Провінційна програма імміграції до Канади
Provincial Nominee Programs

Імміграція до провінції Манітоба / Manitoba

  • 1

У листопаді 2017 року між урядами Канади та Манітоби була досягнута угода про поновлення Програми Відбору Кандидатів Провінції Манітоба (Manitoba Provincial Nominee Program - MPNP).

 

Напрямки імміграційної програми:

  1. Міжнародна освіта (International Education Stream – IES)
  2. Бізнес інвестор (Business Investor Stream – BIS)
  3. Кваліфікований спеціаліст в Манітобі (Skilled Worker in Manitoba Stream – SWM) 
  4. Іноземний кваліфікований спеціаліст (Skilled Worker Overseas Stream – SWO) 

 

Manitoba Provincial Nominee Program (MPNP) націлена на пошук нових випускників, кваліфікованих робітників, бізнесменів та їх сімей, які хочуть переїхати в Манітобу на постійне проживання та спроможні успішно економічно облаштуватися в провінції. Завдяки програмі Манітоба спрощує весь процес імміграції та поселення в провінції.

 

Як і раніше, програмою MPNP буде підтримуватися стратегія надання пріоритету франкомовним іммігрантам, які відповідатимуть необхідним критеріям в одному або декількох з 4-х напрямків імміграційної програми провінції.

 

International Education Stream (IES) - для випускників вищих навчальних закладів Манітоби призначений прискорити відбір іноземних випускників в іміграційній програмі, щоб задовільнити потреби промисловості провінції.

 

Згідно з оновленими правилами напрямку Skilled Worker in Manitoba Stream (SWM) будуть відбіратися кандидати, які мають тісний зв'язок з провінцією. Ними є ті, хто вже працює в провінції, має достатню кваліфікацію, освіту та підготовку, трудовий досвід та володіє офіційною мовою і вклад яких буде швидко відчутний в економіці Манітоби та громадськості в цілому.


Напрямок Skilled Workers Overseas пропонує новий спосіб номінації кваліфікованих претендентів за федеральною програмою відобору кандидатів у системі Express Entry. Перевага буде надана тим кандидатам, які мають родинні зв'язки в Манітобі та чоловіка/дружину з високою кваліфікацією, підготовкою та хорошим знанням мови, щоб також швидко влаштуватися на роботу.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!