Про Канаду

Планування - один з найважливіших принципів усього імміграційного процесу. Мова йде не тільки про тайм-менеджмент, але й про грамотний розподіл різних ресурсів, які повинен мати у своєму розпорядженні емігрант. Питання фінансових ресурсів і їх розподілу є одним із найгостріших. «Скільки коштує іммігрувати в Канаду?» - це питання, яке не може не поставити собі іммігрант в процесі планування своєї еміграції. Саме це питання, безумовно, ставить нам кожний клієнт, який звернувся в «Canada4u» за консультацією. Ця стаття стане для вас коротким кошторисом витрат. Ми зібрали в ній інформацію про витрати, які очікують всіх, хто прийняв рішення іммігрувати в Канаду.

Почнімо з того, що імміграція до Канади - це процес, який в середньому і при сприятливих обставинах займає від 1 до 3 років. Під сприятливими обставинами розуміється: наявність відкритих імміграційних програм, умови яких задовольняє іммігрант, знання мов і наявність сертифікатів складених мовних іспитів, вік до 35 років за умовами більшості програм, в деяких випадках до 45 років, достатня кількість балів в загальному підрахунку імміграційних балів. Залежно від обраної імміграційної програми, кожен кандидат на імміграцію буде мати певні витрати протягом зазначеного періоду (від 1 до 3 років).

Дані актуальні на квітень 2018 року.

1. Вивчення англійської мови / вивчення французької мови

Що включає:

  • Загальний мовний курс з «Canada4u»: 500 грн. / 1 заняття / 60 хвилин або 700 грн. / 1 заняття / 90 хвилин
  • Загальний курс французької мови з «Canada4u»: 700 грн. / 1 заняття / 60 минут або 850 грн. / 1 заняття / 90 хвилин

 

  • Підготовка до IELTS з «Canada4u»: 700 грн. / 1 заявник / 60 хвилин або 850 грн. / 1 заняття / 90 хвилин
  • Підготовка до TEF Canada, TCF, TEFaQ, TCF Quebec с «Canada4u»: 700 грн. / 1 заняття / 60 хвилин або 850 грн. / 11 заняття / 90хвилин

 

Тривалість періоду підготовки до іспитів визначається: а) термінами підготовки до мовного іспиту і датою його складання; б) поточним рівнем знань потенційного емігранта в Канаду; в) балами, які потрібно отримати на тесті.

Наприклад, якщо вам необхідні бали 5.0 за кожним показником тесту IELTS, трьох місяців підготовки при рівні English Low Intermediate буде досить. Якщо ж вам необхідний рівень C1 (CLB 9) на IELTS або TEF, закладайте до свого імміграційного бюджету 6-12 місяців на вивчення мови і підготовки до тесту.

Термін навчання з рівня «0» до рівня «В2» 1 - 2 роки, в залежності від ваших здібностей і інтенсивності занять. В середньому, враховуючи життя, яке проживається паралельно з імміграційним процесом, студент займається 2 рази на тиждень. Пам'ятайте, що чим вищий рівень знання іноземної мови, тим вищі шанси на відбір по одній з імміграційних програм. Тому, після здачі мовного іспиту, радимо не припиняти вивчення мови. Вивчаючи мову, завжди є до чого прагнути, тому ця стаття витрат стає постійною протягом всього імміграційного процесу.

Коли платити: до реєстрації профайлу в системі Express Entry і до подачі документів на імміграцію в Канаду.

Дізнатися більше>>

2. Іспит з англійської мови - IELTS

Сума: 3 975 - 4 800 грн. (ціну у різних тест центрах можуть відрізнятися)

Коли платити: до реєстрації профайлу в системі Express Entry, до подачі заявок на участь в більшості сесій, що проводяться канадськими провінціями по різним імміграційним програмам, до подачі заявок "Висловлення зацікавленості" (Expression of Interest) на імміграцію по провінційним програмам і до безпосередньої подачі документів на імміграцію в Канаду.

Якщо ви з першого разу не складете іспит на рівень, необхідний вам для подачі імміграційного досьє, іспит доведеться здавати повторно.

Дізнатись більше можна за посиланнями:

Посилання 1 

Посилання 2 

Посилання 3 

Посилання 4

3. Іспит з французької мови - TEF або TСF / TEF Canada; TEFaQ, DELF, DALF, TCFQ, TCF для провінції Квебек

Сума: 6 300 грн (ціну у різних тест центрах можуть відрізнятися)

Коли платити: до реєстрації профайлу в системі Express Entry, до подачі заявок на участь в більшості сесій, що проводяться канадськими провінціями по різним імміграційним програмам, до подачі заявок "Висловлення зацікавленості" (Expression of Interest) на імміграцію по провінційним програмам і до безпосередньої подачі документів на імміграцію в Канаду.

Не забуваємо, що чим вищій ваш бал по IELTS і TEF / TEFaQ, тим більше балів ви набираєте в загальному підрахунку імміграційних балів. Тому, не втомлюємося перездавати тест на вищий бал навіть після подачі імміграційного досьє.

Детальніше>>

4. Порівняльна характеристика дипломів / Евалюація дипломів / Верифікація дипломів / Еducational Credential Assessment (ECA) / Évaluation des diplômes d’études (EDE)

Коли платити: до реєстрації профайлу в системі Express Entry, до подачі заявок на участь в більшості сесій, що проводяться канадськими провінціями по різним імміграційним програмам, до подачі заявок "Висловлення зацікавленості" (Expression of Interest) на імміграцію по провінційним програмам і до безпосередньої подачі документів на імміграцію в Канаду. Нарівні з мовною підготовкою та складанням мовних іспитів, оцінка дипломів (верифікація / евалюація дипломів) - це першорядний крок при підготовці до проходження імміграційного процесу в Канаду.

Що включає:

Витрати в Україні:

  • Апостилювання дипломів в Міністерстві освіти України: 1140 - 1400 грн + 450 грн. за кожен диплом 
  • Переклад та нотаріальне засвідчення перекладів дипломів: 4500 грн / до 5 дипломів / 1 заявник
  • Послуги служби міжнародної кур'єрської доставки документів в Канаду (DHL, TNT, FedEx) - близько 2000 грн.

Детальніше>>

Витрати в Канаді:

  • оплата послуг WES (World Education Services) з розгляду вашого досьє: 230 CAD. Детальніше>>
  • доставка кур'єрською поштою звіту про евалюацію клієнту в руки: 85 CAD
  • доставка звичайною поштою звіту про евалюацію: 10 CAD

Примітка: сума може незначно відрізнятися, в залежності від організації, яка проводить порівняльну характеристику дипломів.

Детальніше>>

5. Реєстрація Express Entry профайлу, реєстрація Jobbank Canada профайлу, реєстрація профайлу Expression of Interest.

Плата за реєстрацію профайлів не стягується.

6. Подача заяви на імміграцію по провінційним програмам після отримання Invitation to Apply (Запрошення подати документи) після подачі заявки Expression of Interest і позитивного рішення щодо неї.

Надаємо дані щодо сум за розгляд справ по найпопулярнішим провінційним імміграційним програмам Канади.

Суми:

Нью-Брансуік – 250 CAD

Детальніше>> 

Британська Колумбія – 1,150 CAD

Нова Шотландія – плата за розгляд імміграційної заяви не стягується

 Детальніше>> 

Манітоба  - 500 CAD

Детальніше>> 

Саскачеван  - 350 СAD

Детальніше>> 

Альберта – плата за розгляд імміграційної заяви не стягується

Детальніше>> 

Квебек – 785 CAD / головний заявник и 168 CAD за кожного залежного заявника

Детальніше>> 

Коли платити: після отримання ITA (Invitation to Apply / Запрошення подати документи) від провінції.

7. Оплата за розгляд імміграційної заяви (Processing Fee)

Сума: по 825 CAD за головного і залежного заявника + 225 CAD за кожну дитину до 21 років. (з 30.04.2020)

Коли платити: після отримання номінації від провінції і ITA (Invitation to Apply) в системі Express Entry, безпосередньо в момент подачі заяви на імміграцію в Канаду.

8. Медкомісія (Medical Examination)

Сума:

6300 грн (250 долар США) (15 років і старші), 6100 (240 долар США) грн (5-14 років), 4400 грн (175 долар США) (0-4 роки). Оплата в гривні, готівкою, у касі клініки. УВАГА! Можлива зміна вартості в залежності від курсу долара на день проходження обстеження.

Можна пройти в Києві і у Львові, якщо ви живете в Україні. Можна також пройти медкомісію в інших країнах. Ціни на медкомісію відрізняються в кожній країні. На даний момент багато клієнтів вважають за краще поїхати до Польщі, оскільки проходження медкомісії майже в 2 рази дешевше, до того ж, у нас # безвіз.

Коли платити: після успішного розгляду імміграційної заяви канадською імміграційною владою і отримання запрошення на медкомісію. Якщо ви проходите процес в системі Express Entry, ви проходите медкомісію і сплачуєте її після отримання ITA (Invitation to Apply / Запрошення подати документи) в момент подачі документів на розгляд IRCC для отримання ПМЖ в Канаді.

Детальніше>>

9. Оплата за право на постійне проживання в Канаді (Permanent Residence Fee)

Сума: головний і залежний заявники - по 500 CAD (з 30.04.2020)

Коли платити: разом з оплатою Processing Fee при подачі документів на розгляд IRCC для отримання ПМЖ в Канаді, після отримання Invitation to Apply (Запрошення подати документи) або, в разі бюджетних труднощів, перед подачею паспортів для отримання імміграційних віз після отримання рішення про видачу імміграційних віз від IRCC.

10. Послуги візового центру

На даний момент документи для отримання будь-якого виду віз до Канади подаються не безпосередньо в Посольство Канади, а через Візовий Центр Канади в Україні або іншій країні.

Суми можна дізнатися за посиланнями>>

Коли платити: перед подачею паспортів для отримання імміграційних віз, після отримання рішення про видачу імміграційних віз від IRCC.

11. Послуги імміграційного консультанта:

Суми можна дізнатися за посиланнями>> 

Коли платити: одразу після прийняття рішення іммігрувати в Канаду ☺

Почніть процес еміграції в Канаду з «Оцінки шансів»

 

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!