МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ У CANADA4U

Ви давно мрієте вивчити іноземну мову, і ось зараз нарешті наважилися це зробити? Вітаємо вас з цим чудовим рішенням! Canada4u пропонує вивчення англійської та французької мов для імміграції та навчання у Канаді.

Canada4u пропонує індивідуальне навчання та навчання у міні-групах (2 студента) по Скайп.

ГОВОРИМО ГОВОРИМО ГОВОРИМО !!!

Ви бажаєте вчити мову для власного розвитку і надаєте перевагу розмовній практиці? Наші викладачі проводитимуть з вами заняття у формі семінарів-тренінгів, під час яких 75% часу буде присвячено удосконаленню ваших розмовних навичок.

Вам необхідно вивчити іноземну мову якнайшвидше, щоб іммігрувати, поїхати на роботу за кордон або скласти мовний іспит? Ми вам із задоволенням у цьому допоможемо! У Сanada4u працюють викладачі зі стажем роботи понад 10 років у сфері підготовки студентів до мовних іспитів IELTS, TEF Canada, TEF, TEFaQ, TCF.

ВАШ РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ

Вивчаючи будь-яку іноземну мову у Canada4u, студенти мають можливість пройти 6 рівнів вивчення мови:

  1. A1 - Breakthrough (Базовий рівень)
  2. A2 - Waystage user (Нижче за середній)
  3. B1 - Threshold user (Середній)
  4. B2 - Independent user (Вище за середній)
  5. C1 - Competent user (Рівень досвідченого користувача)
  6. C2 - Good user (Рівень професійного користувача)

Усі рівні відповідають класифікації мовних компетенцій за стандартами Ради Європи.

Рівні А1 і А2 є основними, базовими. Вони мають створити основу для подальшого вивчення іноземної мови. Викладачі та методисти Canada4u об'єднали рівні А1 і А2 в один курс, щоб в інтенсивному режимі студенти змогли напрацювати перші навички володіння іноземною мовою. Це значно заощадить ваш час навчання, а також кошти (погодьтеся, це важливо), оскільки замість 60-ти індивідуальних занять ви будете навчатися лише 30.

Рівень ваших знань визначається за результатами тестування, яке проводять наші викладачі на першому занятті з усіма студентами, які бажають відвідувати курси іноземних мов у Canada4u.

30 ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ = 1 КУРС ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ = 1 РІВЕНЬ

Кожен із цих рівнів складається з 30 індивідуальних занять і передбачає вивчення 6 об'ємних граматичних тем, 1500 слів активного та 2500 слів пасивного словникового запасу. На один рівень передбачено один підручник, який вам запропонує ваш викладач після пробного заняття, коли викладачеві стануть зрозумілими ваші потреби, завдання та цілі вивчення іноземної мови.

АНІ СЛОВА РІДНОЮ МОВОЮ

Ми дуже любимо розмовляти на заняттях, але говоримо зі студентами виключно іноземною мовою. Ви будете приємно здивовані після першого заняття з французької або англійської, під час якого 75% часу ви будете тільки розмовляти, а після заняття зможете представитися, розповісти про себе мінімально у 10 реченнях і поставити своєму співрозмовнику кілька запитань. Якщо в мові студента трапляються помилки, ми зупиняємося і ніжно, але наполегливо, змушуємо студента повторити речення правильно, після чого терпляче і детально розбираємо кожну помилочку. Якщо помилки повторюються, відпрацьовуємо певні правила за допомогою різних граматичних і лексичних вправ тільки усно. Кожне заняття у Сanada4u студенти залишають з посмішкою, тому що Сanada4u задовольняє найнеобхіднішу і найпопулярнішу потребу клієнта — РОЗМОВЛЯТИ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ!

ГРАМАТИКА У РОЗМОВІ

Заняття не присвячені виконанню страшних вправ по граматиці. "Це нудно і дуже часто дуже складно", скажете ви! Навпаки — наші викладачі розробили багато цікавих граматичних завдань у розмовній формі, виконуючи які ви зовсім забудете, що розбираєте нудну граматику, а граматичні правила вивчите на все життя! Наприклад, ви будете слухати діалоги, які присвячені одній граматичній темі. Після прослуховування будете тренувати свої розмовні навички за допомогою відповідей на запитання стосовно діалогу, вчитися ставити запитання самостійно, а також отримаєте домашнє завдання із вправами, які будуть містити граматичний матеріал, який щойно пройшли на занятті. Після такого тренування вивчити іноземну мову зможе кожен!

ЯК ВЧИМО СЛОВА

Найскладніше в процесі вивчення іноземних мов — це лексика, а також вміння використовувати слова у мові. Начебто, нічого важкого — потрібно тільки сісти і вивчити слова напам'ять. На жаль, досвід будь-якого студента і викладача показує, що тільки одиниці готові присвятити свій час і увагу такому «нудному» заняттю. Більшість студентів проходять рівень за рівнем, так і не набуваючи нового запасу слів до свого лексичного активу. Як ми боремося з цією проблемою? У нас ніхто нікого не змушує вчити слова, але під час занять наші викладачі використовують багато додаткових матеріалів — власних розробок або вправи з незліченної кількості підручників, щоб опрацювати таку важку для запам'ятовування лексику. Хочуть студенти, чи не хочуть, а лексику вивчать!

МОТИВАЦІЯ

СЛУХАТИ ЯКНАЙБІЛЬШЕ

Ми дуже любимо і всіляко мотивуємо наших студентів, але також розраховуємо на те, що вони будуть дотримуватись правил, які вже багато років існують у Canada4u. Жодних англійських слів на заняттях з французької! Жодної російської на уроках з англійської! Завжди якісно підготовлені домашні завдання! Якщо правила не дотримані, студенти повинні бути готові виконувати кілька додаткових вправ до домашки, кілька творчих завдань, яким доведеться присвятити пару-трійку вільних вечорів. Однак пам'ятайте, що "хотіти за вас" ми не можемо. Для вивчення іноземної мови потрібна внутрішня мотивація — розуміння навіщо вам це потрібно, тобто чітке усвідомлення своєї потреби і своїх можливостей, як часових, так і фінансових.

Викладачі Canada4u всіляко мотивують і навіть змушують вас якомога більше слухати іноземною мовою. Якщо прослуховування діалогів, відпрацьованих на уроці, вдома стане вашою звичкою, ваш прогрес буде йти семимильними кроками. Доведено на практиці!!!

Ми вчимо наших студентів розуміти і відчувати мову, а не завчати сухі фрази і кліше. У цьому нам допомагають усілякі навчальні матеріали на аудіоносіях, а також музика й аудіовистави мовою оригіналу, оригінальна художня література.

ВИКЛАДАЧ = ЕНЕРГІЙНИЙ ТРЕНЕР

Викладачі Canada4u тренують вас говорити іноземною мовою. За дверима класу у Canada4u ви часто почуєте: запитання-відповідь, запитання-відповідь, виправлення і повторення виправленого, діалог на аудіоносії, запитання-відповідь, сміх через помилку і коментарі іноземною мовою, пісню, активне висловлювання, і навіть суперечку!!!

Викладачі Canada4u — енергійні, активні, бадьорі. Навіть заняття о 8.30 ранку стане для вас насолодою, тому що види діяльності на занятті будуть змінюватися кожні 10-15 хвилин. Ви точно прокинетеся, тому що вас не будуть змушувати читати нудні незрозумілі тексти, писати твори на заняттях або робити нескінченні граматичні вправи.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!