Сервіси «Сanada4u» по навчанню в Канаді

Пакети та тарифи

 

Якщо ви давно обираєте шлях еміграції і облаштування свого життя в Канаді, програма «Вчися, щоб іммігрувати» (Study to Immigrate) – це доступний кожному спосіб жити і працювати в Канаді. Вам не потрібно розлучатися зі своєю родиною, адже вона може поїхати з вами. Після завершення навчання ви можете подавати заяву на отримання ПМЖ (статусу постійних жителів) Канади.

Консультанти «Canada4u» допомагають вам пройти процес отримання віз для всієї родини від А до Я, супроводжуючи кожен ваш крок на шляху до переїзду в Канаду: від подачі заяви на навчання і успішного вступу в коледж чи університет Канади до отримання візи, дозволу на навчання і роботи під час навчання. Ваш персональний консультант допоможе вам обрати ідеальний варіант програми навчання, яка задовольнить ваші кар'єрні бажання, а найголовніше –  в майбутньому ви зможете успішно пройти імміграційний процес в Канаду.

Подаруйте собі або члену вашої родини радість і перспективи навчання в Канаді, звернувшись до нас за допомогою!

«Сanada4u» не є звичайним мережевим агентством з навчання за кордоном.

Переваги співпраці з «Сanada4u» не залишає сумнівів в тому, що потрібно звертатися саме до нас:

1. Навчальний заклад в Канаді обирається для кожного клієнта індивідуально, у відповідності до його запиту (фінансового становища і побажань: спеціальності, провінції навчання, тривалості навчання). В першу чергу при виборі навчального закладу прораховуються потенційні можливості клієнта іммігрувати після завершення навчання, виходячи з імміграційного законодавства Канади, якщо імміграція в Канаду є основною метою клієнта.

2. Кожному клієнту надаються послуги з подачі документів до трьох навчальних закладів. Це дає гарантію вступу, а також можливість зробити оптимальний вибір місця навчання, з урахуванням його вартості.

3. При оцінці можливостей клієнта отримати дозвіл на навчання (студентську візу) враховується також вибір потенційної імміграційної програми.

4. Ми готуємо повний пакет документів для вступу до трьох ВНЗ, в тому числі заповнення анкет, переклад документів.

5. Ми готуємо повний пакет документів на отримання TRV (Temporary Resident Visa) і Study permit (Дозвіл на навчання) для студента, в тому числі заповнення анкет, переклад документів.

6. Всі контакти з навчальним закладом здійснюються від імені клієнта.

7. Ми готуємо пакети документів для всіх супроводжуючих членів родини: на отримання TRV і Open Work permit чоловікові / дружині і TRV / Study permit дітям, в разі бажання клієнта виїхати в Канаду на навчання з сім'єю.

8. Ми супроводжуємо клієнта на всьому етапі процесу навчання: при необхідності або за бажанням клієнта ми можемо допомогти змінити програму навчання, навчальний заклад. Також, в разі появи змін в імміграційному законодавстві Канади, які можуть вплинути на вибір імміграційної програми в майбутньому, ми зробимо все необхідне для клієнта, щоб він мав можливість пройти імміграційний процес після закінчення навчального закладу, можлива навіть зміна ВНЗ і / або провінції навчання.

9. Крім супроводу процесу вступу до канадських навчальних закладів, отримання віз, дозволів на навчання і роботу, ми займаємося повним супроводом імміграційного процесу клієнта до Канади на всіх його етапах. Імміграційний процес може початися під час навчання, якщо клієнт відповідає певним імміграційним вимогам.

 • Щодо умов вступу та навчання у мовних школах Канади, коледжах та університетах, а також консультації щодо отримання будь-якої візи

  Формат консультації:
  Дистанційно (по Skype, WhatsApp).
  Вартість консультації складає - 1500 грн
  Тривалість консультації - 60 хв.


  Умови призначення консультації →
  1. Попередній запис>>>
  2. Передплата.
  3. Консультації проходять у робочі дні з 10:00 до 18:00. У разі потреби в консультації під час вихідних та свят, вартість консультації збільшується вдвічі.
  Як отримати послугу? →
  1. Надішліть онлайн-заявку тут>>, або запишіться по телефону, e-mail.
  2. Оплатіть консультацію. Можна картою тут>>
  3. Очікуйте повідомлення на ваш e-mail з підтвердженням.
  Що клієнт отримує на консультації? →
  • проспекти й брошури шкіл;
  • інформацію відносно вибору курсу навчання, проживання, оплати навчання та проживання та ін.;
  • рекомендації з оформлення пакета документів на навчання;
  • рекомендації з оформлення пакета документів на отримання візи;
  • список необхідних документів для оформлення візи (список документів складається з урахуванням ситуації клієнта та надається клієнту у письмовому вигляді);
  • консультацію з імміграції в Канаду після навчання;
  • консультацію з отримання Post-graduation work permit;
  • консультацію з вибору провінції для навчання з подальшою імміграцію;
  • письмову консультацію після очної консультації;

Послуги супроводу "Навчання в Канаді"

 • За контрактом «Study to immigrate / Вчися, щоб іммігрувати» здійснюється підготовка документів в три навчальні заклади, щоб гарантувати вступ на 100%.

  Які послуги входять в пакет?

  1. Вступ до коледжу

  • консультування клієнта на всьому етапі процесу вступу до ВНЗ та отримання віз;
  • вибір навчального закладу;
  • вибір програми навчання;
  • підготовка всього пакету документів для вступу;
  • всі контакти з навчальним закладом від імені клієнта;
  • вибір навчального закладу, виходячи з потенційних імміграційних можливостей клієнта.

  2. Формування і подача візового досьє клієнта на отримання TRV + Study Permit.

  3. Формування і подача візового досьє залежних заявників (Дружина / чоловік студента, діти студента) на TRV + Open Work Permit, TRV + Study Permit для дітей – максимально 3 людини.

  Вартість послуг

  Пакет "3 коледжі":
  1500 у.е. для клієнта без родини.
  2000 у.е. для родини.
  Пакет "1 коледж":
  700 у.е. для клієнта без родини.
  1000 у.е. для родини.

  Переклад та завірення документів оплачуються згідно тарифів бюро перекладів «Pereklad.com». Ми не приймаємо в роботу документи, перекладені іншими бюро перекладів.

  У разі зацікавленості клієнта у вступі до університету, вартість послуги зміниться у зв'язку з тим, що процес вступу до університету – складніший і триваліший. Суму буде визначено в індивідуальному порядку.

 • Супровід виїзду на навчання до мовної школи в Канаду

  4500 грн. - вартість пакета послуг за одного заявника.

  Або індивідуальна вартість послуг визначається з урахуванням ситуації та побажань клієнта.

  Які послуги входять до пакета супроводу?
   1. Сприяння у процесі реєстрації у школу: вибір навчального курсу, вибір родини, заповнення анкет для школи у Канаді, оформлення різних анкет у школу, контакти з мовною школою в Канаді.
   2. Сприяння в оплаті навчання в мовній школі в Канаді.
   3. Консультації щодо пакету документів на отримання візи.
   4. Заповнення візових анкет в посольство.

   Переклад та засвідчення документів оплачуються згідно тарифів бюро перекладів«Pereklad.com». Ми не приймаємо в роботу документи, перекладені іншими бюро перекладів.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!