Провінційна програма імміграції до Канади
Provincial Nominee Programs

International Education Stream

Напрямок Програми Відбору Кандидатів Провінції Манітоба (Manitoba Provincial Nominee Program - MPNP) - Міжнародна освіта (International Education Stream)

Новий напрямок в імміграційній програмі провінції Манітоба – International Education Stream (IES) надає іноземним випускникам, які завершують освіту в Манітобі, можливість швидко іммігрувати в провінцію і тим самим заповнити потреби місцевої економіки. У кандидатів більше не вимагається обов'язкових 6 місяців праці до моменту подачі заявки на участь в MPNP.

За програмою International Education Stream можна іммігрувати за напрямком Career Employment Pathway.

В напрямку IES буде відбуватися швидкий відбір іноземних випускників програм STEM (наука, технологія, інженерія та математика) шляхом стажування в інноваційних секторах провінції Манітоба.

Career Employment Pathway

Career Employment Pathway - це спосіб для прискореної номінації  іноземних студентів-випускників STEM програм в процесі стажування в інноваційних галузях Манітоби. Випускникам популярних професій, яким вдалося влаштуватися на постійну роботу за своїм фахом, для подачі заяви на імміграцію по програмі MPNP не потрібно мати попередній 6-місячний досвід роботи.

Якщо заявник на імміграцію завершив навчання в іншій провінції Канади та / або не працюєте в професії, на яку є значний попит в провінції Манітоба, він може подати заяву на імміграцію за програмою Skilled Worker in Manitoba Stream.

Критерії відбору та мінімальні вимоги програми 

  1. Освіта

Завершена магістерська або докторська програма в галузі STEM в Манітобі протягом останніх 3 років;

АБО

Вища освіта в акредитованому (визнаному) вищому закладі (детальніше тут), отримана протягом попередніх 3 років (навчання терміном не менше 1 року, двох семестрів, денне навчання);

АБО

Закінчена адаптаційна програма у акредитованому (визнаному) вищому навчальному закладі Манітоби та проходження первісної атестації регулюючого органу для отримання обов'язкового сертифікату у деяких професійних напрямках.

  1. Рівень знання офіційних мов

Мінімум CLB/NCLC 7 (або еквівалент) 

  1. Наявність роботи в Манітобі

Для випускників STEM напрямків (науковців, технологів, інженерів та математиків):

якщо заявник на імміграцію закінчив навчальну програму STEM в Манітобі та пройшов стажування у відповідній галузі або дослідницький організації в Манітобі, від нього не буде вимагатися пропозиція про роботу (job offer) на момент подачі заяви на імміграцію.

Для усіх інших кандидатів:

Обов'язкова наявність пропозиції про роботу (job offer) на повний робочий день від зареєстрованого роботодавця, з мінімальним 1-річним трудовим контрактом, у напрямках Національного Класифікатора Професій NOC  0, A або B, які публікуються Манітобою в Переліку професій, на які існує попит (детальніше в розділі In-demand Occupation List). Робота повинна відповідати фаху заявника на імміграцію.

Програмою MPNP можуть бути встановлені ліміти у деяких професійних напрямках.

Якщо заявник на імміграцію навчався на підготовчій програмі і здав екзамени першого рівня для отримання професійного сертифікату,  як це вимагається регулюючим органом, йому не потрібно мати пропозицію про роботу (job offer) на час подачі заяви на імміграцію.

  1. Наявність фінансів

Заявник на імміграцію повиенн довести наявність достатньої кількості коштів, еквівалентних Мінімальному рівню забезпеченості (Low Income Cut-Off – LICO) для фінансування власних  потреб протягом шести місяців.

АБО

Повинен мати постійну роботу на повний робочий день в Манітобі.

  1. Спроможність адаптуватися

Заявник на імміграцію повинен проживати в Манітобі на момент подачі заяви на імміграцію. Також потрібно довести наміри на подовження свого постійного проживання в Манітобі після завершення процесу відбору. Сюди, між іншим, входить надання Плану професійної кар'єри для підтвердження своїх професійних перспектив в Манітобі.

* Дата початку дії змін залежить від термінів оновлення онлайн системи подачі заяв на імміграцію по програмі MPNP та може бути змінена.

** Відкриття програми заплановано на 2й квартал 2018 р.

 

Джерело>>

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!