Навчання в Канаді

Мовні школи в Канаді

Більшість батьків хочуть, щоб їх діти вивчали іноземну мову, безпосередньо занурюючись у її середовище. Оскільки це практично неможливо зробити в Україні, існує чудовий вихід – відправити свою дитину на навчання до Канади в мовні школи. Уже чимало дітей наших клієнтів побували в різних провінціях і приїхали назад с чудовою вимовою і швидким мовленням. Наша компанія співпрацює з кращими приватними мовними школами Канади.

Ми пропонуємо Вам наступні послуги:

 1. Вибір школи,що відповідає Вашим побажанням і вимогам.
 2. Підбір навчальної програми в школі.
 3. Підбір програми після навчання (сорт, малювання, екскурсії тощо)
 4. Підбір сім’ї для дитини.
 5. Підбір місця проживання для дитини.
 6. Підготовку документів для отримання візи в посольстві Канади.
 7. Бронювання найкращих і найдешевших квитків в Канаду.
 8. Моніторинг процесу навчання дитини в канадській мовній школі.
 9. Допомогу в оплаті мовної школи в Канаді 

Компанія «CANADA4U» завжди рада допомогти своїм клієнтам оволодіти французькою мовою.

Ми знаємо, що найвідповідальніші з вас часто обирають мовні школи у Канаді і, зокрема, у провінції Квебек. Виходить така собі безпрограшна перевірка боєм. Наша компанія готова стати вашим вірним союзником.

Переваги вивчення французької мови у провінції Квебек

 • Ви отримаєте можливість познайомитися з канадською провінцією на початку свого імміграційного процесу та остаточно визначитися із своїм бажанням іммігрувати в Канаду.
 • Навіть 2 тижні у мовній школі в Монреалі та проживання у справжній квебекській родині допоможуть вам покращити розмовні навички французької мови, що стане великим плюсом під час імміграційного інтерв’ю.
 • Ви отримаєте додаткові бали в імміграційному процесі. 1 бал, якщо ви перебуватимете у провінції не менше 2 тижнів, та 3 бали – якщо ви залишитесь у провінції Квебек на 3 місяці, щоб покращити вашу французьку мову і навіть, можливо, здати TEFaQ.
 • І найголовніше – ваш досвід перебування у провінції Квебек стане незамінним помічником на імміграційному інтерв’ю. Ви зможете отримати такі омріяні додаткові бали «за адаптацію» і скласти про себе позитивне враження, оскільки ви легко зможете пояснити імміграційному офіцеру, чому ви бажаєте жити саме в провінції Квебек, де ви будете мешкати, що будете робити після приїзду, а також де будете працювати та навчатися.

Більше того, вже багато років ми успішно допомагаємо підбирати школи, програми, радимо, куди поїхати. За цей час у нас у Канаді з’явилися партнери, про яких ми із задоволенням вам розкажемо. Але ми ні в якому разі не обмежуємося співпрацею лише з переліченими нижче мовними школами. За бажанням клієнта, компанія знайде для вас оптимальний варіант – школу, коледж чи університет, допоможе обрати курс навчання та знайти родину, оформити усі необхідні документи для отримання візи в Канаду і навіть посадить вас на літак, якщо, звичайно, бажаєте.

Показати більше про мовні школи в провінції Квебек

logo la

LaSalle International (Montréal, Québec) надає безліч освітніх послуг і вважає своєю місією розширення мережі представництв компанії, а також підтримання якості послуг у всіх своїх навчальних закладах. Представництва LaSalle International є у Канаді, Колумбії, Туреччині, Індонезії, Мексиці, Марокко та Тунісі. Нам імпонують цінності цієї школи – якість послуг, відповідальність, ініціативність, творчий підхід, мультикультуралізм. Більше інформації ви можете прочитати на офіційному сайті школи>> .

Переваги вивчення іноземної мови в LaSalle International

Важливим є те, що навчання мовам у цій школі надається за дуже прийнятними цінами. Крім того, у вартість входить маса додаткових бонусів, таких як безкоштовні мовні екскурсії, відвідування різних фабрик та заводів з виробництва, наприклад, дуже популярного в Канаді кленового сиропу. Таким чином, ви познайомитеся з країною до імміграційного інтерв’ю і зможете продемонструвати свої знання «повсякденного життя» провінції Квебек. За це клієнти зможуть отримати такі необхідні для них адаптаційні бали під час інтерв’ю.

Дуже приваблює в LaSalle International те, що це не просто мовна школа, а школа, яка входить до складу великого освітнього закладу. Таким чином, відвідуючи мовні курси, ви зможете багато чого дізнатися про навчання у Канаді і спланувати своє майбутнє. Можливо, після отримання Карти постійного резидента, ви захочете здобути нову для себе професію саме в LaSalle International.

Відгуки клієнтів компанії «Canada4u», що відвідали LaSalle International>>Відгуки клієнтів компанії «Canada4u», що відвідали LaSalle International>>

 

plato logo    

College Platon (Montréal, Québec) – це приватна школа, що знаходиться у самому центрі Монреаля. На ринку вона з 1957 року, і надає безліч освітніх послуг: навчання іноземним мовам, підготовка до тестів, переклади, робота з компаніями та корпоративними клієнтами, підтримка студентів під час навчання. У College Platon ви отримаєте унікальний досвід, вивчите мову, познайомитеся з новими колегами «по цеху», а також зможете насолодитися різноманіттям традицій та культур, які існують у Монреалі. Ви також можете обрати будь-яку з 25 програм, які викладаються у College Platon. Більше інформації ви можете знайти на офіційному сайті школи>>

Переваги вивчення іноземної мови в College Platon

Від самого початку школа спеціалізується на навчанні приїжджих іноземним мовам. Школа знає потреби та складності, з якими, перш за все, стикаються їх студенти. Тому, маючи за плечима більш ніж п’ятдесятирічний досвід, школа розробила унікальні програми, що допомагають клієнтам не лише вивчити мову, а й познайомитися з культурою та життям Монреаля. Крім того, менеджери College Platon розробили безліч графіків занять, так що вам легко буде обрати зручний саме для вас графік навчання. До речі, у цій школі вивчають десятки мов, у тому числі й українську.

Відгуки клієнтів компанії «Canada4u», що відвідали College Platon>>

 

Logo GEOS

GEOS North American Language Schools. Усі школи компанії мають акредитацію Languages Canada (Canada) та ACCET (USA). Заклади розміщені у красивих містах Канади та Сполучених Штатів. Компанія пропонує високоякісні програми з вивчення іноземних мов (English, French), з підготовки до тестувань (TOEFL, TOEIC, IELTS та ін.), інші спеціалізовані курси (University / College Pathways, Study Tours / Camps, Business English, Academic Writing), перевірену часом методику викладання, а також гарну програму підтримки студентів. Більше інформації про GEOS North American Language Schools Ви можете дізнатися на офіційному сайті компанії>> 

Переваги вивчення іноземної мови у GEOS North American Language Schools

Безумовною перевагою є багаторічний досвід роботи школи на ринку освітніх послуг не лише у Канаді, але і у всьому світі.
Школа має величезну базу host families – родин, у яких зазвичай живуть і з якими спілкуються іноземні студенти. Оскільки на колір і смак товариш не всяк, ви завжди можете замовити послугу з пошуку саме тієї родини, яка вам найбільше імпонує. Деякі з наших клієнтів мріяли жити в багатодітних канадсько-квебекських сім’ях, а деякі бажали мати окремі кімнати. GEOS North American Language Schools завжди пропонують кілька варіантів на вибір, а також максимально намагаються відповідати вимогам клієнтів.

Адміністрація школи завжди готова вислухати та допомогти. Приїхавши на навчання, ви завжди зможете змінити групу чи курс, якщо вам щось не сподобалося, замовити додаткові послуги, змінити родину. Школа виконає усі бажання швидко, і у вас не залишиться жодних претензій, окрім позитивного враження від професійних вчителів, привітного Монреаля та повітря Канади.

Відгуки клієнтів компанії «Canada4u», що відвідали LaSalle International, GEOS North American Language Schools, College Platon тут>>тут>> у розділі «Вивчай французьку мову у провінції Квебек».

Наостанок, нагадаємо, що в Україні нашим офіційним партнером є школа іноземних мов «ВАЛЕРІ». Якщо ви не готові кинути все і на довгий період часу поїхати за океан, щоб вивчити мову, не забувайте про цю школу. Зокрема, тут готові вас підготувати до здачі французьких тестів: TEFaQ, DELF, DALF, TEF, TCF. Школа допомагає успішно подолати імміграційне інтерв’ю у провінцію Квебек. І, до речі, робить це не у вигляді нотацій-консультацій, а у формі тренінга-імітації. Деякі студенти вважають себе абсолютно безнадійними. У школі «ВАЛЕРІ» працюють професійні викладачі, які зможуть їх переконати, що це не так, тому що вони знають, як навчити французькій мові навіть таких студентів.

Вибір мовної школи у провінції Квебек та підготовка пакета документів для отримання Temporary Resident Visa (Visa de Résident Temporaire / Віза Тимчасового Резидента)

Для того, щоб поїхати вивчати французьку мову у Квебек у мовну школу, вам необхідно зробити наступне:

 1. Обрати школу, курс навчання, вид проживання, оплатити навчання, отримати документи з мовної школи для надання у Посольство Канади для отримання Візи Тимчасового Резидента (Temporary Resident Visa / Visa de Résident Temporaire). Потім придбати квитки до Канади і, звичайно ж, зібрати кошти на кишенькові витрати (сувеніри рідним та близьким, додаткові витрати на подорожі до Ніагарського водоспаду, придбання книг англійською та французькою мовами та багато-багато іншого).
 2. Підготувати пакет документів для отримання Temporary Resident Visa (Візи Тимчасового Резидента / Visa de Résident Temporaire) у посольстві Канади.

ВИБІР МОВНОЇ ШКОЛИ У ПРОВІНЦІЇ КВЕБЕК

Обрати мовну школу вам допоможуть наші замітки про мовні школи у провінції Квебек на цій сторінці вище, відгуки наших клієнтів про мовні школи провінції Квебек за цим посиланням у розділі «Вивчай французьку мову у провінції Квебек», або менеджери компанії «Сanada4u».

Вибір мовної школи також залежить від:

 • ваших фінансових можливостей;
 • бажаного часу відвідання провінції Квебек – не усі школи пропонують розпочати курс навчання у зручний для вас час, особливо якщо ви «новачок» у вивченні французької мови – деякі мовні школи мають фіксовані дати запису на курси навчання.

ВАШІ ОЧІКУВАНІ ВИТРАТИ

NB! Усі ціни вказані у канадських доларах. Спеціально для вас ми окреслимо середньостатистичні витрати на навчання, проживання, харчування, страховку, трансфер та навчальні посібники по багатьом школам у провінції Квебек. 

ОБОВ’ЯЗКОВІ ВИТРАТИ:


Послуги школи:

1) Вартість навчання «Інтенсивний курс» + проживання у гуртожитку – спільна кухня, душ, в кімнаті будете ви одні $ 1280 / 2 тижні

2) Вартість навчання «Інтенсивний курс» + проживання у родині: 
$ 650 /2 тижні + від $ 180 / 1 тиждень (одноразове харчування) до $ 270 / 1 тиждень (триразове харчування)

Якщо ви їдете у Квебек за отриманням багажу знань з французької мови, ми наполегливо рекомендуємо вибирати проживання у родині, оскільки ви зможете спілкуватися цією мовою не лише на заняттях у школі, а й «занурюватися у квебекське життя» щодня, повертаючись додому. У родині вам завжди буде надана окрема кімната, а також ванна.

3) Реєстраційний внесок у школу – таким чином ви сплачуєте послуги школи з надання вам запрошення на навчання, вибір родини, допомоги у виборі курсу навчання: 
$120 (у випадку відмови у наданні візи не відшкодовується)

4) Навчальні посібники: 
$ 40 за 1-2 книги

5) Медична страховка: 
$ 17,50 / 1 тиждень

Послуги посольства Канади:

 1. 75 канадських доларів за розгляд документів на отримання Візи Тимчасового Резидента (Temporary Resident Visa / Visa de Résident Temporaire) одноразового в’їзду.
 2. 60 грн. за кур’єрську доставку паспорта з візою (послуга надається Посольством).

Послуги компанії «Canada4u»

Вартість пакета послуг складає 4000 грн. 1 заявник
Ми працюємо за передоплатою після підписання договору на надання консультаційних послуг, послуг з перекладу та заповнення анкет. Пакет послуг включає в себе: 

 • Заповнення анкет у посольство.
 • Переклад документів та їх засвідчення печаткою бюро перекладів, нотаріальне завірення оригіналів документів.
 • Сприяння у процесі реєстрації у школу: вибір навчального курсу, вибір родини, заповнення анкет для школи у Канаді, оформлення різних анкет у школу.
 • Бронювання квитків.

Особисті витрати

Ваші особисті витрати розраховуйте з огляду на ваші потреби та можливості (проїзд, додаткове харчування, екскурсії і т.п.). Беріть із собою багато грошей, якщо ви плануєте зайнятися шопінгом та обідати у ресторанах.

Квитки у обидва кінці

Ви маєте повернутися на батьківщину, щоб успішно пройти імміграційний процес, тому купівля квитків – обов’язкова .

 

НЕОБОВ’ЯЗКОВІ ВИТРАТИ


Послуги школи за бажанням клієнта:

Трансфер з аеропорту: $ 100 (аеропорт-школа після прибуття) або $ 175 (аеропорт-школа + школа-аеропорт у день від’їзду).

 

 

ОПЛАТА ЗА ШКОЛУ, ПОСЛУГИ  «CANADA4U» ТА ПОСОЛЬСТВА КАНАДИ

Школа

Оплата за навчання, проживання і т.д. здійснюється до подачі документів у посольство. Тільки після оплати школа надсилає запрошення на навчання, інформацію щодо проживання та чек про оплату. Усі ці документи додаються до пакета документів на отримання візи.

Послуги посольства

Збори за розгляд справи сплачуються до подачі документів у посольство, про що у посольство надається квитанція про сплату послуг разом з рештою усіх інших необхідних документів.

Послуги компанії «Canada4u»

Ми працюємо за 100% передоплатою

ТЕРМІНИ ПІДГОТОВКИ ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ КОМПАНІЄЮ «CANADA4U»

Після надання Вами всього пакету документів для роботи, компанія «Canada4u» оформлює усі документи протягом 2-3 тижнів, в залежності від нашого завантаження. Терміни узгоджуються з клієнтом при підписанні договору

ТЕРМІНИ РОЗГЛЯДУ СПРАВ ТА ВИДАЧІ ВІЗ У ПОСОЛЬСТВІ КАНАДИ

Терміни розгляду справ посольством – 10-15 РОБОЧИХ днів. Також потрібно враховувати той факт, що можливі затримки у розгляді справи, якщо посольство вважатиме за потрібне запросити у вас додаткові документи.

Будемо раді допомогти вам у виборі мовної школи, заповненні документів для отримання Візи Тимчасового Резидента (Temporary Resident Visa / Visa de Résident Temporaire), а також у виконанні перекладів.

 

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!