Провінційна програма імміграції до Канади
Provincial Nominee Program

Імміграція в Нью-Брансвік / New Brunswick

New Brunswick Information Sessions

Імміграція в Нью-Брансвік можлива за двома напрямками:
  1. The New Brunswick Provincial Nominee Program (PNP). Програма економічної імміграції відбирає кваліфікованих працівників, які мають намір жити і працювати в провінції Нью-Брансвік, вносячи вклад в її економічний розвиток.
  2. The Atlantic Immigration Pilot (AIP). Це пілотний імміграційний проект, запущений для провінцій Атлантичного регіону Канади, в якому беруть участь роботодавці провінцій.

В рамках New Brunswick Provincial Nominee Program (PNP) та Atlantic Immigration Pilot (AIP) провінція Нью-Брансвік проводить три види заходів із працевлаштування, участь в яких можливо тільки ЗА ЗАПРОШЕННЯМ:

  • Інформаційна сесія. На цьому заході, присвяченому життю і роботі в провінції, надається оглядова інформація про життя і роботу в провінції, а також про шляхи імміграції в Нью-Брансвік. Кількість місць обмежена. Інформаційну сесію можуть відвідувати тільки ті кандидати, які відповідають вимогам програми (здали IELTS  або TEF на рівень CLB 7, мають висновок про оцінку дипломів в Канаді), а також мають досвід роботи за однією з заявлених на сесії спеціальностей. Після відвідання інформаційної сесії і при відкритті програми заявник може подавати документи по New Brunswick Provincial Nominee Program (PNP).
  • Ярмарок вакансій. На цьому заході присутні провінційні роботодавці, а також рекрутери, які проводять співбесіди з потенційними кандидатами. На сесії можна отримати job offer (пропозицію про роботу в Канаді) і після – виїхати працювати до Канади по Work Permit https://canada4u.com.ua/visa-service/work-permit, а також подати документи на імміграцію за програмою Atlantic Immigration Pilot (AIP).
  • Інформаційна сесія для підприємців. Цей захід проводиться виключно для власників бізнесу або управлінців, які розглядають перспективу запуску або покупки бізнесу в провінції Нью-Брансвік.
  • 1

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!