Про Канаду

 Одним з перших кроків по імміграції в Канаду є оцінка освіти – порівняльна характеристика освіти майбутнього іммігранта з канадською освітою. Оцінку освіти, або оцінку дипломів, можна отримати в різних організаціях в Канаді, але найпопулярнішими є WES та ICAS.

Як відомо, щоб іммігрувати в Канаду – одним із перших кроків є оцінка дипломів заявника на в Канаді, а також підтвердження (верифікація або ж перевірка автентичності) оригіналів дипломів заявника в країні отримання дипломів. Якщо ви обрали WES Сanada для оцінки дипломів – ця стаття для вас.

Щоб іммігрувати в Канаду, потрібно здати англійський тест IELTS General Module Test (Загальний модуль). Наразі екзамен можна здати у двох варіантах - на комп’ютері та на папері Який тест здавати – на папері або на комп’ютері? У цій статті описуємо плюси та мінуси IELTS на комп’ютері. Рішення за вами.

Що таке «еволюація іноземної освіти в Канаді»? Це процес підтвердження отриманої освіти канадським акредитованим агентством.

Під час оцікни підтверджується (верифікується) аутентичність ваших документів про освіту в країні отримання освіти, а в Канаді – співвідношення канадських стандартів освіти до вашої освіти (перевірка дисциплін у додатку до диплому та кількість годин по кожній дисципліні). Наприклад, диплом рівня «спеціаліст» може бути прирівняний до диплому рівня «бакалавр», а може бути прирівняний до рівня «магістр». Оцінка дипломів буде мати безспосередній вплив на ваші шанси іммігрвати в Канаду та отримати достатню кількість імміграційних балів. 

Відповіді на самі популярні питання щодо верифікації дипломів в Канаді

Ми не втомлюємося писати наполегливі статті-поради, націлені на те, щоб кандидати на імміграцію в Канаду з особливою увагою і відповідальністю поставилися до вивчення англійської мови і підготовки до здачі тесту IELTS.

Кому безкоштовних ресурсів (сайти, блоги, влоги) з підготовки до IELTS? Вони є в нас! В закладки, якщо мрієте # іммігрувативканаду!

Ваш рівень знань англійської мови - intermediate, і ви готуєтеся до IELTS самостійно з надією отримати 8.0 по кожному розділу тесту? Не смішіть курей. Якщо ви не геній, і у вас за плечима немає досвіду самостійної підготовки до мовних іспитів, а також знань інших іноземних мов, ви ніколи не здасте IELTS на 8.0. А розкажіть-но ще ось що: як ви можете об'єктивно проаналізувати і оцінити свій прогрес? Хто перевіряє ваші твори для Writing? З ким ви практикуєте Speaking?

Ви мрієте поїхати жити в Канаду і не знаєте, як це зробити? Канада пропонує багато варіантів, а ми в цій статті розповімо вам про три найшвидші з них. Мова піде про три імміграційні програми, які пропонують найзручніший і найкоротший імміграційний шлях. Знайомтеся з умовами і обирайте!

Знайомство з роботодавцем починається з резюме. Це – ваша візитна картка, тому важливо відповідально підійти до його складання. Ідеальне резюме для роботи в Канаді відрізняється від CV, яке може здатися вдалим в Україні.

Мета будь-якого резюме – доступно і чітко презентувати ваші навички та кваліфікації, зацікавивши роботодавця в особистій зустрічі з вами.

Світова громадськість активно обговорює прогнози IRCC про те, що до 2021 року Канада прийме понад 1 мільйон іммігрантів. Саме таку мету поставила собі ця країна на найближчі 3 роки.

«Канада стає все більш відкритою у зв'язку з посиленням імміграційної політики США», заявляється в CNN. Від коментарів не утрималося і New York Times, заявивши, що Америці слід було б наслідувати приклад свого сусіда по континенту, збільшивши приплив іммігрантів заради власного економічного добробуту.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!