Про Канаду

Планування витрат - найголовніший пункт у процесі прийняття рішення вчитися в Канаді. Скільки коштує навчання в Канаді? Наскільки дорого жити в Канаді? Які тарифи на отримання віз і Study Permit (дозволу на навчання) в Канаду? Чи можуть виїхати з вами члени вашої родини? У цій статті ми дамо відповіді на ці питання.

Express Entry (EE) – це електронна система відбору кандидатів на імміграцію в Канаду, що діє з січня 2015 року за програмами Federal Skilled Worker Program, Canadian Experience Class, Federal Skilled Trades Program. Детальніше дізнатися Express Entry ви можете тут

Наскільки би детально імміграційна влада Канади не розписувала імміграційну політику на офіційних сайтах, у емігранта, який вирішив вивчити питання самостійно, все одно залишиться багато питань. Крім того, у нього можуть скластися невірні висновки не тільки про деякі принципи імміграційної політики, а й про сам процес в цілому. Подавши документи, він може зіткнутися з відмовою у розгляді імміграційного досьє.

Розглянемо найпопулярніші міфи про імміграцію в Канаду, в які вірять дуже багато потенційних іммігрантів.

Імміграція в Канаду - це складний процес, який вимагає від емігранта фінансових, часових і фізичних витрат. Безумовно, зважившись на такі значні вкладення, клієнт хоче бути впевненим в тому, що всі його витрати не будуть марними, і в кінці цього шляху його чекає 100% успіх: він зможе емігрувати і отримати ПМП в Канаді.

Страшні слова «оцінка дипломів», «верифікація дипломів», «евалюація дипломів», «порівняльна характеристика дипломів», «підтвердження дипломів» - найчастіше незрозумілі пересічному клієнтові, який щойно почав дізнаватися, що таке еміграція в Канаду і розуміти суть імміграційного процесу.

Погодьтеся, що після питання «Скільки коштує еміграція в Канаду?»  кожен бажаючий поїхати до цієї країни задається наступним важливим питанням: «Скільки триває імміграційний процес?». І він має рацію, задаючи його. Хтось не поспішає виїхати в Канаду вже завтра, оскільки «тут» - робота і незавершені проекти або бажання народити дитину на рідній землі або ще взагалі не прийняте остаточне рішення to immigrate or not to immigrate? Інші «сидять на валізах» і тільки мріють: швидше би поїхати.

Розглянемо кілька найтиповіших варіантів, коли терміни імміграційного процесу підлягають прогнозам.

 Ви вже прийняли рішення виїхати на ПМЖ до Канади, але заплуталися, що робити і куди бігти в першу чергу? Тоді ця стаття саме для вас.

Одразу зазначимо, що імміграційний процес в Канаду складається з безлічі різних етапів, а також залежить від обраної імміграційної програми. Існують загальні обов'язкові кроки, які ви повинні зробити, щоб емігрувати, а також особливі кроки для імміграції в ту чи іншу провінцію Канади. Тобто, імміграційний процес кожної з провінцій Канади буде включати додаткові етапи.

Компанія “Canada4u” не займається безпосередньо працевлаштуванням в Канаді. Компанія “Canada4u” займається супроводом імміграційного процесу клієнтів, а саме допомагає отримати:

  • візи тимчасових резидентів Канади (необхідні для будь-яких поїздок в Канаду, включаючи виїзд на роботу та навчання);
  • дозвіл на роботу в Канаді;
  • дозвіл на навчання в Канаді;
  • імміграційні візи (необхідні для отримання статусу постійних жителів Канади).

Існують імміграційні програми Канади, однією з умов яких є отримання запрошення на роботу (job offer - джоб оффер / offer of employment - пропозиції про роботу) від канадських роботодавців. Його отримання має на меті подальше працевлаштування в Канаді, а також подальше отримання статусу постійних жителів Канади. Компанія “Canada4u” займається консультаційним супроводом процесу працевлаштування клієнтів в Канаді як частини імміграційного процесу.

Планування - один з найважливіших принципів усього імміграційного процесу. Мова йде не тільки про тайм-менеджмент, але й про грамотний розподіл різних ресурсів, які повинен мати у своєму розпорядженні емігрант. Питання фінансових ресурсів і їх розподілу є одним із найгостріших. «Скільки коштує іммігрувати в Канаду?» - це питання, яке не може не поставити собі іммігрант в процесі планування своєї еміграції. Саме це питання, безумовно, ставить нам кожний клієнт, який звернувся в «Canada4u» за консультацією.

Ця стаття стане для вас коротким кошторисом витрат. Ми зібрали в ній інформацію про витрати, які очікують всіх, хто прийняв рішення іммігрувати в Канаду.

canada blog0

Ознайомившись із «Заповідями іммігранта»  і зрозумівши, «Імміграція в Канаду. З чого почати?» , ви озброїлися знаннями про те, як зрушити процес еміграції з мертвої точки, а також про те, як долати труднощі імміграційного шляху. Якщо ви обрали Канаду і не хочете, щоб еміграція так і залишилася вашої захмарною мрією, ви повинні знати про найголовніше - 7 основних речей, без яких ви не зможете виїхати на ПМЖ до Канади.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!