Про Канаду

Еміграція в Канаду через навчання стала дуже популярною після того, як імміграційна влада цієї країни почала суворіше ставитися до потенційних іммігрантів, впроваджуючи більш жорсткі законодавчі правила і вимоги до кандидатів.

«Сanada4u» дає 100% гарантію успішного вступу до коледжів та університетів Канади на бажану спеціальність. Вступ до ВНЗ - більш тривалий і трудомісткий процес з великою кількістю нюансів.

 

Пропонуємо загальну інформацію для розуміння того, що необхідно для вступу до навчального закладу Канади.

Крок 1. Вибір типу навчального закладу і спеціальності

Ви повинні дати собі відповідь на перелік питань:

 • Чи потрібна мені вища освіта або мені достатньо коледжу?
 • Який вплив на мою кар'єру я очікую від навчання?
 • Чи розглядаю я свою освіту як один з етапів на шляху до отримання ПМЖ в Канаді?
 • Якою повинна бути тривалість програми навчання і скільки грошей я готовий (готова) витратити на освіту?

В кожної провінції або території Канади – своя система освіти. Нижче - 2 основних ресурси, на яких можна ознайомитися з інформацією:

Для вступу необхідно зв'язатися з навчальним закладом і дізнатися про правила подачі документів і про все необхідне для вступу на обрану вами програму. Ви повинні володіти інформацією про:

 • application fee - оплата за розгляд вашої справи ВУЗом;
 • вартість навчання;
 • медичну страховку;
 • житло і вартість проживання в Канаді;
 • необхідні мовні тести для вступу до ВНЗ в Канаді;
 • необхідні документи для вступу;
 • чи надає навчальний заклад допомогу іноземним студентам;
 • чи є у ВНЗ студентські організації та можливість роботи on campus.

“Навчання в Канаді”  – детальна інформація у розділі на нашому сайті.

Крок 2. Подача заяви на вступ

Після того, як ви обрали школу, коледж чи університет в Канаді, вам необхідно подати заяву на вступ. У різних НЗ різні правила прийому заяв. Ви повинні переконатися в тому, що ви подаєте свою заяву на вступ:

 • за півроку до початку навчання в початковій або середній школі;
 • за рік до початку навчання за програмами вищої освіти.

Крок 3. Отримання підтвердження про вступ - Letter of Acceptance

Це один з найважливіших пунктів в пакеті документів на отримання Study Permit (дозволу на навчання) іноземним студентам.

Деяким абітурієнтам не обов'язкова наявність листа-підтвердження про прийом, наприклад, якщо програма навчання триватиме не більше шести місяців.

Існує також поняття умовного підтвердження про прийом (Conditional Letter of Acceptance). В цьому випадку абітурієнту видається лист-підтвердження про прийом із попередженням про резервування за ним місця на навчальну програму в разі, якщо він (вона) закінчить ті чи інші підготовчі курси або надасть мовний сертифікат з відповідними балами за кожну мовну компетенцію (listening, reading, writing, speaking), що є умовами вступу до навчального закладу.

Крок 4. Отримання дозволу на навчання (Study permit), а також TRV візу (Temporary Resident Visa)

Успішне отримання цих документів залежить безпосередньо від:

а) наявності фінансів у заявника (можливості оплачувати навчання і перебування в Канаді на весь період навчання, а також коштів на підтримку сім'ї, якщо сім'я буде супроводжувати заявника під час його навчання);

б) зв'язків заявника з його країною проживання.

Кожен з цих вирішальних чинників повинен бути документально підтверджений при подачі пакета документів на Study permit і TRV.

Вступаючи до навчального закладу Канади, потрібно також звернути увагу на наступні чинники:

 • Вимоги до знання англійської та / або французької мови. Для вступу на навчання більшість навчальних закладів мають право вимагати від іноземних студентів, які не є носіями англійської або французької мови, скласти іспит на знання мови і надати сертифікати: наприклад, TOEFL або IELTS з англійської, TEF або DALF з французької. Якщо ви зацікавлені в подальшій еміграції в Канаду, вам достатньо буде здати General IELTS (не Academic IELTS) або TEF (TEFaQ для імміграції до провінції Квебек).
 • Умови вступу. Оскільки в Канаді відсутня загальна система вступу до ВНЗ, кожен з них працює відповідно до своїх стандартів прийому, оцінюючи окремо кожного потенційного студента. До моменту подачі заяви на вступ перевіряється, чи відповідає абітурієнт вимогам за обраною програмою.
 • Термін подачі заяв на вступ залежить від навчального закладу. Так, деякі з них приймають заяви тільки в певний період року і приймають рішення про прийом протягом 4-6 місяців після подачі вами заяви на вступ. Вам необхідно також врахувати час для отримання Дозволу на навчання (Study permit). Найкраще зайнятися вивченням необхідної інформації і збором документів за рік до початку навчання.

Всі канадські ВНЗ приймають на осінній/зимовий, іноді весняний/літній семестри. Однак не всі програми можуть пропонувати набір на обидва (осінній і зимовий) семестри. Крайній термін подачі документів на осінній семестр - лютий. Крайній термін подачі документів на зимовий семестр - жовтень.

Важливо: всі ВНЗ Канади приймають документи за принципом first come, first serve basis. Це означає, що чим раніше ви подаєте документи, тим більше у вас шансів вступити в бажаний коледж на бажану програму.

 • Медична страховка. Іноземні студенти зобов'язані вивчити інформацію і подбати про страховку. Всі нюанси щодо страхування залежать перш за все від провінції, в якій ви будете проживати, а також від ВНЗ, в якому ви будете проходити навчання. Ви можете почерпнути коротку інформацію про медичну страховку тут

«Сanada4u» підбирає ВНЗ індивідуально під клієнта і у відповідності до його запиту. Ми враховуємо імміграційні та фінансові можливості клієнта, побажання, вік, тривалість програми навчання, вид диплома, який буде виданий після закінчення навчання. Тобто, наші дії не схожі на роботу звичайного мережевого агентства по навчанню за кордоном. «Вчись, щоб іммігрувати»  спеціальний пакет послуг для іноземних студентів, які хочуть навчатися в Канаді, а також отримати ПМП в Канаді після навчання.

 

Дізнатися більше про навчання в Канаді та послуги «Canada4u» ви можете тут.

Про “Програми імміграції після навчання в Канаді” читайте тут.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!