Про Канаду

Ви зможете іммігрувати в Канаду без знання англійської мови і сертифіката IELTS тоді, коли закукурікає миша. Тобто - ніколи. У цій статті усвідомте іронію заголовка, ознайомтеся з фактами про IELTS в імміграційному процесі і дослухайтеся до наших порад. 

  1. Сертифікат IELTS - один з тих документів, на отримання якого повинні бути направлені ваші основні сили на самому початку імміграційного процесу в Канаду. Без сертифіката з відповідними балами ви не зможете зареєструватися в системі Express Entry і в принципі брати участь в імміграційному процесі.
  1. Чим швидше ви здасте тест (читай - чим інтенсивнішими будуть вивчення англійської та підготовка до іспиту), тим більше шансів на подачу документів при відкритті прийому документів на ту чи іншу програму (наприклад, PNP https://canada4u.com.ua/services/imigration-service/provincial-nominee-programs). Тобто, якщо при відкритті програми ви не маєте на руках сертифіката, вам доведеться чекати наступного відкриття програми. Пам'ятайте також про квоти прийому імміграційних заяв!
  1. Бали за вік в імміграційному підрахунку балів Six Selection Factors і CRS знижуються, тому чим довше ви вчите мову і перездаєте тест, тим менше балів у загальному підрахунку ви отримуєте.

Всі три перерахованих вище факти об'єднує одне: втрачений час = втрачені імміграційні можливості. Тому найголовніше - максимально оточити себе англійською мовою одразу після позитивної оцінки шансів на імміграцію в Канаду і прийняття рішення про еміграцію.

Як прискорити вивчення англійської мови і мінімізувати витрати?

1. Не будьте самовпевненими і не займайтеся самопідготовкою.

Впевненість у собі - прекрасна риса! Але геніїв, які змогли самостійно вивчити мову і здати тест на потрібні бали - одиниці. Навіть якщо ваш фактичний рівень - advanced або майже native speaker, до IELTS потрібно готуватися! Нюанси і підводні камені іспиту, за які знижуються бали, можуть бути абсолютно не пов'язані з вашою мовною компетенцією. Візьміть мінімум занять і пройдіть хоча б мінімальну підготовку, щоб не довелося перездавати іспит. Якщо ж ваш рівень - базовий шкільний, вам тим паче потрібно спочатку інтенсивно «натаскати» себе в мові, потім пройти підготовку до тесту. Краще одразу кинути всі ресурси на якісну підготовку, ніж витрачати ще більше (грошей і часу) на перездачу іспиту.

2. Не розпилюйтеся на групові заняття.

Ваша мета - рівень знання англійської мови, підтверджений міжнародним сертифікатом. Мета вивчення англійської - не «підтягнути рівень», «згадати», «використовувати в роботі», а «ІММІГРУВАТИ В КАНАДУ»! Навіщо вам інші студенти в групі, які можуть:

а) гальмувати процес, ставлячи питання, відповіді на які вам не потрібні, тому що, припустимо, ви все зрозуміли одразу;

б) віднімати у вас дорогоцінний час на занятті, який міг бути приділений вам (порахуємо: з 90 хвилин заняття у групі з 6 студентів вам буде приділено 15 хвилин, з яких говорити ви будете в кращому випадку хвилин 10).

в) матимуть іншу мету вивчення англійської мови.

На індивідуальному занятті всю увагу отримуєте виключно ви, робота проходить виключно над вашими помилками, в процесі навчання враховуються виключно ваші успіхи і ваша мета.

3. Обирайте викладача, який сам здавав іспит, а також має досвід роботи з майбутніми іммігрантами.

Особистий досвід - кращий вчитель! Наші викладачі здавали IELTS і багато років працюють саме з іммігрантами. Чи варто робити акцент, що ми в цьому найкращі? Варто! Англійська для імміграції в Канаду - це тільки до нас!

4. Не зупиняйтеся на досягнутому.

Склавши іспит на необхідні бали і зареєструвавши EE профайл, продовжуйте вивчати мову і пробуйте перездавати тест, покращуючи свій результат і отримуючи більше балів. Це - один із способів збільшити кількість балів в системі підрахунку CRS і підвищити свої шанси на відбір в Pool of Candidates , тим самим прискоривши еміграцію до Канади.

За умовами контракту з «Сanada4u» ви отримуєте від 8 до 32 занять загального курсу англійської мови і з підготовки до IELTS. Після пошуків надійного партнера з імміграційних послуг вам не доведеться окремо шукати помічника в підготовці до мовного іспиту, адже цей помічник вже з вами. Ви отримуєте його без зайвих зусиль, просто підписавши імміграційний контракт з «Canada4u»!

Оцінити безкоштовно шанси на імміграцію в Канаду можна прямо на нашому сайті.

Готуватися до IELTS з викладачами “Canada4u” можна тут 

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!