Умови реєстрації профілю
Express Entry

КРОК 1. ЗАПОВНЕННЯ ОНЛАЙН-ЗАЯВИ «Express Entry».

Кандидат створює свій онлайн профіль, в якому вказує про себе наступну інформацію:

 • Досвід роботи. Ваш досвід роботи (зокрема, обов’язки, які ви виконуєте) повинен відповідати професії, яка відноситься до кваліфікаційного рівня 0, А або В у Національному класифікаторі професій Канади (National Occupational Classification или NOC).
 • Знання мови (вже на момент створення профілю обов’язкова наявність оригінала сертифікату про здачу мовного тесту: General IETLS або General CELPIP з англійської мові; TEF, TEFAQ, DALF, DELF, TCF з французької мові).
 • Освіта. (Кандидат повинен надати результат експертної оцінки своїх дипломів про освіту (Educational Credential Assessment), отриману за межами Канади. Детальніше про це Ви можете взнати на сторінці нашого сайту.
 • Інші критерії.

Ті, хто задовольняє умовам однієї з трьох перерахованих вище імміграційних програм, буде прийнятий в так званий Pool of Candidates. Увага! Ви не можете подавати заявки на безпосередньо ці програми, попередньо не зареєструвавшись в системі «Express Entry».

Ті, хто не має пропозиції про роботу, що супроводжує Labour Market Impact Assessment (LMIA) або не номінований провінцією, повинні реєструватися в так званому «Банку Вакансій» Employment and Social Development Canada’s (ESDC) Job Bank. Банк вакансій допоможе кандидатам, зареєстрованим в системі «Express Entry» з пошуком працедавців Канади.

У більшості випадків роботодавець повинен разом з пропозицією про роботу надати кандидату LMIA из ESDC.

КРОК 2. Отримання запрошення на подачу заяви для здобуття права постійного проживання в Канаді.

Кандидати, яких було допущено в Express Entry Pool of Candidates, і які задовольняють максимальній кількості критеріїв, отримають запрошення на подачу заяви для здобуття права постійного проживання в Канаді або, простіше кажучи, безпосередньо імміграційної заявки.

Допуск кандидата до Express Entry Pool of Candidates  не дає гарантії того, що він отримає пропозицію подавати імміграційну заявку / invitation to Apply (ITA). Кандидати як і раніше повинні будуть задовольняти умовам відбору і допуску.

Виходячи з наданій в онлайн формі інформації, всім кандидатам будуть надаватися бали за системою «Comprehensive Ranking System» за:

 • пропозиція по роботі та/або
 • номінацію провінцією та/або
 • досвід роботи.

Кандидат отримує додаткові бали за:

 • наявність пропозиції по роботі, підтвердженої Labour Market Impact Assessment, aбо
 • номінацію провінцією (багато провінцій мають свої критерії відбору кандидатів).

Додаткові бали за ці критерії дозволять кандидатові отримати максимальну кількість балів і бути одним з перших в черзі при видачі запрошень до подачі імміграційної заявки, тобто, в пріоритеті. Після здобуття запрошення імміграційну заявку потрібно подати протягом 60 днів. Квоти по заявках, що приймаються, немає, тобто, кількість заявок, що приймаються, не обмежена. Розгляд отриманих повних, укомплектованих всіма необхідними документами заявок займе не більше 6 місяців.

Якщо протягом 12 місяців після створення свого онлайну-профілю «Express Entry» кандидат не отримав запрошення на подачу імміграційної заявки, він повинен подавати її повторно. Якщо він задовольнятиме критеріям відбору, що діятимуть на той момент, він знову буде допущений до Express Entry Pool of Candidates і так далі.

Важливі уточнення щодо «Швидкого В’їзду»

Часто при першому «знайомстві» з системою «Швидкого В’їзду», у потенційних іммігрантів складається не зовсім вірне розуміння її основних положень. Нижче викладаємо найбільш важливі для розуміння моменти:

 1. Не всі бажаючі можуть попасти в «Pool of Candidates», а лише ті, хто задовольняє критеріям відбору однієї з трьох перерахованих на початку статті програм.
 2. Пропозиція про роботу (Job Offer) не є обов’язковою, але його наявність значно збільшує шанси на попадання в «Pool of Candidates» за рахунок того, що дає додаткові бали і, відповідно, така кандидатура матиме вищий рейтинг і більше шансів на успіх.
 3. Система «Express Entry» не є єдиним можливим способом іммігрувати до Канади по програмах економічної імміграції. Багато провінцій продовжують відбирати кандидатів за своїми правилами, як в рамках, так і за рамками цієї системи. Зверніть увагу на можливості іммігрувати за програмою провінції Манітоба і Саскачеван.
  Провінція Квебек не є учасником даної системи взагалі. Програма «Кваліфікований робітник» цієї провінції знов відкриє квоту 1 квітня 2015 року. Стежте за новинами на нашому сайті. Детальніше про імміграцію в Квебек>>
 4. З 1 січня 2015 року обов’язковий список професій, по яких відбирають кандидатів, а також квоти на ці професії відсутні. Але ви повинні мати не менше 1 року досвіду роботи за останніх 10 років по професії, яка відноситься до класу 0, А або В у Національному класифікаторі професій Канади (NOC).
 5. На момент реєстрації в «Express Entry» тест на знання англійської або французької мови вже повинен бути зданий, і на руках має бути оригінал сертифікату.
 6. Після отримання запрошення на подачу імміграційної заяви у вас не буде багато часу для того, щоб зібрати всі необхідні документи і безпосередньо подати її. Вам дається 60 днів! З урахуванням вимог до повного пакету документів, це дуже мало! Тому, збирати документи потрібно заздалегідь.
 7. Ви будете знати загальну кількість балів, яку ви набираєте за Comprehensive Ranking System, але скільки балів необхідно щоб отримати запрошення для подачі імміграційної заявки, вам буде відомо не відразу.  CIC, очевидно, використовуватиме “внутрішню” систему підрахунку балів, по якій відбиратиме кандидатів на імміграцію і повідомить про прохідні бали постфактум.
 8. Ваш профіль, створений в системі «Express Entry», залишається відкритим для вас після його подачі. Тобто, він не блокується, і ви можете додавати / змінювати в ньому інформацію. Наприклад, ви перездали тест на вищий бал? Можете замінити інформацію у вашому онлайн профілі. Ви отримали новий досвід роботи? Можете додати цю інформацію.
 9. Надавати свідомо неправдиву інформацію заради досягнення мети іммігрувати до Канади категорично не можна! Це карається санкціями (наприклад, 5-річна заборона на в’їзд до Канади), незалежно від того, на якому етапі канадські служби виявили брехню.
 10. З першого погляду, програма “Express Entry” здається простою. Проте, це не так. CIC ретельніше розглядає заявки, вимагає все більшу кількість супровідних документів, відбираючи, таким чином, для канадського суспільства дійсно достойних майбутніх громадян!

Правила участі в системі відбору кандидатів на імміграцію в канаду по системі Express Entry

У зв’язку з підвищеним інтересом, а також безперервним потоком запитань на імміграційних консультаціях стосовно системи відбору кандидатів на імміграцію в Канаду Express Entry, “Canada4u” підготувала для усіх потенційних іммігрантів статтю про правила або, назвемо їх, постулатами участі в системі відбору кандидатів на імміграцію у рамках Express Entry. Ми постійно доповнюватимемо статтю відповідями на ваші запитання, які ми отримуємо по e-mail, на особистих консультаціях, а також в соцмережах.

Також, нижче в цій статті ви знайдете звідну таблицю про усі вибірки кандидатів, які відбувалися у рамках Express Entry з початку 2015 року. Ця інформація допоможе потенційним заявникам орієнтуватися в актуальній ситуації щодо набору балів у рамках Comprehensive Ranking System, а також планувати подачу заяв і знати про потенційний час отримання Invitation to Apply.

Правило №1 участі в системі відбору кандидатів по Express Entry

Виконати верифікацію = евалюацію = порівняльну характеристику дипломів. Без наявності оцінки ваших дипломів реєстрація Express Entry профайлу неможлива.

Наявність Education Credential Assessment (ECA) / Évaluation des diplômes d’études (EDE) порівняльна характеристика ваших дипломів є обов’язковою умовою для подання документів в рамках Express Entry. На даний момент евалюація дипломів не потрібна тільки за програмою імміграції в провінцію Манітоба, якщо ви подаєте документи після отримання job offer і номінації від провінції.

“Canada4u” пропонує допомогу в оформленні документів для отримання Education Credential Assessment (ECA).

Правило №2 участі в системі відбору кандидатів по Express Entry

Рівень знання англійської мови СLB 7 (IELTS 6.0; 6.0; 6.0; 6.0) – це НЕ граничний рівень балів, який дозволить вам подати свою заявку на участь в системі відбору кандидатів по Express Entry. CLB 7 – це лише мінімальний рівень, необхідний IRCC. Тобто, це не означає, що саме цього рівня знань саме вам буде достатньо, щоб мати можливість зареєструвати ваш Express Entry профайл, і в подальшому отримати Invitation to Apply (Запрошення подати документи у рамках Express Entry).

Необхідний рівень ваших результатів мовних тестів (з англійської і /або французької мови) напряму залежить від інших факторів: віку, рівня освіти, кількості років досвіду роботи, зв’язків з Канадою (робота, навчання, родичі в Канаді), а також наявності job offer в Канаді.

Простий приклад: чим ви старші, тим вище повинні бути результати ваших тестів, аби саме отримані бали за знання мов могли компенсувати втрачені бали за вік.

CLB – це Canadian Language Benchmarks – канадська cистема розділення мови (англійської і французької) на рівні. Рівнів – 12, на відміну від Сommon European Framework for Languages, яка розділяє мови на 6 рівнів.

Рівні CLB відповідають певній кількості балів, отриманих за той чи інший мовний тест – IELTS, TEF, і так далі.

Дізнайтеся більше про відповідність рівнів CLB балам з мовних тестів за посиланням.

В цілях заощадження часу, існують калькулятори, які дозволяють перевірити відповідність рівнів СLB результатам отриманих вами тестів. Ось посилання:

Оцінити ваші шанси на імміграцію в Канаду, а також порахувати бали по Express Entry ви можете безкоштовно>>

Пам’ятайте: ваші конкуренти – це весь світ! Чим вищі ваші результати мовних тестів, тим більше у вас шансів іммігрувати до Канади.

Правило №3 участі в системі відбору кандидатів по Express Entry

Ви отримаєте додатково 5 балів за фактор «Здатність до адаптації = Adaptability” із потрібних 67, аби мати право подати документи на імміграцію в Канаду по системі відбору кандидатів Express Entry, якщо ваш ваш офіційний(а) /громадянський (а) чоловік/дружина (залежний заявник) здасть мовний екзамен IELTS мінімально на CLB 4. CLB 4 = IELTS Listening 4.5, Reading 3.5, Writing 4.0, Speaking 4.0. Це – абсолютно посильні бали, що відповідають знанню англійської мови на рівень pre-intermediate!

Тим не менш, пам’ятайте, що чим вище буде CLB level з мовного тесту, тим більше балів в загальному підрахунку балів з імміграції в Канаду ви зможете набрати.

Правило №4 участі в системі відбору кандидатів по Express Entry

Не варто сподіватися на те, що ви отримаєте Invitation to Apply (запрошення подати документи в рамках системи відбору кандидатів на імміграцію в Канаду Express Entry), просто створивши профайли Express Entry і Jobbank.

Ви отримаєте Invitation to Apply, якщо ви наберете мінімально 453бали у Comprehensive Ranking system  – це мінімальний бал для відбору кандидатів станом на 6/01/2016 г.

Значно підвищити свої шанси отримати Invitation to Apply в рамках ЕЕ можна, маючи на руках номінацію від провінції, або job offer в Канаді. Це дає вам додаткових 600 баллів у Comprehensive Ranking system, і ви гарантовано продовжите свій імміграційний процес в Канаду.

Оцінити ваші шанси на імміграцію в Кнаду, а також порахувати бали по Express Entry ви можете безкоштовно>>

Правило №5 участі в системі відбору кандидатів по Express Entry

Чи потрібно робити ECA (Educational Credential Assessment = евалюацію = верифікацію дипломів) в Канаді залежному заявнику – вирішувати вам.
Тим не менш, пам’ятайте, що в онлайн профайлі Express Entry є запитання, що стосуються ECA залежного заявника. Щоб отримати додаткові бали при підрахунку балів Comprehensive Ranking System, залежному заявнику треба обов’язково робити ЕСA!

Оцінити ваші шанси на імміграцію в Кнаду, а також порахувати бали по Express Entry ви можете безкоштовно>>

Правило №6 участі в системі відбору кандидатів по Express Entry

Ваш Express Entry профайл дійсний протягом року з дня реєстрації. Після закінчення року, якщо ви не отримали Invitation to Apply (ITA – запрошення подати документи в рамках системи відбору кандидатів на імміграцію в Канаду Express Entry), профайл буде автоматично видалено.

Правило №7 участі в системі відбору кандидатів по Express Entry

Існує система попередньої оцінки кандидатів на імміграцію в Канаду в рамках системи відбору кандидатів Express Entry. Ви можете зареєструвати свій Express Entry профайл тільки в разі набору мінімально 67 балів. Біли нараховуються за такими факторами, як вік, освіта (рівень освіти), рівень володіння мовами (англійська, французька на основі результатів тестів IELTS: International English Language Testing SystemCELPIP: Canadian English Language Proficiency Index ProgramTEF: Test d’évaluation de français), досвід роботи, наявність досвіду роботи і / або навчання в Канаді, наявність valid job offer (актуальної пропозиції про роботу в Канаді), рівень володіння мовами залежного заявника, робота або навчання залежного заявника в Канаді, наявність родичів в Канаді.

Про набір балів читайте за посиланням.

Після реєстрації ЕЕ профайла, ви потрапляєте в базу даних кандидатів на імміграцію в Канаду в системі Express Entry (Pool of candidates). Відбір кандидатів в Pool of Candidates для безпосередньої подачі документів на отримання постійного місця проживання здійснюється за іншою системою відбору, яка має назву Comprehensive Ranking System. Бали нараховуються за іншими критеріями і параметрами. Порахувати бали в рамках Comprehensive Ranking System можна тут і автоматично тут.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!