Провінційна програма імміграції до Канади
Provincial Nominee Programs

Імміграція до Британської Колумбії / British Columbia

  • 1

bcБританська Колумбія - одна з наймальовничіших провінцій Канади. Найбільше місто провінції і найтепліше місто Канади, Ванкувер, багато років поспіль визнається найкращим містом на Землі. Іммігрувати в Ванкувер! Швидше за все, саме з такою думкою потенційні іммігранти обирають провінційну імміграційну програму Британської Колумбії.

Який шлях ви можете вибрати, щоб отримати ПМП в Канаді через British Columbia Provincial Nominee Program? BC PNP пропонує 4 напрямки:

Професійна імміграція (BC Skills Immigration) 

Це напрямок для фахівців кваліфікованих і напівкваліфікованих професій, які є затребуваними на ринку праці провінції. Основними критеріями відбору є ваша професія (освіта і рівень освіти), трудовий стаж за фахом, рівень знання англійської мови.

Express Entry BC

Цей напрямок нерозривно пов'язаний з федеральною системою відбору кандидатів Express Entry. Ваша кандидатура повинна не тільки задовольняти вимогам до кандидата, висунутих провінцією Британська Колумбія, але також відповідати мінімальним критеріям однієї з федеральних програм економічної імміграції . Для участі в цій програмі ви повинні бути фахівцем професії рівня, А чи В в Національному класифікаторі професій Канади.

Імміграція для підприємців (BC Entrepreneur Immigration)

Це напрямок для заможних людей, готових інвестувати в розвиток бізнесу Британської Колумбії. Ви повинні мати досвід ведення бізнесу в Україні або інших країнах. Ви повинні надати документальне підтвердження як самого досвіду, так і наявності коштів. Ви можете заснувати свій бізнес в провінції або інвестувати в будь-який з тих, що вже існує. В рамках даної імміграційної системи відбір кандидатів також відбувається, виходячи з нарахованих йому імміграційних балів.

Імміграція в напрямку технічних інновацій (BC PNP Tech Pilot) 

Сфера технологій є основою і двигуном економічного розвитку провінції Британська Колумбія. Відповідно, попит на фахівців даного напрямку зростає з кожним роком. Попит настільки великий, що Invitations to Apply - запрошення подати документи на імміграцію - видаються провінцією щотижня, і програма була продовжена до червня 2019 року. Наявність job оffer (пропозиції про роботу) по одній з визначених провінцією 29 технологічних спеціальностей - обов'язкова умова для отримання ПМП в Канаді за програмою BC PNP Tech Pilot.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!