, що на вас чекає, якщо ви все-таки вирішите потрапити в Новий Світ.

1. Попередня оцінка шансів на імміграцію. 

Перед першою консультацією в офісі компанії «Canada4u», ми дистанційно і безкоштовно проводимо оцінку шансів клієнта на імміграцію. Оцінка шансів дає як клієнту, так і компанії, можливість зрозуміти, чи має клієнт потенційні шанси на імміграцію чи ні. Для того, аби ми могли сказати, чи маєте ви шанси іммігрувати, відвідайте нашу сторінку «Оцініть шанси».

2. Детальна оцінка шансів на імміграцію. 

Якщо ви бажаєте отримати детальну оцінку Ваших імміграційних можливостей, що включають в себе підрахунок балів і деякі рекомендації щодо імміграційного процесу і підготовки документів та їх формату, ви можете записатися на особисту консультацію в “Canada4u” (якщо ви знаходитесь не в Києві,  є можливість проведення консультації по SKYPE). Про вартість консультації дізнайтесь детально за посиланням. Якщо в подальшому ви проходите імміграційний процес з допомогою компанії «Canada4u», вартість консультації вираховується з вартості послуг супроводу імміграційного процесу.

3. Ознайомлення з імміграційним процесом та його варіантами в компанії «Canada4u». 

Після отримання позитивної відповіді при оцінюванні шансів на імміграцію в Квебек, ви будете самостійно вирішувати, яким чином діяти далі, а саме: чи готові ви до настільки відповідального кроку в вашому житті, який кардинально змінить ваше майбутнє. Також, важливим питанням для вас буде подання документів і безпосередньо проходження імміграційного процесу, яке ви можете здійснити самостійно або скористатися послугами професіоналів з багаторічним досвідом роботи в цій сфері. Якщо ви вирішите скористатися послугами “Canada4u” для супроводу вашого імміграційного процесу, ми будемо раді запросити вас до офісу компанії для надання вичерпної консультації про послуги, які надає наша компанія.

4. Підписання контракту з компанією «Canada4u». 

Якщо вам важко підрахувати бали, заповнити анкети, виконати переклади і нотаріально їх засвідчити, важко зрозуміти всі особливості імміграційного процесу, підготовку до імміграційного інтерв`ю, ми – ті, хто вам допоможе. Детальніше про умови підписання контракту читайте на сторінці «Імміграція в Канаду»

5. Складання мовних іспитів.

 Ми готові надати вам вичерпні консультації щодо вивчення французької та/або англійської мови, а також щодо підготовки до складання мовних іспитів

6. Заповнення анкет і переклад документів.

 Після підписання контракту з компанією «Canada4u», менеджери – перекладачі та юристи працюють з вашими документами: надають вичерпні консультації щодо підготовки і збиранню документів, виконують і вичитують переклади, засвідчують документи, а також заповнюють всі необхідні анкети на імміграцію. В компанії «Canada4u» працюють перекладачі з досвідом роботи не менше 5 років, тому проблеми під час імміграційного процесу, пов`язані з неякісним перекладом, – це проблеми, які наколи не зустрічаються в нашій компанії. Хочемо звернути вашу увагу на те, що правильність і точність перекладу Ваших документів, а також правильне заповнення анкет – це запорука успіху вашого імміграційного процесу. Після виконання цієї кропіткої роботи, анкети та документи надсилаються в Ministère de l’Immigration, de la Diversité et de l’Inclusion.

7. Оплата клієнтом консульських зборів. 

Інформація про суми консульських зборів знаходиться нижче на цій сторінці.

8. Отримання листа про відкриття справи.

Після попереднього розгляду вашого пакету документів в Ministère de l’Immigration, de la Diversité et de l’Inclusion, ви отримаєте лист про відкриття справи. Цей лист – один із найважливіших моментів імміграційного процесу. Його отримання – запорука того, що ви набираєте бали за попереднім підрахунком. Це означає, що компанія «Canada4u» правильно підрахувала ваші бали, і що перший крок в імміграційному процесі пройдений успішно! Після отримання листа про відкриття імміграційної справи вас можуть попросити надіслати додаткові документи, на розсуд Ministère de l’Immigration, de la Diversité et de l’Inclusion, а також, у деяких випадках, дати час на вивчення і надання результатів французького тесту на рівень В2, якщо при подачі документів не було подано сертифікати про здачу тесту або якщо рівень французької мови був нижче, ніж В2. В цьому ми вам також, звичайно, допоможемо і будемо з вами протягом всього етапу підготовки документів.

9. Очікування інтерв`ю. 

Очікування – найважчий час, але його можна скоротити, вивчаючи французьку мову. Мова – це запорука успішного проходження імміграційного процесу в цілому, а також запорука того, що ви справите позитивне враження на імміграційного офіцера, а це додаткові, дуже потрібні кожному бали на інтерв`ю. До того ж, приїхавши після всіх наступних етапів  в провінцію Квебек, ви не будете губитися і зможете відчувати себе набагато впевненіше в новій країні.

10. Вивчення французької мови.

І тут ми зможемо вам допомогти у цій нелегкій справі, надавши необхідні рекомендації щодо вивчення мови і підготовки до мовних тестів з висококваліфікованими викладачами «Canada4u». З допомогою компанії «Саnada4u» ви зможете в стислі терміни вивчити французьку та англійську мову, а також підготуватися до екзаменів.

11. Інтерв’ю. 

В залежності від кількості попередньо набраних балів і від особистої ситуації з документами заявника, є можливість отримання Сертифікатів відбору провінції Квебек поштою, без необхідності проходження інтерв’ю. Тим не менш, треба завжди бути готовим до того, що вас буде запрошено на інтерв’ю. За місяць до інтерв`ю з імміграційним офіцером, ви  отримаєте запрошення на інтерв`ю. Останній місяць перед інтерв`ю – найнапруженіший. Ви більш інтенсивно вивчаєте французьку мову, отримуючи ті навички, які необхідні вам для успішного його проходження. “Canada4u” готує вас до інтерв`ю, шукаючи необхідну для вас інформацію про Канаду, вашу професію в Канаді і т.д. Робимо це, звичайно ж, разом з вами. Також, клієнти завжди звертаються до нас за психологічною допомогою. Завжди тяжко очікувати, гадати і думати. Тому ми з вами поруч до переможного фіналу! Інтерв`ю відбуваються зазвичай 2-3 рази на рік. Інтерв`ю триває близько години з імміграційним офіцером, який приїжджає з провінції Квебек. На інтерв`ю перевіряються ваші документи: їх достовірність, їх переклади, а також ваше знання мов. Чим краще ви розмовляєте і розумієте французькою та/або англійською мовами, тим більше у вас шансів пройти імміграційне інтерв’ю. Не вірте тим імміграційним консультантам, які запевняють вас, що знання французької мови – це вимога до основного заявника і тільки. Навпаки, адекватні знання обох заявників – це тільки плюс. На інтерв`ю також може перевірятися ваше знання англійської мови. Звичайно, тільки в тому випадку якщо ви вказали у ваших анкетах, що ви володієте англійською. Якщо на інтерв`ю ви довели, що рівень ваших знань дорівнює рівню знань заявлених в анкеті (незважаючи на те, що ви маєте результат тесту, рівень володіння французькою мовою можуть перевірити повторно на інтерв’ю) – ви отримаєте Сертифікат Відбору Провінції Квебек (Le Certificat de Sélection de Québec). Це другий важливий крок в проходженні імміграційної процедури. Вас вибрали! Вас хочуть бачити в Квебеку. Залишилось зовсім небагато!

12. Подання документів до Відділу Централізованого Прийому Документів в Новій Шотландії (Bureau de réception centralisée au Canada (BRC) à Sydney, Nouvelle-Écosse / Centralized Intake Office (CIO) in Sydney, Nova Scotia, Canada). 

Дуже часто клієнти дивуються: «Чому  вони повинні подавати документи на розгляд вдруге?» Повторна подача документів відбувається для того, щоб перевірити їх справжність: свідоцтв про народження, шлюб, розлучення і т.п.. Після заповнення другого пакету документів, ви подаєте їх до Відділу Централізованого Прийому Документів в Новій Шотландії (Bureau de réception centralisée au Canada (BRC) à Sydney, Nouvelle-Écosse / Centralized Intake Office (CIO) in Sydney, Nova Scotia, Canada). Після сплати консульських зборів на цьому етапі, ви знову отримаєте лист про відкриття справи, вам нададуть особистий номер. Наступним кроком буде запрошення на медкомісію. Контакти організації, що проводить медкомісію, ви знайдете за наступним посиланням>> 

13. Проходження медичної комісії. 

А ось це – останній крок. Коли Відділ Централізованого Прийому Документів в Новій Шотландії і посольство Канади в Україні закінчує перевірку ваших документів, ви отримуєте запрошення пройти медичну комісію. Ця процедура необхідна для того, щоб перевірити стан вашого здоров`я. Іммігранти, що мають хвороби, які можуть завдати шкоди населенню Канади, на жаль, не зможуть отримати імміграційну візу. Але якщо ви здорові і повні сил для переїзду, Канада з радістю надасть вам імміграційні візи. Віза дійсна протягом року від дня проходження медкомісії. Це означає, що зриватися з місця і терміново переїжджати до Канади вам, скоріше всього, не буде потрібно. У вас завжди буде можливість зібратися і попрощатися, щоб розпочати кардинально нове життя.

14. Отримання імміграційних віз. 

Перед отриманням віз, вам необхідно буде надати в посольство довідки про несудимість всіх повнолітніх членів родини, а також оплатити консульські збори.

15. І… Канада біля ваших ніг!

Консульські збори (провінція Квебек)

Для того, щоб подати заяву на імміграцію, заявники повинні сплатити консульські збори.

Після отримання Сертифіката Відбору провінції Квебек, документи будуть відправлятися до Відділу Централізованого Прийому Документів у Новій Шотландії (Bureau de réception centralisée au Canada (BRC) à Sydney, Nouvelle-Écosse / Centralized Intake Office (CIO) in Sydney, Nova Scotia, Canada.

Збір Permanent Residence Fees після отримання Сертифікату Відбору провінції Квебек.

Перед отриманням імміграційних віз сплачується збір Right of Permanent Residence Fee

Анкети для імміграції в провінцію Квебек