Новости

canada immigration news 07

01 листопада 2018

Скасовану вимогу щодо мінімального рівня доходу буде застосовано для заяв, поданий в рамках програми Alberta Opportunity Stream (AOS)  після 14 червня 2018 року включно.

Alberta Opportunity Stream (AOS) - це один із напрямів Alberta Immigrant Nominnee Program,, призначений для іноземних працівників в Альберті, а також для іноземних випускників, які закінчили ВНЗ в провінції.

Імміграційна програма провінції Альберта Alberta Immigrant Nominnee Program  перевіряє, щоб рівень фінансового забезпечення кандидатів на імміграцію був не нижче мінімально встановленого в провінції для тієї чи іншої професії, по якій працює кандидат. «Успішні кандидати вже працюють в провінції, коли подають свої заяви у рамках даної програми, що вже підтверджує той факт, що вони зможуть фінансово забезпечити себе і свої родини», стверджує імміграційна влада провінції, коментуючи зміни в AINP.

Друга зміна стосується мінімальних вимог до знання іноземної мови. AINP встановлює мінімальний рівень 4 за шкалою Canadian Language Benchmark (CLB) для кандидатів за професіями класу C або D в Національному Класифікаторі професій Канади (NOC), і, всупереч прогнозам на 2019 рік, він не буде піднятий до CLB 5.

Для кандидатів за професіями класу 0, А і В у Національному Класифікаторі Професій Канади (NOC), мінімальний рівень знання іноземної мови CLB 4 збережеться до 1 січня 2020 року, після чого буде піднятий до CLB 5.

Дізнатися більше>>

Желаете быть в курсе новостей?

Полезная информация? Поделитесь с другими!