Про Канаду

Міністерство громадянства та імміграції Канади оголошує, що відтепер, поряд з TEF Canada (Test d'évaluation de français pour le Canada) будуть також прийматися сертифікати іспиту TCF Canada (Test de connaissance du français pour le Canada) для підтвердження мовної компетенції з французької мови за програмами Federal Skilled Worker (FSW), Federal Skilled Trades (FST), Canadian Experience Class (CEC).

Робота в Канаді – прекрасна можливість не тільки пожити в іншій країні, але і в подальшому залишитися в ній на ПМП. 4 відповіді на 4 найпоширеніших питання наших клієнтів.

Ви вивчали в школі чи університеті французьку мову і хочете іммігрувати в Канаду? У такому випадку, ви можете зробити вибір на користь TEF, TEF Canada або TEFaQ для імміграції в Канаду. З усіх можливих французьких іспитів для еміграції в Канаду на території України можна здати ці три іспити, а також іспити DELF і DALF (тільки для імміграції до провінції Квебек). У цій статті ми приділимо увагу саме відмінностям трьох різновидів Test d'évaluation de français.

Ви зможете іммігрувати в Канаду без знання англійської мови і сертифіката IELTS тоді, коли закукурікає миша. Тобто - ніколи. У цій статті усвідомте іронію заголовка, ознайомтеся з фактами про IELTS в імміграційному процесі і дослухайтеся до наших порад.

Express Entry профайл - це ваш онлайн кабінет для проходження еміграції в Канаду і для взаємодії з імміграційною службою. Реєстрація Express Entry профілю онлайн і заповнення інформації в ньому - не менш копітка справа, ніж безпосередній збір документів.

Для того, щоб ви могли пересуватися по Канаді за кермом автомобіля, ви повинні мати водійські права, видані урядом провінції, в якій ви проживаєте або в яку іммігрували.

На сайті «Canada4u» ви можете знайти всю необхідну інформацію щодо імміграції в Канаду, віз в Канаду, роботи та навчання в Канаді. Ми викладаємо офіційну інформацію якомога більш докладно, але ви завжди можете звернутися до її першоджерел і дізнатися все «з перших вуст».

Дізнайтеся 4 основні чинники успішного проходження імміграційного процесу по Express Entry.

У цьому пості ми не будемо розповідати ані про еміграцію до Канади в цілому, ані про безліч імміграційних програм. Ми також не будемо вдаватися в подробиці імміграційних програм і в умови відбору.

«Імміграція в Канаду - це легко!» Так каже імміграційна влада Канади в офіційних джерелах. Офіційний сайт Міністерства імміграції Канади рясніє гучними заявами про те, що вам не потрібен представник (посередник, консультант) для того, щоб іммігрувати в Канаду. Це вірно. На сайті Міністерства імміграції у відкритому доступі надана вся необхідна інформація і повна законодавча база імміграційного процесу в Канаду. Відповідно, ви можете оцінити власні шанси на імміграцію в Канаду, подати документи від свого імені і успішно пройти процес.

Долаючи всі труднощі імміграційного процесу в Канаду, вам здавалося, що він ніколи не закінчиться. Але ось вони: імміграційні візи у ваших руках! Квитки на літак куплені, валізи зібрані, прощальні вечірки проведені, і ви готові починати нове життя в Канаді. З чого ж його починати?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!