Провінційна програма імміграції до Канади
Provincial Nominee Program

Імміграція в Нью-Брансвік / New Brunswick

NB Skilled Worker Stream

У всіх на слуху вже кілька років програма Atlantic Immigration Pilot, по якій кандидати можуть отримати джоб оффер (job offer = пропозиція про роботу в Канаді), виїхати на роботу в одну з атлантичних провінцій Канади, а також паралельно пройти імміграційний процес в Канаду і отримати статус постійних жителів Канади. Проте ні для кого не секрет, що кількість кандидатів, яких обирають на рік, обмежена квотою за програмою, а роботодавці неохоче обирають заявників за цією програмою, так як заявники дуже часто підводять роботодавців і кидають роботу, їдуть в інші провінції, де заробітки вищі і умови праці кращі.

Альтернативою програмі Atlantic Immigration Pilot є програма провінції Нью-Брансуік New Brunswick Provinical Nominee Program - Skilled Worker with Employer Support і за даною програмою, швидше за все, ви і будете проходити відбір, якщо ви отримали job offer від роботодавця в провінції Нью-Брансвік - напрямок по імміграції в Канаду для кваліфікованих працівників з джоб оффер від працедавця в провінціі Нью-Брансвік.

Вимоги за програмою New Brunswick PNP - Skilled Worker with Employer Support

  • Заявники на імміграцію повинні мати намір жити і працювати в провінції Нью-Брансвік.

  • Програма цікава тим, що заявник не повинен мати зареєстрований Express Entry профайл, але повинен довести наявність мінімально середньої освіти і підтвердити рівень володіння англійською мовою на рівні нижче середнього (IELTS мінімально на такі бали: Listening 4.0, Reading 4.0, Writing 4.0, Speaking 4.0).

  • Другою перевагою програми є вік кандидатів - від 22 до 55 років, один з найвищих порогів за віком серед усіх імміграційних прогам в Канаду. Досвід роботи повинен бути безпосередньо пов'язаний з джоб оффер і умовами праці згідно з ним. Кількість років досвіду роботи за професією встановлюється працедавцем.

  • Кандидат також повинен набирати 60 імміграційних балів зі 100 можливих, щоб почати процес по імміграції за програмою New Brunswick Skilled Worker with Employer Support PNP.

Увага для водіїв далекобійників!

Для truck drivers провінція встановила деякі додаткові вимоги, про які можна прочитати в статті за посиланням.

Процес подачі заявок на імміграцію за програмою New Brunswick PNP - Skilled Worker with Employer Support

  • програма відкрита на постійній основі і приймає заявки від кандидатів, які виконали вимоги вище;
  • вартість участі в програмі - $ 250 за розгляд справи і отримання номінації від провінції Нью-Брансвік;
  • від'їзд на роботу в Канаду;
  • подача заяви на отримання статусу постійних жителів Канади.

У більшості випадків, за програмою, від'їзд на роботу в Канаду можливий для всієї родини, як і отримання статусу постійних жителів Канади.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!