Про Канаду

Дізнайтеся 4 основні чинники успішного проходження імміграційного процесу по Express Entry.

У цьому пості ми не будемо розповідати ані про еміграцію до Канади в цілому, ані про безліч імміграційних програм. Ми також не будемо вдаватися в подробиці імміграційних програм і в умови відбору.

«Імміграція в Канаду - це легко!» Так каже імміграційна влада Канади в офіційних джерелах. Офіційний сайт Міністерства імміграції Канади рясніє гучними заявами про те, що вам не потрібен представник (посередник, консультант) для того, щоб іммігрувати в Канаду. Це вірно. На сайті Міністерства імміграції у відкритому доступі надана вся необхідна інформація і повна законодавча база імміграційного процесу в Канаду. Відповідно, ви можете оцінити власні шанси на імміграцію в Канаду, подати документи від свого імені і успішно пройти процес.

Долаючи всі труднощі імміграційного процесу в Канаду, вам здавалося, що він ніколи не закінчиться. Але ось вони: імміграційні візи у ваших руках! Квитки на літак куплені, валізи зібрані, прощальні вечірки проведені, і ви готові починати нове життя в Канаді. З чого ж його починати?

Дізнайтеся більше про реальні можливості працевлаштування та імміграції, що надаються новою імміграційною програмою Atlantic Immigration Pilot!

Компанія "Canada4u" успішно працює на українському ринку імміграційних послуг вже більше 15 років. «Чи можемо ми працевлаштуватися в Канаді, перебуваючи в Україні і ще не маючи статусу постійних жителів Канади?» - запитували нас наші клієнти. Протягом довгих років ми відповідали, що це практично неможливо.

Еміграція в Канаду через навчання стала дуже популярною після того, як імміграційна влада цієї країни почала суворіше ставитися до потенційних іммігрантів, впроваджуючи більш жорсткі законодавчі правила і вимоги до кандидатів.

«Сanada4u» дає 100% гарантію успішного вступу до коледжів та університетів Канади на бажану спеціальність. Вступ до ВНЗ - більш тривалий і трудомісткий процес з великою кількістю нюансів.

Планування витрат - найголовніший пункт у процесі прийняття рішення вчитися в Канаді. Скільки коштує навчання в Канаді? Наскільки дорого жити в Канаді? Які тарифи на отримання віз і Study Permit (дозволу на навчання) в Канаду? Чи можуть виїхати з вами члени вашої родини? У цій статті ми дамо відповіді на ці питання.

Express Entry (EE) – це електронна система відбору кандидатів на імміграцію в Канаду, що діє з січня 2015 року за програмами Federal Skilled Worker Program, Canadian Experience Class, Federal Skilled Trades Program. Детальніше дізнатися Express Entry ви можете тут

Наскільки би детально імміграційна влада Канади не розписувала імміграційну політику на офіційних сайтах, у емігранта, який вирішив вивчити питання самостійно, все одно залишиться багато питань. Крім того, у нього можуть скластися невірні висновки не тільки про деякі принципи імміграційної політики, а й про сам процес в цілому. Подавши документи, він може зіткнутися з відмовою у розгляді імміграційного досьє.

Розглянемо найпопулярніші міфи про імміграцію в Канаду, в які вірять дуже багато потенційних іммігрантів.

Імміграція в Канаду - це складний процес, який вимагає від емігранта фінансових, часових і фізичних витрат. Безумовно, зважившись на такі значні вкладення, клієнт хоче бути впевненим в тому, що всі його витрати не будуть марними, і в кінці цього шляху його чекає 100% успіх: він зможе емігрувати і отримати ПМП в Канаді.

Страшні слова «оцінка дипломів», «верифікація дипломів», «евалюація дипломів», «порівняльна характеристика дипломів», «підтвердження дипломів» - найчастіше незрозумілі пересічному клієнтові, який щойно почав дізнаватися, що таке еміграція в Канаду і розуміти суть імміграційного процесу.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!