Новости

canada_immigration_news_09

Напрямок Express Entry Labour Market Stream  провінції Нью-Брансвік приймає від кандидатів заявки Expression of Interest (EOI) - вираження зацікавленості, які відповідають усім зазначеним нижче умовам:

  1. Кандидат отримав дійсний федеральний номер EE профілю (Federal Express Entry Profile Number), а також спеціальний код здобувача (Job Seeker Validation Code). Іншими словами, кандидат вже зареєстрував Express Entry профайл, Jobbank профайл і подав їх.
  2. Кандидат має лист від роботодавця про працевлаштування (letter of employment). Кандидат повинен ПРОЖИВАТИ і ПРАЦЮВАТИ на території провінції Нью-Брансвік.
  3. Код професії згідно з Національним Класифікатором Професій Канади (NOC Code), по якій працює кандидат, повинен відповідати рівню 0, A, або В (Skill level 0, A, B).
  4. Кандидат здав мовний іспит і може надати сканкопію сертифікатів IELTS або CELPIP або TEF Canada в форматі PDF з результатами, які відповідають не нижче ніж 7 рівню за шкалою Canadian Language Benchmark (CLB).
  5. Кандидат отримав ECA (порівняльну характеристику диплома / евалюацію диплома) і може надати скан-копію Educational Credential Assessment (ECA) / Оцінка дипломів в Канаді / Евалюація дипломів у форматі PDF 

Якщо ви не можете надати інформацію за ВСІМА перерахованими пунктами, ви не можете подавати заявку EOI. Заявка EOI, в якій відсутній один з перерахованих критеріїв, буде відхилена та видалена.

На даний момент прийом імміграційних заяв за напрямком NBPNP Entrepreneurial Stream тимчасово призупинений, тому будь-яка заявка EOI, отримана в рамках цього напрямку буде видалена.

Детальніше про програму імміграції у провінцію Нью-Брансвік (NB PNP) >>

Желаете быть в курсе новостей?

Полезная информация? Поделитесь с другими!