Иммиграция

Імміграція в Квебек

«Mon projet Québec» – онлайн платформа для подачі імміграційних заяв за імміграційним програмами провінції Квебек.

Що нам відомо на даний момент?

 1. Доступ до платформи буде відкритий з 5 січня 2016 року, але тільки для тих заявників, у яких є валідований (підтверджений) провінцією Квебек offrе d’emploi / job offer (пропозиція про роботу).
 2. Для інших категорій заявників, і, зокрема для заявників за програмою "Кваліфікований працівник", онлайн система подання документів буде доступна з 18 січня 2016 року.
 3. Якщо ви вже подали заяву на імміграцію за програмою "Кваліфікований працівник" поштою, ви не можете подати заяву повторно у рамках онлайн системи «Mon projet Québec».
 4. Коли Міністерство імміграції Квебека буде готове розглянути вашу заяву, вам буде надано 90 днів на відправку паперового пакету документів у Бюро імміграції.
 5. Плата консульських зборів за розгляд вашої імміграційної справи відбуватиметься онлайн. Готуйте карти!
 6. Як зрозуміти, чи потрапила ваша заява в квоту 2 800 заявників (квота Квебека з 18.01.2016)?
 7. Якщо ви не зможете подати свою заяву у рамках онлайн системи, це означає, що квота в 2 800 заявників була набрана, і залишається чекати відкриття програми після 31.03.2016 р. Якщо ж ваша заява була подана, і були сплачені консульські збори впродовж 30 днів після подання заяви, це означає, що ваша заява потрапила в квоту. Очевидно, що 18 січня 2016 року стане гарячим днем для багатьох бажаючих іммігрувати за програмою провінції Квебек. Поспішайте підготуватися заздалегідь.
 8. Обіцяють, що термін розгляду імміграційних справ значно зменшиться.
 9. Порядок розгляду імміграційних справ залишиться тим самим. Тобто, система підрахунку балів і процедура імміграційного процесу не зміняться.
 10. Інформацію в онлайн профайлі після його подання змінити не можна, окрім змін, що стосуються залежних заявників або про ваш статус. Окрім цього, ця функція не буде доступна з 18.01.2016 р.
 11. Система подання імміграційних заяв «Mon projet Québec» буде доступна тільки французькою мовою.
 12. Система подання імміграційних заяв «Mon projet Québec» буде практично ідентичною з актуальною раніше паперовою формою імміграційних заяв, але буде змінено формулювання деяких питань.
 13. Чи можна подати результати французьких тестів, термін яких перевищує 2 рок
  Так. Тести, які були дійсні на 1 квітня 2015 року, прийматимуться в поточному році. Проте, це правило не застосовуватиметься після 31 березня 2016 року.

Джерело: http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/informations/mon-projet-quebec/faq.html