Імміграція після навчання в Канаді

Імміграція в Канаду – складний процес. Імміграційний закон країни динамічний і може змінюватися кілька разів на рік. Деякі кандидати на імміграцію не мають шансів переїхати в Канаду на ПМП через недобір імміграційних балів (обмеження за віком, недостатній рівень освіти або невідповідна спеціальність, недостатня кількість досвіду роботи та інше). Тобто, їм не підходить жодна з існуючих канадських імміграційних програм. Крім того, багато емігрантів дуже хочуть виїхати «вже завтра» і не хочуть миритися з тим, що імміграція в Канаду може зайняти від 1,5 до 3 років. Скільки триває імміграційний процес в Канаду читайте уь статті «Від прийняття рішення іммігрувати в Канаду до ПМП: скільки триває еміграція». 

Рішення є – імміграція в Канаду через навчання. Схема проста: ви вступаєте в коледж чи університет Канади, а після закінчення навчання подаєте заяву на отримання статусу ПМП в Канаді.

Для того, щоб вступити на навчання в Канаді вам потрібно визначитися з цілями навчання, обрати програму навчання та навчальний заклад, отримати від нього Letter of Acceptance (лист-підтвердження про вступ на навчання), отримати канадську візу і дозвіл на навчання (Study Permit), оформити страховку. Як вступити до коледжу або університету Канади читайте в нашій статті «Ваші кроки щодо вступу до навчального закладу Канади» 

Ваша імміграційна заява матиме високі шанси на швидкий відбір в Pool of Candidates в системі Express Entry, оскільки ви отримаєте додаткові бали в Comprehensive Ranking System за освіту і досвід роботи в Канаді. Ви будете гідним кандидатом по багатьом програмам, серед яких Federal Skilled Worker Class, Canadian Experience Class, British Columbia PNP Express Entry: International Graduate, New Brunswick PNP Express Entry Labour Market Stream та інші. Ви можете ознайомитися з усіма програмами, відкритими для імміграції після навчання. https://canada4u.com.ua/education-service/imigration-after-study/general-info

Вчитися в Канаді – вигідно, адже в багатьох випадках ви маєте право працювати під час навчання, а також залишитися в Канаді після завершення навчання в статусі працівника, отримавши Post-graduation Work Permit. 

Якщо ви знаєте французьку мову, ви можете вступити до коледжу або університету провінції Квебек.  Вони також відкриті для міжнародних студентів. Після отримання диплома ви можете подати заяву на імміграцію за програмою Programme d'expérience Québécoise і швидко отримати Certificat d'acceptation de Québec, а після нього – статус ПМП.

Вам не обов'язково розлучатися зі своєю сім'єю на період навчання. Ваша сім'я може поїхати з вами. Чоловік / дружина також мають право працевлаштування, а вашим дітям надаються місця в початковій або середній школі.

Якщо ви маєте достатню кількість фінансових ресурсів і будете відповідальними щодо вибору навчальної програми та навчального закладу, вважайте, що навчальна віза у вас в руках. А після – ПМП в Канаді не змусить себе довго чекати!

Прочитавши статтю «Скільки коштує навчання та проживання в Канаді»,  ви зможете прицінитися і спланувати свій бюджет.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!