Про Канаду

Імміграція в Канаду - це складний процес, який вимагає від емігранта фінансових, часових і фізичних витрат. Безумовно, зважившись на такі значні вкладення, клієнт хоче бути впевненим в тому, що всі його витрати не будуть марними, і в кінці цього шляху його чекає 100% успіх: він зможе емігрувати і отримати ПМП в Канаді.

 

Питання про те, які ж гарантії може дати «Canada4u», надаючи свої послуги, ставиться нам на кожній консультації. Ви повинні розуміти, що гарантія успіху складається з багатьох чинників. Про них ми розповідаємо вам в кожній нашій статті. У цій статті ми розповімо про те, з чого складається гарантія успіху від «Canada4u».

Що ми гарантуємо:

  • Точний підрахунок балів. Імміграційний процес в Канаду вимагає отримання балів за різні чинники біографії потенційного іммігранта, такі як вік, знання англійської та/або французької мови, підтверджені сертифікатами IELTS, TEF або іншим необхідним мовним іспитом, освіта, досвід роботи, наявність зв'язків з Канадою – попередній досвід роботи або навчання в Канаді, близькі родичі в Канаді, знання мов або досвід роботи/навчання чоловіка/дружини в Канаді. Для того, щоб отримати можливість подати документи на імміграцію, потрібно набирати певну кількість імміграційних балів. Ми розраховуємо шанси на імміграцію і доступно роз'яснюємо принципи підрахунку балів кожного клієнта.
  • Вибір однієї або декількох імміграційних програм, що найкраще відповідають кандидату на імміграцію. Після підрахунку балів і загальної оцінки ситуації клієнта ми пропонуємо йому одну або кілька програм, за якими ми могли б спрогнозувати успішний результат імміграційного процесу конкретного клієнта.
  • Якісні переклади документів. Наші партнери протягом багатьох років виконують переклад особистих документів клієнтів. Вони знають нюанси перекладів документів саме для імміграції в Канаду і дотримуються встановлених нами стандартів, за якими ми працюємо роками. Якісний переклад – запорука успіху в еміграції в Канаду.
  • Своєчасне надання консультацій з питань відкриття імміграційних програм і змін в імміграційному законі. Ми тримаємо руку на пульсі канадського імміграційного законодавства. Будь-яка зміна може стати вирішальною для клієнта. Наші клієнти дізнаються про зміни першими і разом з нами першими роблять швидкі кроки для наближення до своєї імміграційної мрії! Ми швидко реагуємо на зміни, оперативно інформуємо про них клієнтів, ми є гнучкими щодо змін методів роботи і збору документів, щоб встигнути і не втратити жодної імміграційної можливості.
  • Виконання оцінки дипломів згідно вимог. Ми в найкоротші терміни виконуємо всі дії, необхідні для отримання з Канади висновку про евалюацію дипломів. Порівняльна характеристика (верифікація) дипломів - один з перших кроків по еміграції в Канаду, і він повинен бути виконаний одразу після прийняття рішення про початок вашого імміграційного процесу.
  • Супровід імміграційного процесу клієнтів до моменту його успішного завершення. У разі необхідності, ми можемо повторно подавати документи на імміграцію стільки разів, скільки того вимагатиме процес, виходячи з того, яким чином ті чи інші зміни в законодавстві вплинуть на вашу ситуацію. Ми з клієнтом до переможного кінця!

Гарантуємо, що успіх вашого імміграційного процесу залежить від рівня володіння англійською та / або французькою мовою, від наявності офіційного кваліфікованого досвіду роботи і відповідної освіти.

Ми не гарантуємо, що ви вивчите мову. У нас немає чарівних кнопок «Speak English» і «Parlez français», натиснувши на які ви в одну мить будете говорити на необхідному рівні. Але у нас є спеціальний пульт управління, за допомогою якого ми докладаємо всі мислимі і немислимі зусилля для того, щоб ви її вивчили. Тому, в цьому процесі дуже потрібні і важливі ваші зацікавленість, бажання чути і зворотний зв'язок у вигляді реальних активних дій у відповідь на наші рекомендації з вивчення іноземної мови та підготовки до мовних тестів.

Ми не несемо відповідальності за стан вашого здоров'я. Якщо на медкомісії будуть виявлені захворювання, які можуть нести загрозу життю і здоров'ю канадського населення, ви не зможете емігрувати. Як ви розумієте, цей момент - поза зоною нашої відповідальності.

100% гарантія успіху вступу до шкіл, коледжів, університетів та мовних шкіл Канади

Зазначимо, що є можливість іммігрувати в Канаду через навчання в канадському університеті або коледжі. У цьому процесі ми даємо 100% гарантію вступу до будь-якого обраного вами навчального закладу Канади: школи, коледжу, університету, на будь-яку спеціальність. Детальніше про умови навчання в Канаді з подальшою імміграцією ми розповімо в окремій статті.

Всі наші гарантії прописані в договорі, і ми несемо за них відповідальність!

Про терміни імміграційного процесу читайте у статті>> 

Про етапи імміграційного процесу читайте у статті>>

Про вартість імміграційного процесу читайте у статті>>

Оцінити шанси на імміграцію ви можете у розділі «Оцінка шансів» 

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!