Навчання в Канаді

Designated Learning Institutions
Акредитовані навчальні заклади

Для того, аби подати заяву на отримання дозволу на навчання, вам необхідно отримати листа про зарахування у акредитованому навчальному закладі Канади (DLI). DLI — це навчальний заклад, визнаний провінційним або територіальним урядом Канади, який має право приймати іноземних студентів.

Усі початкові і середні школи в Канаді є DLI.

Якщо ви плануєте відвідувати вищий навчальний заклад або установу середньої професійної освіти, переконайтеся, що його включено до списку DLI .

Важливо знати: якщо студент отримує дозвіл на навчання у DLI, і установа втрачає цей статус після видачі дозволу на навчання, студент може:

  • перейти в інший DLI;
  • продовжити навчання в установі, що не має статусу DLI, до закінчення терміну дозволу на навчання. У цьому випадку дозвіл на навчання не може бути продовжено для установи, що не має статусу DLI.

У деяких випадках студенти можуть бути звільнені від надання листа від DLI або зазначення номера DLI у своїй заяві на отримання дозволу на навчання. Це може включати наступні випадки, але не обмежується ними:

  • Студенти початкового або середнього навчального закладу. Ці школи мають право навчати іноземних студентів автоматично, і номер DLI їм не надається.
  • Члени сім'ї іноземного громадянина, чия заява на отримання дозволу на роботу або навчання отримує схвалення в письмовій формі до того, як іноземний громадянин в'їжджає до Канади. У цьому випадку член сім'ї може отримати відкритий дозвіл на навчання.
  • Деякі установи в провінції Квебек отримують статус DLI від органу влади провінції, але не мають унікального номера DLI.

Джерело>>

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!