Умови навчання в Канаді

Навчання в Канаді підходить як громадянам України, які вже давно закінчили ВНЗ у рідній країні та вже працюють, так і випускникам шкіл, батьки яких планують відправити дитину на навчання за кордон. Обираючи навчання за кордоном, українці все частіше зупиняють свій вибір на Канаді. Її університети і коледжі знаходяться в списку найкращих навчальних закладів світу.

Ви можете обрати програму навчання і вступити до коледжу або університету. У кожній з провінцій Канади є коледжі та університети, які пропонують привабливі умови для іноземних студентів. Ви можете вступити на навчання в Онтаріо, Квебек, Британську Колумбію, Саскачеван, Альберту та інші провінції. Найпопулярніші університети і коледжі Канади – це Університет Торонто (Toronto University), університет Британської Колумбії (British Columbia University), Університет МакГілл (McGill University), Технологічний інститут Південної Альберти (Southern Alberta Institute of Technology), Коледж Колумбія (Columbia College), коледж Ніагара (Niagara College), Університет Саскачеван (University of Saskatchewan) та інші.

Для того, щоб виїхати на навчання до Канади, вам потрібно:

  • обрати тип навчального закладу
  • з'ясувати, чи він є акредитованим навчальним закладом Канади. Тільки акредитований навчальний заклад Канади має право приймати іноземних студентів. Відповідно, навчання виключно в таких навчальних закладах дає право в подальшому подати заяву на імміграцію в Канаду з метою отримання ПМП.
  • обрати програму навчання і ознайомитися із загальним процесом вступу в Канаді, а також з усім необхідним для вступу до конкретного навчального закладу
  • ознайомитися з особливостями навчання в Квебеку. Якщо ви хочете вчитися в Монреалі, місті Квебек або іншому місті провінції Квебек, вам необхідно ознайомитися не тільки із загальними умовами вступу іноземних студентів в канадські ВНЗ. Провінція Квебек має окреме законодавство, і умови вступу до навчальних закладів можуть мати певні особливості

Для виїзду в Канаду на навчання ви повинні виконати наступні умови:

- упевнитися, що ви маєте в своєму розпорядженні достатню кількість фінансів для оплати навчання і проживання в Канадідля оплати навчання і проживання в Канаді

- обрати навчальний заклад, зв'язатися з ним для з'ясування умов вступу і отримати лист про вступ (Letter of Acceptance)

- заплатити суму за певний період навчання (в залежності від обраного навчального закладу і його умов)

- сплатити консульський збір і візовий збір за розгляд вашого досьє на отримання навчальної візи

- оформити навчальну візу в Канаду. Подати документи на отримання дозволу на навчання в Канаді  можна онлайн або через візовий центр Канади.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!