Про Канаду

Долаючи всі труднощі імміграційного процесу в Канаду, вам здавалося, що він ніколи не закінчиться. Але ось вони: імміграційні візи у ваших руках! Квитки на літак куплені, валізи зібрані, прощальні вечірки проведені, і ви готові починати нове життя в Канаді. З чого ж його починати?

Дізнайтеся більше про реальні можливості працевлаштування та імміграції, що надаються новою імміграційною програмою Atlantic Immigration Pilot!

Компанія "Canada4u" успішно працює на українському ринку імміграційних послуг вже більше 15 років. «Чи можемо ми працевлаштуватися в Канаді, перебуваючи в Україні і ще не маючи статусу постійних жителів Канади?» - запитували нас наші клієнти. Протягом довгих років ми відповідали, що це практично неможливо.

Еміграція в Канаду через навчання стала дуже популярною після того, як імміграційна влада цієї країни почала суворіше ставитися до потенційних іммігрантів, впроваджуючи більш жорсткі законодавчі правила і вимоги до кандидатів.

«Сanada4u» дає 100% гарантію успішного вступу до коледжів та університетів Канади на бажану спеціальність. Вступ до ВНЗ - більш тривалий і трудомісткий процес з великою кількістю нюансів.

Планування витрат - найголовніший пункт у процесі прийняття рішення вчитися в Канаді. Скільки коштує навчання в Канаді? Наскільки дорого жити в Канаді? Які тарифи на отримання віз і Study Permit (дозволу на навчання) в Канаду? Чи можуть виїхати з вами члени вашої родини? У цій статті ми дамо відповіді на ці питання.

Express Entry (EE) – це електронна система відбору кандидатів на імміграцію в Канаду, що діє з січня 2015 року за програмами Federal Skilled Worker Program, Canadian Experience Class, Federal Skilled Trades Program. Детальніше дізнатися Express Entry ви можете тут

Наскільки би детально імміграційна влада Канади не розписувала імміграційну політику на офіційних сайтах, у емігранта, який вирішив вивчити питання самостійно, все одно залишиться багато питань. Крім того, у нього можуть скластися невірні висновки не тільки про деякі принципи імміграційної політики, а й про сам процес в цілому. Подавши документи, він може зіткнутися з відмовою у розгляді імміграційного досьє.

Розглянемо найпопулярніші міфи про імміграцію в Канаду, в які вірять дуже багато потенційних іммігрантів.

Імміграція в Канаду - це складний процес, який вимагає від емігранта фінансових, часових і фізичних витрат. Безумовно, зважившись на такі значні вкладення, клієнт хоче бути впевненим в тому, що всі його витрати не будуть марними, і в кінці цього шляху його чекає 100% успіх: він зможе емігрувати і отримати ПМП в Канаді.

Страшні слова «оцінка дипломів», «верифікація дипломів», «евалюація дипломів», «порівняльна характеристика дипломів», «підтвердження дипломів» - найчастіше незрозумілі пересічному клієнтові, який щойно почав дізнаватися, що таке еміграція в Канаду і розуміти суть імміграційного процесу.

Погодьтеся, що після питання «Скільки коштує еміграція в Канаду?»  кожен бажаючий поїхати до цієї країни задається наступним важливим питанням: «Скільки триває імміграційний процес?». І він має рацію, задаючи його. Хтось не поспішає виїхати в Канаду вже завтра, оскільки «тут» - робота і незавершені проекти або бажання народити дитину на рідній землі або ще взагалі не прийняте остаточне рішення to immigrate or not to immigrate? Інші «сидять на валізах» і тільки мріють: швидше би поїхати.

Розглянемо кілька найтиповіших варіантів, коли терміни імміграційного процесу підлягають прогнозам.

 Ви вже прийняли рішення виїхати на ПМЖ до Канади, але заплуталися, що робити і куди бігти в першу чергу? Тоді ця стаття саме для вас.

Одразу зазначимо, що імміграційний процес в Канаду складається з безлічі різних етапів, а також залежить від обраної імміграційної програми. Існують загальні обов'язкові кроки, які ви повинні зробити, щоб емігрувати, а також особливі кроки для імміграції в ту чи іншу провінцію Канади. Тобто, імміграційний процес кожної з провінцій Канади буде включати додаткові етапи.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!