Про Канаду

Ми не втомлюємося писати наполегливі статті-поради, націлені на те, щоб кандидати на імміграцію в Канаду з особливою увагою і відповідальністю поставилися до вивчення англійської мови і підготовки до здачі тесту IELTS.

Імміграційний процес є тривалою і складною процедурою, а ви є основною ланкою в цьому процесі. Без максимуму зусиль з вашого боку для виконання вимог певних імміграційних програм успішне завершення процесу є неможливим. Неможливою стане і подача вашої заяви Expression of Interest з імміграційних програм, якщо, наприклад, мовний тест на момент відкриття прийому заявок ще не зданий.

Отже, однією з основних вимог всіх без винятку канадських імміграційних програм є підтвердження рівня володіння англійською та/або французькою мовою. Підтвердити необхідний рівень володіння англійською та/або французькою мовою можна тільки шляхом складання відповідних мовних іспитів з отриманням сертифікату. Мінімально необхідний рівень володіння англійською/французькою мовою залежить від вимог тієї чи іншої імміграційної програми.

Рівень володіння іноземною мовою за всіма імміграційними програмами визначається рівнями шкали CLB (Сanadian Language Benchmarks). Так, в залежності від імміграційної програми, вимоги можуть варіюватися від CLB 4 до CLB 9.

Ви можете з'ясувати відповідність рівнів CLB і результатів IELTS, CELPIP, TEF Canada, TCF Canada тут

При безкоштовній оцінці шансів на імміграцію в Канаду, ми даємо особисті рекомендації з підготовки до мовних іспитів. Їх message полягає в тому, щоб ви зробили все можливе і неможливе для підвищення рівня володіння англійською мовою. Здати тест на потрібні бали потрібно як основному, так і залежному заявникам в імміграційному процесі. Це збільшує шанси кандидатів бути відібраними за тією чи іншою імміграційною програмою, оскільки ви отримуєте більше імміграційних балів як за шкалою Six Selection Factors, так і в Сomprehensive Ranking System. Те саме правило працює, коли ви подаєте заяву на імміграцію по провінційним програмам Канади.

Ви повинні прийняти за аксіому наступне: успіх вашого імміграційного процесу = успішне складання тесту IELTS на необхідні вам бали.

Чим вищі бали ви і залежний заявник отримаєте по тесту, тим більше шансів отримати Invitation to Apply по провінційним програмам, і тим швидше можна пройти відбір в системі Express Entry в рамках федеральних імміграційних програм.

Не можна зупинятися на досягнутому. Навіть якщо ви набрали бали по IELTS, необхідні для подачі заявки по тій чи іншій імміграційній програмі (наприклад, по Atlantic Immigration Pilot), потрібно продовжувати вчитися і намагатися здати IELTS повторно на більш високі бали.

Про те, навіщо перездавати IELTS на більш високий бал, читайте у статті нашого блогу.

Пам'ятайте про наступне:

  • Ваша мета – переїзд до Канади на ПМП.
  • Подача заяви на імміграцію без сертифіката про складання тесту на певний рівень неможлива.
  • Англійська мова є основною мовою в Канаді, відповідно, процес адаптації в новій країні в першу чергу буде залежати від рівня володіння англійською мовою.

Підсумок: високий рівень володіння англійською мовою – це не просто вимога імміграційної програми, а життєва необхідність.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!