Провінційна програма імміграції до Канади
Provincial Nominee Program

Імміграція в Нью-Брансвік / New Brunswick

 • 1

newbrunswickПровінція Нью-Брансвік розташована на південному сході Канади на узбережжі Атлантичного океану. Нью-Брансвік має спільні кордони з канадськими провінціями Квебек та Нова Шотландія, а також з американським штатом Мен. 83% території провінції вкрито лісами. Також, Нью-Брансвік має значні запаси водних ресурсів – річок та озер. Основними складовими економіки провінції є риболовля, лісове господарство, сільське господарство, виробництво електроенергії, важка промисловість, легка промисловість, харчова промисловість, гірничо-видобувна промисловість і туризм. Завдяки зростанню економіки і постійно зростаючій потребі в кваліфікованих фахівцях, Нью-Брансвік проводить свою імміграційну програму і щороку приймає певну кількість іммігрантів, при цьому перевага віддається заявникам, які мають освіту і досвід роботи у пріоритетних для провінції спеціальностях.

 
Імміграція в Нью-Брансвік можлива за двома напрямками:
 1. The New Brunswick Provincial Nominee Program (PNP). Програма економічної імміграції відбирає кваліфікованих працівників, які мають намір жити і працювати в провінції Нью-Брансвік, вносячи вклад в її економічний розвиток.
 2. The Atlantic Immigration Pilot (AIP). Це пілотний імміграційний проект, запущений для провінцій Атлантичного регіону Канади, в якому беруть участь роботодавці провінцій.

В рамках New Brunswick Provincial Nominee Program (PNP) та Atlantic Immigration Pilot (AIP) провінція Нью-Брансвік проводить три види заходів із працевлаштування, участь в яких можливо тільки ЗА ЗАПРОШЕННЯМ:

 • Інформаційна сесія. На цьому заході, присвяченому життю і роботі в провінції, надається оглядова інформація про життя і роботу в провінції, а також про шляхи імміграції в Нью-Брансвік. Кількість місць обмежена. Інформаційну сесію можуть відвідувати тільки ті кандидати, які відповідають вимогам програми (здали IELTS  або TEF на рівень CLB 7, мають висновок про оцінку дипломів в Канаді), а також мають досвід роботи за однією з заявлених на сесії спеціальностей. Після відвідання інформаційної сесії і при відкритті програми заявник може подавати документи по New Brunswick Provincial Nominee Program (PNP).
 • Ярмарок вакансій. На цьому заході присутні провінційні роботодавці, а також рекрутери, які проводять співбесіди з потенційними кандидатами. На сесії можна отримати job offer (пропозицію про роботу в Канаді) і після – виїхати працювати до Канади по Work Permit https://canada4u.com.ua/visa-service/work-permit, а також подати документи на імміграцію за програмою Atlantic Immigration Pilot (AIP).
 • Інформаційна сесія для підприємців. Цей захід проводиться виключно для власників бізнесу або управлінців, які розглядають перспективу запуску або покупки бізнесу в провінції Нью-Брансвік.

The New Brunswick Provincial Nominee Program (PNP)

Дізнатайтеся більше: Як отримати job offer в Канаді і іммігрувати в провінцію Нью-Брансвік по програмі New Brunswick PNP - Skilled Worker with Employer Support.

Критерії відбору за програмою New Brunswick  Provinicial Nominee Program (NBPNP)

Для участі в програмі NBPNP приймаються тільки заяви Expression of Interest (EOI - Вираження інтересу) від осіб, які можуть довести наступне:

 1. вони мають відношення до провінції Нью-Брансвік, що зазначене нижче; або
 2. у попередні 2 роки особисто були присутні на інформаційних сесіях NB PNP (не більше ніж за два роки до подачі заяви Expression of Interest); або
 3. мають IT кваліфікацію (на даний момент є категорії, за якими не приймаються заяви EOI - Open Category EOIs);
 4. додаткова важлива інформація щодо EOIs (наразі закрито прийом заяв за Open Category EOIs).

1. Зв'язок з провінцією Нью-Брансвік

Попередні заявки EOI (Expression of Interest / Вираження інтересу) по програмі NB PNP можна подати у періоди відкриття прийому заявок EOI, про що повідомляєтья на офіційному сайті з імміграції провінції, від осіб, які можуть довести принаймі один зв'язок з провінцією Нью-Брансвік, з поданих нижче. Такими кандидатами можуть бути ті, які:

 • працюють у провінції Нью-Брансвік;

 • отримали диплом про вищу освіту у визнаному навчальному закладі провінції Нью-Брансвік;

 • мають родичів, які проживають в провінції Нью-Брансвік у якості постійних жителів Канади або є громадянами Канади принаймі один рік;

 • працювали в провінції Нью-Брансвік не менше одного року в попередні п'ять років;

 • мають пропозицію з працевлаштування (job offer) на постійну роботу на умовах повної занятості від компанії в провінції Нью-Брансвік;

 • володіють французькою мовою як першою мовою і отримали сертифікат TEF (Test d’évaluation de français).

 • Кандидати також повинні подати заяву на імміграцію згідно однієї з професій, які перелічені нижче.

ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ: Приорітет буде наданий тим кандидатам, які на додаток до зв'язку з провінцією Нью-Брансвік зможуть довести наявність досвіду роботи в сферах, перелічених  нижче (сфери спеціальностей постійно доповнюються та/або змінюються):

 • Інформаційні технології: програмісти, аналітики, персонал технічної підтримки, продажі
 • Бізнес і фінансові аналітики
 • Менеджери роздрібної торгівлі
 • Менеджери готельного господарства та кухарі з професійною освітою
 • Менеджери з виробництва
 • Промислові механіки
 • Промислові електрики
 • Молодші бухгалтери та бухгалтери
 • Перекладачі (з англійської на французьку мову)
 • Адміністративні помічники

2. Відвідання інформаційних сесій за Програмою відбору кандидатів провінції Нью-Брансвік (NBPNP) в останні 24 місяці.

Програма NB PNP приймає заявки EOI у періоди відкриття прийому заявок EOI, про що повідомляєтья на офіційному сайті з імміграції провінції від осіб, які відвідали інформаційні сесії програми або мали зустрічі з персоналом програми NB PNP на місцевих або міжнародних заходах протягом останніх двох років.

Час від часу представники провінції Нью-Брансвік проводять інформаційні сесії за кордоном.

Розклад інформаційних сесій можна дізнатися за посиланням>>

Після відвідання інформаційної сесії, бажаючі можуть подати заявку на проходження імміграційної програми провінції. Якщо заявку схвалять, заявник зможе подати документи на імміграцію, але для цього кандидати повинні відповідати мінімальним вимогам провінції Нью-Брансвік і загальним федеральним вимогам. Після здобуття номінації провінції Нью-Брансвік, необхідно буде створити профайл в загальній федеральній системі Express Entry і пройти подальший імміграційний процес за федеральною програмою.

Про необхідні бали та умови участі у програмі можна детальніше дізнатися за посиланням>>

Провінція Нью-Брансвік (Канада) додає 9 позицій до списку пріоритетних професій для відбору на імміграцію через систему відбору Express Entry

Нові позиції збільшують кількість пріоритетних професій до 19

Атлантична провінція Канади Нью-Брансвік оновила список пріоритетних професій у своїй системі відбору Express Entry Labour Market Stream.

Список професій системи відбору Express Entry New Brunswick Labour Market Stream як і раніше орієнтований, серед інших, на працівників інформаційних і комунікаційних технологій.

Оновлений список включає 19 професій, дев'ять з яких є новими доповненнями (нові професії в списку відзначені жирним шрифтом):

Професія

 

 

NOC

(Номер згідно канадського Національного Класифікатора Професій)

Старші менеджери - у сфері фінансових, комунікаційних та інших бізнес-послуг

0013

Менеджери у сфері охорони здоров'я

0311

Менеджери у сфері ресторанного бізнесу та кейтерінгу

0631

Фінансові та інвестиційні аналітики

1112

Фахівці з кадрів

1121

Помічники керівника

1222

Співробітники та агенти із закупівель

1225

Адміністративні асистенти

1241

Молодші бухгалтери та бухгалтери

1311

Аналітики та консультанти з роботи інформаційних систем

2171

Фахівці технічної підтримки комп'ютерних мереж

2281

Інженери та розробники програмного забезпечення

2173

Аналітики та адміністратори баз даних

2172

Програмісти та розробники інтерактивних медіа

2174

Дошкільні вихователі та їх помічники

4214

Письмові перекладачі, усні перекладачі, фахівці у галузі термінології

5125

Менеджери у сфері роздрібної торгівлі

6211

Роздрібні та оптові дистриб'ютори

6222

Кухарі

6322

Відбір за системою New Brunswick's Express Entry Labour Market Stream дозволяє провінції відібрати кандидатів з федеральної системи Express Entry та запросити їх подати заяву на отримання номінації провінції.

Кандидати з Express Entry з номінацією від провінції Нью-Брансвік отримують додаткові 600 балів у Комплексній рейтинговій системі оцінювання іммігрантів (Comprehensive Ranking System) до їх оцінки у Express Entry.

На додаток до досвіду роботи у одній з вищевказаних професій, кандидати повинні у даний час відповідати одному з наступних критеріїв, які, серед іншого, визначаються Програмою відбору кандидатів на імміграцію провінції Нью-Брансвік / New Brunswick Provincial Nominee Program (NBPNP):

 • у даний час працюють у Нью-Брансвік або мають запрошення на роботу (job offer) від компанії у Нью-Брансвік, яка має позначення Тип навички 0 (Skill Type 0), Рівень навички A (Skill Level A) або Рівень навички B (Skill Level В) згідно канадського Національного Класифікатора Професій (NOC); або
 • мають дитину, брата, сестру, когось з батьків, дідуся, бабусю, дядька або тітку, що проживають у Нью-Брансвік, віком не менше 18 років та терміном проживання у провінції не менше одного року у статусі постійного жителя або громадянина Канади; або
 • демонструють володіння французькою як першою мовою, підтверджене тестом Test d'évaluation de français (TEF).

Аби бути розглянутим у цьому відборі, спочатку ви повинні подати заяву про Вираження зацікавленості (Expression of Interest (EOI)) за Програмою NB PNP.

В межах програми NB PNP будуть розглянуті тільки заяви про Вираження зацікавленості (Expression of Interest) до цієї категорії від кандидатів, які відповідають критеріям відбору федеральної програми Federal Skilled Worker Class  та набирають не менше 67 балів зі 100 за шкалою відбору FSWC. Усі заявники повинні також відповідати критеріям відбору за системою Express Entry New Brunswick Labour Market Stream.

На даний момент заявки на участь в імміграційній програмі провінції Нью-Брансвік приймається лише у наступних категоріях заявників:

 • заявники, які працюють на даний момент в провінції; 

 • заявники, які здобули освіту в провінції;

 • заявники, в яких є родичі в провінції; 

 • заявники, які раніше працювали в провінції не менше 1 року за останніх 5 років;

 • заявники, які мають засвідчене запрошення на роботу в провінції;

 • заявники, в яких французька є першою мовою, підтверджена результатами тесту TEF;

 • заявники, які відвідали інформаційну сесію провінції Нью-Брансуїк і пройшли інтерв'ю з представниками провінції.

ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ: Пріоритет буде наданий тим кандидатам, які мають досвід роботи в затребуваних професіях, перелічених в таблиці. Список спеціальностей в таблиці був актуальний до серпня 2018 р.

Пріорітетними є наступні спеціальності:

 • інформаційні технології: програмісти, аналітики, фахівці технічної підтримки, фахівці з продажу;

 • бізнес аналітики, фінансові аналітики, бухгалтери (які пройшли відповідну сертифікацію в Канаді);

 • менеджери у сфері роздрібної торгівлі;

 • менеджери у сфері готельного господарства і кухарі;

 • менеджери у виробничій сфері;

 • промислові механіки;

 • промислові електрики;

 • клерки, технічні помічники в бухгалтерії;

 • перекладачі (з англійської на французьку);

 • адміністративні асистенти.

3. Спеціалісти в IT технологіях (Відкрита категорія) - станом на 1/11/2018 ця категорія не приймає заяви EOI (Expression of Interest)

Тільки такі коди Національного класифікатора професій Канади NOC розглядаються у

Відкритій категорії (Open Category): 2171; 2172; 2174; 2175; 2281. 

Заявники з EOI можуть отримувати Запрошення подати документи (Invitation to Apply) за програмою NBPNP Express Entry від провінції в залежності від попиту в IT секторі.

Затребувані професії

 • Розробник програмного забезпечення (Software Developer - загальний), мінімум три роки досвіду, включаючи знання Java або C++, Python, SQL, Linux
 • Інженер з якості (QA Engineer), мінімум три роки роботи по напрямкам: C++, Java, Java script, Node.js, Perl, Python, Linux, SQL, XML
 • Розробник мобільнихдодатків (Mobile Developer), мінімум три роки досвіду, зі знаннями C++, Java, JavaScript, Node.js, Python, OpenCV, AngularJS, Django, Git, AWS, Azure
 • Розробник інтерфейсів користувачів (UI/UX Developer), мінімум три роки досвіду в напрямках: Java, JavaScript, CSS, розробка інтерфейсів користувачів, Ajax, HTML5, графічний дизайн

Франкомовні заявники

Пріорітетом для провінції Нью-Брансвік є також найм висококваліфікованих франкомовних спеціалістів, щоб підтримати мовний баланс в провінції. Провінція заохочує заявників, які мають поглиблені знання французької мови за тестом TEF (Test d’évaluation de français) і бажають стати частиною енергійної франкомовної спільноти, подавати заяви EOI якомога раніше, оскільки такі заяви розглядаються у пріорітетному порядку.

4. Важлива інформація щодо заяв EOIs - інформація актуально до 1/10/2018 року.

За програмою NBPNP Express Entry Labour Market stream тимчасово приймаються тількі такі заяви Expressions of Interest (EOIs), які подаються особами, пов'язаними з провінцією Нью-Брансвік за одним з критеріїв, перерахованих нижче:

 • Мають пропозицію з працевлаштування (job offer) в провінції Нью-Брансвік;

 • Працюють в провінції Нью-Брансвік;

 • Отримали вищу освіту в провінції Нью-Брансвік;

 • Мають родичів в провінції Нью-Брансвік;

 • Знають французьку мову і підтверджують це сертифікатом TEF (Test d’évaluation de français):

  • це не може бути сертифікат TEF для Квебеку (TEFaQ)

  • результат тестування має бути принаймі 7 балів за шкалою оцінювання Canada Language Benchmark для усіх чотирьох мовних навичок.

Як зареєструватися та відвідати інформаційну сесію, ярмарок вакансій або інформаційну сесію для підприємців, які організовує провінція Нью-Брансвік?

 • Зареєструватися на захід онлайн і отримати на електронну пошту підтвердження про реєстрацію. Це НЕ ЗАПРОШЕННЯ на захід, а підтвердження про реєстрацію.

 • Реєструватися тільки на один захід.

 • Якщо вашу кандидатуру обрали для відвідування заходу, ви отримаєте окремий лист із запрошенням на конкретний захід. Ви повинні будете роздрукувати і принести його копію, щоб потрапити на захід.

 • Якщо ви не можете відвідати захід, на який вас запросили, дане запрошення анулюється. Тобто, ви НЕ МОЖЕТЕ використовувати дане запрошення для відвідування іншого заходу, оскільки воно видається один раз. Вам потрібно буде реєструватися знову і чекати наступного запрошення.

Джерело>>

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!