Про Канаду

Робота в Канаді – прекрасна можливість не тільки пожити в іншій країні, але і в подальшому залишитися в ній на ПМП. 4 відповіді на 4 найпоширеніших питання наших клієнтів.

Ви вивчали в школі чи університеті французьку мову і хочете іммігрувати в Канаду? У такому випадку, ви можете зробити вибір на користь TEF, TEF Canada або TEFaQ для імміграції в Канаду. З усіх можливих французьких іспитів для еміграції в Канаду на території України можна здати ці три іспити, а також іспити DELF і DALF (тільки для імміграції до провінції Квебек). У цій статті ми приділимо увагу саме відмінностям трьох різновидів Test d'évaluation de français.

Ви зможете іммігрувати в Канаду без знання англійської мови і сертифіката IELTS тоді, коли закукурікає миша. Тобто - ніколи. У цій статті усвідомте іронію заголовка, ознайомтеся з фактами про IELTS в імміграційному процесі і дослухайтеся до наших порад.

Express Entry профайл - це ваш онлайн кабінет для проходження еміграції в Канаду і для взаємодії з імміграційною службою. Реєстрація Express Entry профілю онлайн і заповнення інформації в ньому - не менш копітка справа, ніж безпосередній збір документів.

Для того, щоб ви могли пересуватися по Канаді за кермом автомобіля, ви повинні мати водійські права, видані урядом провінції, в якій ви проживаєте або в яку іммігрували.

На сайті «Canada4u» ви можете знайти всю необхідну інформацію щодо імміграції в Канаду, віз в Канаду, роботи та навчання в Канаді. Ми викладаємо офіційну інформацію якомога більш докладно, але ви завжди можете звернутися до її першоджерел і дізнатися все «з перших вуст».

Дізнайтеся 4 основні чинники успішного проходження імміграційного процесу по Express Entry.

У цьому пості ми не будемо розповідати ані про еміграцію до Канади в цілому, ані про безліч імміграційних програм. Ми також не будемо вдаватися в подробиці імміграційних програм і в умови відбору.

«Імміграція в Канаду - це легко!» Так каже імміграційна влада Канади в офіційних джерелах. Офіційний сайт Міністерства імміграції Канади рясніє гучними заявами про те, що вам не потрібен представник (посередник, консультант) для того, щоб іммігрувати в Канаду. Це вірно. На сайті Міністерства імміграції у відкритому доступі надана вся необхідна інформація і повна законодавча база імміграційного процесу в Канаду. Відповідно, ви можете оцінити власні шанси на імміграцію в Канаду, подати документи від свого імені і успішно пройти процес.

Долаючи всі труднощі імміграційного процесу в Канаду, вам здавалося, що він ніколи не закінчиться. Але ось вони: імміграційні візи у ваших руках! Квитки на літак куплені, валізи зібрані, прощальні вечірки проведені, і ви готові починати нове життя в Канаді. З чого ж його починати?

Дізнайтеся більше про реальні можливості працевлаштування та імміграції, що надаються новою імміграційною програмою Atlantic Immigration Pilot!

Компанія "Canada4u" успішно працює на українському ринку імміграційних послуг вже більше 15 років. «Чи можемо ми працевлаштуватися в Канаді, перебуваючи в Україні і ще не маючи статусу постійних жителів Канади?» - запитували нас наші клієнти. Протягом довгих років ми відповідали, що це практично неможливо.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!