Про Канаду

Кожен, хто мріє про переїзд на ПМП до Канади, починає свій шлях з питання: які документи потрібні для імміграції в Канаду? І це правильно! 

Провінція Нью-Брансвік – це рекордсмен серед канадських провінцій по найму водіїв-далекобійників, адже ця професія користується неабияким попитом в провінції та в Канаді в цілому, іншими словами, є професією in demand. Як отримати роботу водію далекобійнику в Канаді та які документи потрібно?

Провінція Онтаріо - одна з найпопулярніших провінцій Канади і мрія кожного іммігранта. Однак не всі знають, що іммігрувати в Онтаріо без джоб оффера, роботи або навчання в провінції, без знання французької мови, можна за програмою Ontario Immigrant Nominee Program (OINP), напрямок Ontario Human Capital Express Entry. Розглянемо умови імміграції в провінцію Онтаріо за цим напрямком.

У всіх на слуху вже кілька років програма Atlantic Immigration Pilot, по якій кандидати можуть отримати джоб оффер (job offer = пропозиція про роботу в Канаді), виїхати на роботу в одну з атлантичних провінцій Канади, а також паралельно пройти імміграційний процес в Канаду і отримати статус постійних жителів Канади. Проте ні для кого не секрет, що кількість кандидатів, яких обирають на рік, обмежена квотою за програмою, а роботодавці неохоче обирають заявників за цією програмою, так як заявники дуже часто підводять роботодавців і кидають роботу, їдуть в інші провінції, де заробітки вищі і умови праці кращі.

 Одним з перших кроків по імміграції в Канаду є оцінка освіти – порівняльна характеристика освіти майбутнього іммігранта з канадською освітою. Оцінку освіти, або оцінку дипломів, можна отримати в різних організаціях в Канаді, але найпопулярнішими є WES та ICAS.

Як відомо, щоб іммігрувати в Канаду – одним із перших кроків є оцінка дипломів заявника на в Канаді, а також підтвердження (верифікація або ж перевірка автентичності) оригіналів дипломів заявника в країні отримання дипломів. Якщо ви обрали WES Сanada для оцінки дипломів – ця стаття для вас.

Щоб іммігрувати в Канаду, потрібно здати англійський тест IELTS General Module Test (Загальний модуль). Наразі екзамен можна здати у двох варіантах - на комп’ютері та на папері Який тест здавати – на папері або на комп’ютері? У цій статті описуємо плюси та мінуси IELTS на комп’ютері. Рішення за вами.

Що таке «еволюація іноземної освіти в Канаді»? Це процес підтвердження отриманої освіти канадським акредитованим агентством.

Під час оцікни підтверджується (верифікується) аутентичність ваших документів про освіту в країні отримання освіти, а в Канаді – співвідношення канадських стандартів освіти до вашої освіти (перевірка дисциплін у додатку до диплому та кількість годин по кожній дисципліні). Наприклад, диплом рівня «спеціаліст» може бути прирівняний до диплому рівня «бакалавр», а може бути прирівняний до рівня «магістр». Оцінка дипломів буде мати безспосередній вплив на ваші шанси іммігрвати в Канаду та отримати достатню кількість імміграційних балів. 

Відповіді на самі популярні питання щодо верифікації дипломів в Канаді

Ми не втомлюємося писати наполегливі статті-поради, націлені на те, щоб кандидати на імміграцію в Канаду з особливою увагою і відповідальністю поставилися до вивчення англійської мови і підготовки до здачі тесту IELTS.

Кому безкоштовних ресурсів (сайти, блоги, влоги) з підготовки до IELTS? Вони є в нас! В закладки, якщо мрієте # іммігрувативканаду!

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!