Провінційна програма імміграції до Канади
Provincial Nominee Programs

Manitoba Experience

Досвід проживання в провінції Манітоба (Manitoba Experience)

Це означає, що ви раніше мешкали в провінції Манітоба в статусі тимчасового іноземного працівника (temporary foreign worker) або студента. 

Досвід життя в Манітобі – це ваш зв’язок з провінцією; щоб мати право бути вибраним MPNP, ви повинні отримати достатню кількість балів за знання мови, за можливість працевлаштування, за освіту, вік і здатність до адаптації відповідно до таблиці для самостійного підрахунку балів (MPNP Self – assessment Worksheet MPNPSelf-assessmentWorksheet).  Кваліфіковані працівники, що мають досвід проживання в Манітобі, можуть звернутися до таблиці підрахунку балів, щоб побачити, яку кількість балів вони можуть отримати за досвід роботи або освіту, отримані в Манітобі (залежно від рівня і тривалості навчання).

Наявність досвіду роботи в Манітобі означає, що:

  • Раніше ви працювали на повну ставку в провінції Манітоба безперервно протягом не менше 6 місяців
  • Ви повинні надати підписаний працедавцем рекомендаційний лист, складений на офіційному бланку компанії-працедавця, А ТАКОЖ копію дозволу на роботу (Work Permit), що доводить, що ви працювали в Манітобі.

Наявність освіти, отриманої в Манитобі, означає що:

  • Ви отримали закінчену освіту або програму професійної підготовки в державному або авторизованому приватному навчальному закладі провінції Манітоба (курси з вивчення мови не визнаються).

Для того, щоб довести, що ви вчилися в провінції Манітоба, ви повинні надати ваш дозвіл на навчання (Study Permit), виписку з навчальної відомості (виписка з оцінками успішності), а також сертифікат або диплом, який ви отримали після закінчення програми навчання.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!