Провінційна програма імміграції до Канади
Provincial Nominee Programs

Manitoba Invitation

MPNP на регулярній основі видає Invitations to Apply (запрошення подати заяву на імміграцію) кандидатам – кваліфікованим працівникам, які визначаються провінцією як частина Стратегічної ініціативи по працевлаштуванню (Strategic Recruitment Initiatives). Запрошення Invitation to Apply видається виключно на розсуд MPNP.

Необхідні документи

Для того, щоб подати документи за програмою MPNP, маючи запрошення від провінції Манітоба, ви повинні завантажити у свій онлайн профіль MPNP лист-запрошення (Letter of Invitation), яке ви отримали від MPNP після проходження інтерв’ю з імміграційним офіцером під час виїзної сесії по працевлаштуванню (Recruitment Missions) або вашого дослідницького візиту в Манітобу.

Виїзні сесії по працевлаштуванню (Recruitment Missions)

Представники MPNP регулярно їздять за кордон у рамках так званих "Виїзних сесій по працевлаштуванню", часто у супроводі працедавців з провінції Манітоба.

Розкладу "Виїзних сесій по працевлаштуванню" немає. Уся інформація про заплановані "Виїзні сесії по працевлаштуванню" з’являється на сайті http://www.immigratemanitoba.com/  приблизно за місяць до "Виїзної сесії". Щоб подати заяву на участь в сесії, кандидати на імміграцію повинні володіти англійською мовою на рівні, необхідному для роботи (job-ready English), здати IELTS і / або TEF, і надати своє резюме на розгляд MPNP англійською або французькою мовою.

МОВА
Знання мови на рівні, необхідному для роботи

Для імміграції в провінцію Манітоба за програмою MPNP необхідно знати англійську мову на рівні,  достатньому для роботи. 
Щоб показати рівень знання англійської мови, усі заявники (окрім тих, хто працює в провінції Манітоба за спеціальностями, що відносяться до рівнів 0, А або В в Національному класифікаторові професій Канади – NOC O, A or B) повинні надати результати мовних іспитів, які визнаються MPNP: IELTS General і CELPIP – General з англійської мови або TEF з французької мові. Тест має бути зданий не раніше, ніж за 2 роки до подання імміграційної заяви.

За допомогою наступних калькуляторів можна визначити відповідність результатів мовних тестів Канадській шкалі рівнів знання мов (CLB Canadian Language Benchmark).

Примітка:
Заявники, що мають професії NOC C і D повинні володіти англійською мовою мінімально на рівні CLB 4 і надати результати тесту у своїй імміграційній заяві.

У певні періоди часу провінція Манітоба розглядає заяви від потенційних іммігрантів, готових здійснити так званий exploratory visit (дослідницький візит) в провінцію Манітоба.

Exploratory visit – це заздалегідь підготовлений візит в Манітобу кандидатів за імміграційною програмою MPNP (Manitoba Provincial Nominee Program). Візит здійснюється з метою знайомства з провінцією Манітоба, а також дослідження можливостей працевлаштування, щоб потенційні іммігранти за програмою MPNP змогли прийняти зважене рішення про те, чи мають вони наміри і можливості знайти роботу і залишитися зі своїми сім’ями в провінції Манітоба на постійній основі.

Дослідницькі візити – це один з шансів іммігрувати в провінцію Манітоба за програмою MPNP (Manitoba Provincial Nominee Program) для тих кандидатів – кваліфікованих працівників, у яких немає можливості іммігрувати по іншим програмам, запропонованим провінцією Манітоба. Становлення зв’язку з провінцією Манітоба, у тому числі під час дослідницького візиту, є обов’язковою вимогою по всіх програмах MPNP.

Важливо: заявки на дослідницькі візити, в яких вказано, що заявник вже організував поїздку в Манітобу, прибув в Манітобу або знаходитиметься в Манітобі упродовж певної кількості часу протягом року, не розглядатимуться в пріоритетному порядку.

Критерії відбору кандидатів для участі в програмі Manitoba Exploratory visits можуть змінюватися, але включатимуть наступне:

  • Вік заявників – 21 – 45 років
  • Заявник може продемонструвати свої можливості працевлаштуватися і адаптуватися в Манітобі, згідно з вимогами MPNP (Manitoba Provincial Nominee Program)
  • Мінімально 1 рік вищої освіти або професійної освіти і отриманий диплом, ступінь або сертифікат про закінчення освіти
  • 2 роки досвіду роботи на повну зайнятість за останні п’ять років, а також можливість продемонструвати здатність знайти роботу в Манітобі за професією. Сюди входять також плани стосовно отримання ліцензії / сертифікації, якщо ваша спеціальність регламентується в Манітобі (лікарі, медсестри, викладачі і так далі)
  • мати дійсний намір і економічно обґрунтовану можливість залишитися в провінції Манітоба на постійне місце проживання. Саме це демонструватиме потенційний кандидат на імміграцію у своєму Settlement Plan
  • надати MPNP (Manitoba Provincial Nominee Program) під час подання заявки на участь в Exploratory visit результати мовного тесту (з англійської і / або французької мови), отриманий протягом останніх двох років на бали, не нижче рівня CLB 6 (Сanadian Language Benchmark) по кожному розділу тесту і із загальним балом не нижче CLB 6.

Маршрут дослідницького візиту

Програма MPNP надає інструкції відносно того, що робити під час дослідницького візиту, а також які документи треба привезти з собою (наприклад, документи про освіту, довідки з роботи і так далі). Дії, які треба виконати під час візиту, можуть включати зустрічі з потенційними працедавцями, консультації з органами, що регламентують професії, зустрічі з ріелторами на предмет оренди або купівлі житла, зустрічі в школах і інших установах, які допоможуть вам познайомитися з життям в провінції Манітоба.

Важливо: отримання запрошення на відвідування Манітоби, а також сам візит в Манітобу і, в подальшому, отримання Invitation to Apply (запрошення подати документи за програмою MPNP) не гарантує, що ваша MPNP заява буде прийнята.

Подати документи на дослідницький візит можна: 
За електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

До листа потрібно додати ваше резюме (англійською або французькою мовою), а також результати IELTS / TEF з мінімальним рівнем CLB 6.

Якщо вас запросять відвідати провінцію Манітоба у рамках програми Exploratory visit, провінція Манітоба зв’яжеться з вами. Ваші дані зберігатимуться протягом року, і провінція може зв’язатися з вами у будь-який період часу впродовж року, якщо це буде необхідно. Якщо впродовж року ви не отримаєте e-mail від MPNP, ви повинні скористатися іншими постійно виникаючими можливостями іммігрувати в провінцію Манітоба : як за програмою Exploratory Visit, так і по інших програмах.

З метою економії часу, існують калькулятори, які дозволяють перевірити відповідність рівнів СLB і результатами отриманих вами тестів. Ось посилання:

Оцінити ваші шанси на імміграцію в Канаду, а також порахувати бали за Express Entry ви можете безкоштовно в розділі "Оцінити шанси".

Створити своє резюме ви зможете в Manitoba Resume Builder

Джерело >>

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!