Provincial Nominee Programs

Провінційні програми імміграції в Канаду

Основний принцип імміграції в Канаду по провінційним програмам полягає в тому, що кандидат на імміграцію, який зацікавлений в переїзді на постійне місце проживання в ту чи іншу провінцію Канади, отримує номінацію від цієї провінції.

Кожна з провінцій і територій Канади пропонує власну програму, висуваючи вигідні для неї самої умови залучення іноземних фахівців на свій ринок праці. Критерії Provincial Nominee Program залежать від економічних потреб тієї чи іншої провінції. Відповідно, кожна провінція встановлює свої критерії відбору кандидатів, що дозволяє їй обирати тих, хто швидше за всіх влаштує своє життя, адаптується, почне працювати і вносити свій вклад у розвиток регіону.

Починаючи з січня 2015 року більшість провінцій Канади відбирають кандидатів і видають номінації в рамках електронної системи відбору Express Entry (якщо мова йде про імміграційну програму, умовою якої є подача імміграційної заяви через систему Express Entry - Express Entry Stream). Номінація від провінції є величезним козирем для кандидата на імміграцію в рамках Express Entry, адже за неї надається така кількість балів (600 балів на даний момент), яка дозволяє значно підвищити свій рейтинг в Pool of Candidates в Express Entry і дати кандидату на імміграцію гарантований шанс на відбір.

Для того, щоб подати документи через систему EE, ви повинні:

Провінція Квебек розробила власну систему відбору і не є учасницею Express Entry.

Якщо програма не вимагає реєстрації в системі Express Entry (non-Express Entry Stream), ви подаєте заявку на отримання номінацію провінції в паперовому вигляді, а потім відправляєте імміграційну заяву разом з номінацією на адресу Immigration, Refugees and Citizenship Canada.

До впровадження системи Express Entry і запуску нових програм PNP багато охочих емігрувати не могли навіть мріяти про імміграцію в Канаду. Їх вік, освіта або досвід роботи не підходили для жодної з існуючих програм. З відкриттям нових провінційних програм набагато більше потенційних кандидатів отримало можливість виїхати в Канаду на ПМП. З'явилися провінційні програми, які висувають не настільки жорсткі вимоги.

Ознайомтеся з вимогами PNP кожної провінції та території.

 

 

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!