Про Канаду

Кому безкоштовних ресурсів (сайти, блоги, влоги) з підготовки до IELTS? Вони є в нас! В закладки, якщо мрієте # іммігрувативканаду!

Ви вирішили іммігрувати в Канаду, а вже маєте перше завдання - здати IELTS. Але ви не знаєте що це і з чим його їдять? Ознайомтеся зі структурою іспиту і пройдіть пробні тести на офіційному сайті.

Liz просто чудово пояснює, як писати твори і листи, а також допомагає розібратися з жахливими True, False, Not given на Reading. Маса вправ по стилістиці і граматиці. Зробіть все, що є на сайті!

Відео в обов'язковому порядку дивитися всім, включаючи викладачів. Це наш найулюбленіший ресурс!

Класний викладач і колишній екзаменатор IELTS Chris зібрав разом більш ніж 1 000 000 користувачів на Фейсбук. Обов'язково запишіться на IELTS 5 day challenge, і ви 100% навчитеся писати Opininon Essay. Викладач проводить багато прямих ефірів у Фейсбук і Інстаграм. Дивіться їх усі, не прогадаєте.

Супер сайт з підготовки до IELTS. Найважливіший розділ сайту – відео-уроки. Не пошкодуйте грошей і оплатіть платні пропозиції. Уроки можна дивитися без викладача і використовувати для самопідготовки до Writing. Кращого ресурсу не знайти.

Вам сюди, якщо ви хочете відпрацювати всі навички на прикладах типових завдань тесту. Тут їх багато.

Всі, хто користувалися цим ресурсом, отримали 8.0 на Listening і Reading! Не оминайте!

Купа прикладів написання цих складних творів! Вивчайте напам'ять fixed expressions!

А цим посиланням поділіться з вашим викладачем. Він і сам потренується, і вас зможе навчити ?

Звичайно, готуватися до IELTS можна в «Canada4u» ! Ми користуємося всіма можливими і неможливими ресурсами з підготовки до IELTS і гарантуємо результат за 3-6 місяців, в залежності від вашого наявного рівня знань з англійської мови та необхідних балів з тесту IELTS для імміграції в Канаду.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!