Імміграція в Канаду
Express Entry і всі провінційні програми
Робота в Канаді
Навчання в Канаді
Візи в Канаду

На сайті «Canada4u» Ви зможете знайти всю необхідну інформацію для того, щоб успішно здійснити імміграційний процес в Канаду, процес отримання будь-якої візи до Канади або процес вступу до канадського ВНЗ особисто, або скористатися послугами «Canada4u», щоб:

 • Гарантовано пройти імміграційний процес в Канаду, отримати імміграційну візу, дозвіл на навчання або роботу, візу тимчасового резидента;
 • Порахувати бали в рамках імміграційного процесу, оцінити ваші шанси на імміграцію і обрати імміграційну програму;
 • Вирішити, скільки балів в рамках імміграційної програми вам необхідно набрати з англійської або французької мови на мовних тестах;
 • Заповнити анкети на імміграцію та / або візові анкети;
 • не хвилюватися про етапи імміграційного процесу – ми будемо хвилюватися за вас;
 • не шукати перекладачів для виконання перекладів ваших документів;
 • не шукати нотаріусів для засвідчення ваших документів;
 • не шукати місце, де ви швидко та якісно зможете вивчити французьку та/або англійську мову або підготуватися до здачі англійського та/аб французького мовного тесту;
 • не сушити голову над тим, що робити на імміграційному інтерв’ю чи на інтерв’ю з візовим офіцером перед отриманням студентської, робочої візи або візи тимчасового резидента.

Компанія «Canada4u» працює з 2001 року. Наші клієнти – родини, які хочуть іммігрувати до Канади, студенти від малого до великого, які хочуть отримати освіту в Канаді, а потім пройти імміграційний процес, батьки наших клієнтів, які бажають поїхати до дітей за програмою «Спонсорування батьків, бабусь та дідусів» або невиправні трудоголіки, які відправляються на інший континент у пошуках роботи, вартої їх професіоналізму.

Якою б не була мета, з якої ви хочете поїхати до Канади, ми гарантуємо вам якість послуг, які ми надаємо.


Чому саме ми?

Наші переваги:

 1. Ми працюємо в сфері імміграційних і візових послуг з 2001 року.
 2. Наші результати:
  100%  клієнтів – успішне відкриття справи при поданні імміграційних документів до консульства Квебеку. 100% успішно поданих заяв на отримання всіх типів віз. Ми пишаємося професіоналізмом наших співробітників, які перекладають  документи, заповнюють анкети, готують повний пакет документів для подачі на розгляд імміграційних і візових служб.
  99% клієнтів успішно проходять імміграційні інтерв’ю в провінцію Квебек. Ми пишаємося професіоналізмом своїх співробітників, які навчають клієнтів французькій та англійській мовам і готують їх до мовних тестів та до імміграційних інтерв’ю.
  100 % клієнтів здають екзамени IELTS, TCF, TEF, TEFaQ, DELF або DALF і отримують необхідні бали для проходження імміграційної процедури.
 3. Всі менеджери компанії, юристи, а також керівництво володіють двома мовами – англійською та французькою. Чи знаєте ви, що це означає? Кожний співробітник компанії «Canada4u» отримує та опрацьовує інформацію, що надходить (зміни імміграційного законодавства, наприклад) мовою, якою ця інформація була опублікована. Тобто, ми працюємо з першоджерелами – найнадійнішими ресурсами в отриманні най достовірнішої інформації.
 4. Ми розробили власну методику, а також покрокову програму підготовки клієнтів до проходження імміграційних інтерв’ю в провінцію Квебек. У програмі:
  • 330 питань підготовки до імміграційних інтерв’ю в електронному вигляді;
  • 330 питань підготовки до імміграційних інтерв’ю французькою мовою в аудіо форматі, записані на професійній звукозаписній студії!
  • Гіди про Канаду, адаптовані для наших клієнтів, щоб вони могли швидше розуміти справжню французьку мову
  • Фільм про адаптацію в Квебеку з субтитрами.
 5. Директор компанії сам успішно пройшов імміграційну процедуру за федеральною програмою і отримав статус постійного резидента Канади.
 6. Компанія використовує власноруч розроблену, дворівневу методику моніторингу якості оформлення пакету документів: спочатку з документами працюють перекладачі, далі документи перевіряються менеджерами, які мають багаторічний досвід оформлення і подачі імміграційних документів, після чого проходить перевірка документів керівництвом компанії і, нарешті, – надсилання документів на розгляд імміграційним службам.
 7. Години роботи компанії: консультації за попереднім записом по телефону можливі в будь-який зручний для вас час – с 10.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю включно.
 8. Спектр наших послуг – широкий: всі імміграційні програми до Канади, допомога в отриманні будь-яких типів віз в Канаду, вибір мовних шкіл та ВНЗ в Канаді, допомога у вступі до ВНЗ, вивченню англійської і французької мов.
 9. І, нарешті, вартість наших послуг – у вас є можливість отримання знижок, вибору пакета послуг і, відповідно, зниження загальних витрат на імміграційний процес.

 


 

Наші недоліки:

 1. 1% клієнтів – не пройшли імміграційні інтерв’ю, одержавши відмову через недостатній рівень володіння французькою мовою і не захотіли подати документи повторно. Шкодуємо, що клієнти не дослухались до наших рекомендацій, не почали вчити мову заздалегідь і не здали вчасно мовні іспити.
 2. Ми – канцеляристи-ідеалісти! Що це означає? Так, ми ще не відправили на розгляд жодного пакету документів клієнтів, не перевіривши його 3 рази! На чому це позначається? На жаль, займає трохи більше часу, ніж хотілося б нам і нашим клієнтам.
 3. Ми не дублюємо інформацію з інших російських та українських інформаційних порталів – ми все пишемо й перекладаємо самотужки! А всім відомо: час – гроші!
 4. Вважаємо, що ще багато чого не знаємо, тому вчимося й удосконалюємося постійно.
 5. Не довіряємо імміграційним форумам.
 6. Працюємо 24/7. Іноді втомлюємося.
 7. Вболіваємо за кожного клієнта. Сумуємо, коли клієнти виїжджають.

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ ПОСЛУГ КАНАДСЬКИХ АДВОКАТІВ, КОНСУЛЬТАНТІВ ТА “CANADA4U”

Після довгих роздумів ви, нарешті, прийняли рішення: “Так, я буду іммігрувати до Канади”! Тепер вам потрібно прийняти ще одне, не менш відповідальне, рішення: треба вибрати того, кому ви довірите вести свою імміграційну справу. Серед тих, хто розпочинає імміграційний процес, існує думка, що найнадійніший спосіб, який приведе до успішного переїзду, – це звернення по допомогу до канадського консультанта і підписання контракту саме з ним. Проте, не знаючи усіх підводних каменів імміграційного процесу, усіх документальних тяжб і нюансів, ви не можете напевно оцінити вірогідність успіху вашої справи, довіреної в руки канадського консультанта. Не забувайте про те, що канадський консультант працює з громадянами багатьох країн і не знає правових норм кожної з них. Виходячи з тисяч проведених консультацій, прогнозуючи усі ваші сумніви, ми провели дослідження, яке показало, наскільки надійніше і ближче буде вам, шановані іммігранти, довіритися саме нам.

Компанія “Canada4u” здійснює повний супровід імміграційного процесу клієнтів і надає підтримку на усіх його етапах без тимчасових обмежень або обмежень за кількістю імміграційних програм і спроб подання заяв по різних програмах. “Canada4u” надає послуги комплексно, роблячи імміграційний процес зручним для вас. З нами вам не треба окремо йти у бюро перекладів, щоб перекласти документи або до нотаріуса, щоб завірити їх. Вам не треба шукати відповідь на питання “Що означає рівень знання англійської мови 5.5”? або шукати, де підготуватися до мовного тесту. Вам не треба контролювати, що ми вказуємо в анкетах, адже ми заповнюємо їх виключно згідно наданих вами документів. Вам не треба з’ясовувати, де отримати той або інший документ і який має бути його формат, адже ми все вам розповімо. Вивчення клієнтами англійської і французької мов і контроль прогресу, підготовка до мовних тестів, переклад, вичитування і завірення усіх необхідних документів, заповнення анкет і електронних профілів згідно з документами, що відповідають актуальними українським правовим нормам – усе це і ще дуже багато чого ви отримуєте, підписавши контракт з “Canada4u”. Виходячи з порівняльної таблиці, висновки напрошуються самі собою:

ЗМІСТ ПОПЕРЕДНЬОЇ БЕЗКОШТОВНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО E-MAIL
Адвокат в Канаді Canada4u
Зміст першої відповіді після замовлення консультації
Підтвердження одтвержденіе можливості клієнта успішно іммігрувати Так Так
Визначення основного заявника Так Так
Уточнення доступних клієнтові програм для успішної імміграції Так Так
Пояснення загальних положень системи Express Entry Так Так
Пояснення схем провінційних програм імміграції, доступних клієнтові для успішної імміграції. Ні Так
Суми і умови оплати Так Так
Надається текст контракту Так Так
Багато інформації про компанію, її досвід, успіхи. Так Ні
Підрахунок балів і його аналіз Ні Так
Ответы на дополнительные вопросы клиента
  Адвокат в Канаді Canada4u
Якість відповідей: конкретні розгорнуті відповіді Ні Так
Клієнт прямо попереджається якщо відповідь якесь питання не може бути дано на етапі безкоштовної консультації. Ні Так
Інформація про те як буде проходити процес контролю документів Ні Так
Інформація на підставі чого буде заповнюватися Express Entry profile. Ні Так
Чи ставляться клієнту важливі уточнюючі запитання про його ситуацію, щоб упевнитися в його можливості іммігрувати. Наприклад, чи офіційний досвід роботи у клієнта. Ні Так
ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ДОГОВОРУ
Адвокат в Канаді Canada4u

Термін дії договору

1-2 роки 3 роки

Продовження договору для успішного завершення імміграційної процедури

(Без повторної оплати послуг)

Ні Так

Надання гарантії отримання Invitation to apply

Ні Ні

Якщо при знаходженні Express Entry profile в Pool of candidates

законодавство змінюється не на користь клієнта:

відшкодування оплати
Ні Ні
подача документів для імміграції за іншими програмами

Ні

Так. Безкоштовно

Можливість подачі документів по декільком програмам імміграції

Стандартний договір

Ні

Одна імміграційна програма. Послуги включають: заповнення і подача Express Entry Profile + подача документів після отримання Invitation to Apply.

Так

За програмами вимогам яких відповідає кандидат. Кількість подач в разі не отримання ITA необмежена.

Розширений договір

Так.

Вища вартість

--
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ, ВАРТІСТЬ ЯКИХ ВКЛЮЧЕНО У ДОГОВІР
Адвокат в КанадіCanada4u
Переклади і засвідчення
Переклад і нотаріальне засвідчення документів

Ні

Так

Аффідавіт перекладача
Ні

Так

Оцінка диплома
Визначення виконавчого органу для проведення оцінки
Так

Так

Подача документів для оцінки дипломів в виконавчий орган в Україні / Канаді
Ні

Так

Мовні тести 
Допомога в реєстрації на тест
Так

Так

Тренувальні тести
Ні

Так

Навчання

Ні

Тільки лінк на джерела для самонавчання

Так

8 занять по 90 хвилин - включені у вартість договору.

КоКонсультування ваших викладачів про цілі у вивченні мови для імміграції
Ні

Так

 

Вибір завжди залишається за вами!

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!