Провінційна програма імміграції до Канади
Provincial Nominee Programs

Manitoba Skilled Workers Overseas

Усі заявники за програмою MPNP (Manitoba Provincial Nominee Program), які подають заяву на імміграцію як іноземні кваліфіковані працівники (Skilled Workers Overseas), повинні показати свій зв’язок з провінцією Манітоба. Це може бути або підтримка (Маnitoba Support), що надається членами сім’ї або друзями, які мешкають в Манітобі, або попередньо отримана освіта або досвід роботи в провінції (Мanitoba Experience), або ITA (Invitation to Apply – Запрошення подати заяву на імміграцію), отримане безпосередньо від MPNP як елемент Strategic Recruitment Initiative (Стратегічна ініціатива по працевлаштуванню). Нижче ви можете ознайомитися з інформацією про кожен варіант зв’язку з провінцією.

Система «Express Entry» і провінція Манітоба

З 1 січня 2015 року Міністерство імміграції Канади запускає систему «Швидкого В’їзду» «Express Entry». Кандидат заповнює свій онлайн профіль, після чого потрапляє в Express Entry Pool of Candidates і може отримати запрошення на подачу імміграційної заяви (детальніше про всі кроки і про систему в цілому ви можете дізнанатись у розділі Express EntryExpress Entry.

В рамках  даної системи провінція Манітоба в 2015 році зможе номінувати максимум 500 заявників. Ці заявники повинні також задовольняти мінімальним критеріям однієї з трьох федеральних програм, передбачених  «Express Entry»: Federal Skilled Worker, Federal Skilled Trades, Canadian Experience Class.

Як це працює?

 1. Кваліфіковані працівники, які мають намір жити і працювати в Манітобі, повинні подавати заявку безпосередньо в MPNP. При цьому, оформити онлайн профіль в системі «Express Entry» також можна. Манітоба може номінувати як кандидата, який подав заявку безпосередньо в MPNP, так і кандидата, який зареєстрований в системі «Express Entry».
 2. Манітоба може номінувати кандидата, який подав заявку в MPNP і який задовольняє мінімальним критеріям однієї з трьох федеральних програм, передбачених «Express Entry».
 3. Кандидати, номіновані Манітобою через систему «Express Entry», отримують додатково 600 балів, і відразу отримують запрошення оформити імміграційну заявку для CIC. Процес розгляду імміграційного досьє займе не більше 6 місяців.

Примітка: Манітоба продовжить номінувати заявників за існуючою програмою «Кваліфікований працівник» і заявників бізнес-категорій. Цим номінантам не потрібно подавати окремо заявку в системі «Express Entry», але як і раніше, як це було завжди, після номінації потрібно буде подавати імміграційну заявку в CIC для здобуття імміграційної візи.

Вираження інтересу (Expression of Interest) по програмі MPNP (Manitoba Provincial Nominee Program)

Якщо ви задовольняєте критеріям одного з імміграційних напрямів MPNP (Manitoba Provincial Nominee Program), ви можете подати заяву Вираження інтересу (Expression of Interest).

Кандидати дають відповіді на питання онлайн, і подають свій онлайн-профіль без надання супровідних документів.

Ваш профіль буде розміщений в Pool of Candidates (Базу даних кандидатів), і, на підставі ваших відповідей, вам буде присвоєно певну кількість балів. Якщо ви опинитеся серед кандидатів, які набрали найвищі бали, вам запропонують подати імміграційну заяву за програмою MPNP.

Обмежень в термінах подання, а також у кількості кандидатів, які можуть подати заяву Expression of Interest, немає. Надана інформація дозволяє визначити, чи маєте ви право подавати імміграційну заяву за програмою MPNP.

Примітка: MPNP залишає за собою право обмежувати кількість заявок, що подаються, по тій або іншій спеціальності, виходячи з умов ринку праці провінції Манітоба.

Проте, перш, ніж подавати заяву EOI, вам треба ознайомитися з критеріями відбору кандидатів за програмою MPNP, оскільки вам треба задовольняти багатьом вимогам, а також скласти мовний іспит ДО подання цієї заяви.

Після подання заяви у вас буде можливість оновлювати інформацію, надану в онлайн-профілі Expression of Interest.

ВАЖЛИВО!!!
Expression of Interest НЕ Є БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЗАЯВОЮ НА ІММІГРАЦІЮ. Це – висловлення вашої зацікавленості в імміграції за програмою Кваліфікований працівник (Skilled Worker) MPNP. Ви повинні відповісти на усі питання, і інформація, що надається, має бути правдивою і повною. У разі надання недостовірної інформації, ви будете позбавлені права подавати заяву EOI повторно впродовж двох років.

Як працює Pool of Candidates (База даних кандидатів)

 • Ваш профіль буде дійсний впродовж 1 року від дати його подання.
 • Ви отримаєте бали, виходячи з інформації, вказаної в профілі.
 • MPNP регулярно відбирає кандидатів з найвищою кількістю балів і запрошує їх подати імміграційну заяву.
 • Подання заяви і спілкування із заявником відбуваються в електронному вигляді, тому ви повинні вказати дійсну адресу своєї електронної пошти.
 • Для подання імміграційної заяви ви зможете використати профіль, який був створений вами при поданні заяви Expression of Interest.
 • Ви повинні стежити за тим, щоб інформація у вашому профілі Expression of Interest завжди була достовірною і точною. Ви також повинні оновлювати свій профіль у разі будь-яких змін вашої ситуації.
 • Якщо з’ясується, що надана інформація недостовірна або що ви умовчали про які-небудь важливі деталі, ваша заява буде відхилена, і  ви будете позбавлені права подавати заяву EOI повторно впродовж 2 років.

Отримання листа-запрошення про подання імміграційної заяви (Letter of Advice to Apply)

Відібрані MPNP кандидати отримують так званий інформаційний лист про подання імміграційної заяви (LAA – Letter of Advice to Apply).

Після отримання цього листа кандидатові надається 60 днів для того, щоб повністю заповнити свою імміграційну заяву, а саме – надати документальне підтвердження інформації, наданої в заяві Вираження інтересу (Expression of Interest).

У листі LAA будуть вказані усі подальші кроки, які вам треба зробити. Ви отримаєте повний доступ до своєї імміграційної заяви, і зможете зайти у свій профіль, створений на етапі подання заяви Expression of Interest, доповнивши його усім необхідним.

Ваш Expression of Interest буде активний впродовж року після дати його подання.

Для того, щоб отримати більшу кількість балів і, відповідно, підвищити шанси на отримання Letter of Advice to Apply ви можете зробити наступні кроки:

 • Удосконалити знання іноземної мови, скласти мовний іспит повторно, отримавши на ньому більший рівень
 • Отримати додаткову освіту
 • Отримати більше досвіду роботи

Ці чинники відіграють важливу роль у вашому майбутньому успіху в провінції Манітоба. Мета системи Expression of Interest полягає в забезпеченні тісного економічного зв’язку і тривалого подальшого перебування в Манітобі відібраних кандидатів.

З метою заощадження часу, існують калькулятори, які дозволяють перевірити відповідність рівнів СLB отриманим вами результатам тестів. Ось посилання:

Ознайомитися з системою підрахунку балів в рамках ЕОI можна за наступним посиланням:

Оцінити ваші шанси на імміграцію, а також порахувати бали по Express Entry ви можете безкоштовно у розділі "Оцінити шанси".

Джерело>>

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!