Про Канаду

Що таке «еволюація іноземної освіти в Канаді»? Це процес підтвердження отриманої освіти канадським акредитованим агентством.

Під час оцікни підтверджується (верифікується) аутентичність ваших документів про освіту в країні отримання освіти, а в Канаді – співвідношення канадських стандартів освіти до вашої освіти (перевірка дисциплін у додатку до диплому та кількість годин по кожній дисципліні). Наприклад, диплом рівня «спеціаліст» може бути прирівняний до диплому рівня «бакалавр», а може бути прирівняний до рівня «магістр». Оцінка дипломів буде мати безспосередній вплив на ваші шанси іммігрвати в Канаду та отримати достатню кількість імміграційних балів. 

Відповіді на самі популярні питання щодо верифікації дипломів в Канаді

1. Чи можу я почати імміграційний процес в Канаду без звіту про оцінку дипломів?

В 99% - ні.

Якщо ви подаєте заявку на участь в рекрутинговій сесії провінції (наприклад, за програмою Atlantic Immigration Pilot), вашу заявку на участь в сесії можуть підтвердити, проте в подальшому імміграційний процес ви зможете розпочати тільки за наявності звіту про оцінку дипломі в Канаді.

2. А можна взагалі іммігрувати без оцінки дипломів в Канаді?

Ви не зможете подати заяву на імміграцію в Канаду по жодній імміграційній програмі без звіту про оцінку дипломів в Канаді. Дана вимога Міністрества імміграції Канади стосується всіх без винятку програм імміграції, а також програм Atlantic Immigration Pilot и Rural та Northern Immigration Pilot. 

3. В мене два дипломи про вищу освіту (наприклад, бакалавра та спеціаліста/магістра). Чи можу я оцінювати тільки останній диплом?

Безумовно, можете, якщо хочете зекономити кошти на вашому імміграційному процесі та отримати менше імміграційних балів.

Проте гарантії,що ваш диплом спеціаліста без надання диплому бакаларв в орган оцінки в Канаді буде прирівняно до диплому магістра вам ніхто не дасть. Таким чином, ви отримаєте звіт про оцінку дипломів, де ваш диплом, скоріше всього, буде прирівняно до рівня «бакалавр», що щадсть вам менше імміграційних балів, як в системі підрахунку балів Six Selection Factors, так і в Сomprehensive Ranking System. Ви впевнені, що набираєте достатню кількість балів в імміграційному процесі, щоб успішно його пройти?

4. Я одружений(а) і буду основним заявником в імміграційному процесі. Можна не оцінювати дипломи чоловіка (дружини)? Я хочу зекономити кошти. 

Можна, але в такому разі ви отримаєте менше балів в Сomprehensive Ranking System, а імміграційні бали – самий важливий фактор успішної імміграції в Канаду. Рішення за вами. Оцінка дипломів обох заявників в імміграційному процесі – це один із шансів підвищити імміграційні бали. Не радимо від них відмовлятися.

5. Як проходить процес з оцінки дипломів в Канаді?

Спочатку ваші документи проходять перевірку на аутентичність в країні отримання диплому, після – пакет документів відправляється в орган оцінки в Канаді.

Органи перевірки документів в кожній країні – різні.

6. Де проводити оцінку дипломів в Канаді?

Інструкції нижче в порядку пріорітетності по організаціям, строкам розгляду справ, а також вартості процесу верифікації дипломів в Канаді:

WES

 • Найшвидший варіант оцінки дипломів в Канаді – 35 робочих днів, в Україні – 10 або 30 робочих днів.
 • Найдешевший варіант оцінки дипломів в Канаді. 
 • WES  приймає документи про освіти не від всіх ВНЗ України. Будьте уважними. 

ICAS

 • Процес оцінки дипломів в Канаді – 6 місяців.
 • Оцінка дипломів в Україні – 30 днів и дорожче.

Інші організації

Не радимо використовувати для оцінки дипломів інші організації в Канаді (це не стосується оцінки дипломів лікарів), так як рівень освіти, до якого буде прирівняний ваш диплом, буде нижчий, чим в  WES або ICAS.

7. Які докменти потрібні для оцінки дипломів в Канаді?

Оригінали дипломів, додатків до них, закордонний паспорт, документи про зміну прізвища, якщо вас це стосується. 

8. Чи проводиться оцінка дипломів під час пандемії СOVID-19?

Так, проте строкы проведення оцинкы дипломів в Канаді довші. Плануйте заздалегідь ваше імміграційне майбутнє.

9. Скільки коштує оцінка дипломів в Канаді?

WES 

 • 305 CAD – в Канаді
 • 1350 грн / 1 диплом – в Україні
 • 2000 грн – відправка документів в Канаду DHL.

ICAS

 • 225 СAD – в Канаді
 • 1650 грн / 1 диплом – в Україні
 • 2000 грн – відправка документів в Канаду DHL.

10. Скільки коштують ваші послуги

«Canada4u» надає послуги з оцінки дипломів «під ключ».

Вартість послуг – 1400 грн. / 1 диплом.

Що включають послуги? Читайте деталі за посиланням вище.

Щоб підрахувати вартість послуг по вашому пакету документів, відправте скани дипломів та додтаків до них на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!