Про Канаду

Ми не втомлюємося писати наполегливі статті-поради, націлені на те, щоб кандидати на імміграцію в Канаду з особливою увагою і відповідальністю поставилися до вивчення англійської мови і підготовки до здачі тесту IELTS.

Кому безкоштовних ресурсів (сайти, блоги, влоги) з підготовки до IELTS? Вони є в нас! В закладки, якщо мрієте # іммігрувативканаду!

Ваш рівень знань англійської мови - intermediate, і ви готуєтеся до IELTS самостійно з надією отримати 8.0 по кожному розділу тесту? Не смішіть курей. Якщо ви не геній, і у вас за плечима немає досвіду самостійної підготовки до мовних іспитів, а також знань інших іноземних мов, ви ніколи не здасте IELTS на 8.0. А розкажіть-но ще ось що: як ви можете об'єктивно проаналізувати і оцінити свій прогрес? Хто перевіряє ваші твори для Writing? З ким ви практикуєте Speaking?

Ви мрієте поїхати жити в Канаду і не знаєте, як це зробити? Канада пропонує багато варіантів, а ми в цій статті розповімо вам про три найшвидші з них. Мова піде про три імміграційні програми, які пропонують найзручніший і найкоротший імміграційний шлях. Знайомтеся з умовами і обирайте!

Знайомство з роботодавцем починається з резюме. Це – ваша візитна картка, тому важливо відповідально підійти до його складання. Ідеальне резюме для роботи в Канаді відрізняється від CV, яке може здатися вдалим в Україні.

Мета будь-якого резюме – доступно і чітко презентувати ваші навички та кваліфікації, зацікавивши роботодавця в особистій зустрічі з вами.

Світова громадськість активно обговорює прогнози IRCC про те, що до 2021 року Канада прийме понад 1 мільйон іммігрантів. Саме таку мету поставила собі ця країна на найближчі 3 роки.

«Канада стає все більш відкритою у зв'язку з посиленням імміграційної політики США», заявляється в CNN. Від коментарів не утрималося і New York Times, заявивши, що Америці слід було б наслідувати приклад свого сусіда по континенту, збільшивши приплив іммігрантів заради власного економічного добробуту.

Комп'ютерний IELTS тепер в Україні! Електронна версія іспиту – це закономірний наслідок технічного прогресу і переходу на електронні технології. У січні 2019 року було проведено перший в Україні IELTS на комп'ютері. Відразу варто відзначити, що традиційна паперова версія іспиту (paper-based IELTS) як і раніше залишається доступною опцією для всіх бажаючих. Різниці в завданнях або критеріях оцінювання паперової та комп'ютерної версії тесту немає.

Міністерство громадянства та імміграції Канади оголошує, що відтепер, поряд з TEF Canada (Test d'évaluation de français pour le Canada) будуть також прийматися сертифікати іспиту TCF Canada (Test de connaissance du français pour le Canada) для підтвердження мовної компетенції з французької мови за програмами Federal Skilled Worker (FSW), Federal Skilled Trades (FST), Canadian Experience Class (CEC).

Робота в Канаді – прекрасна можливість не тільки пожити в іншій країні, але і в подальшому залишитися в ній на ПМП. 4 відповіді на 4 найпоширеніших питання наших клієнтів.

Ви вивчали в школі чи університеті французьку мову і хочете іммігрувати в Канаду? У такому випадку, ви можете зробити вибір на користь TEF, TEF Canada або TEFaQ для імміграції в Канаду. З усіх можливих французьких іспитів для еміграції в Канаду на території України можна здати ці три іспити, а також іспити DELF і DALF (тільки для імміграції до провінції Квебек). У цій статті ми приділимо увагу саме відмінностям трьох різновидів Test d'évaluation de français.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!