Провінціальна програма імміграції
Provincial Nominee Programs

Ньюфаундленд і Лабрадор / Newfoundland and Labrador

newfoundlandНа острові Ньюфаундленд і півострові Лабрадор на північному сході Канади розташована найбільша провінція країни. На величезній території провінції проживає трохи більше півмільйона людей, велика частина з яких зосереджена в південно-східній частині та в столиці – місті Сент-Джон. Провінція має прекрасний економічний потенціал завдяки величезній кількості природних ресурсів і зростаючому інтересу до енергетичної галузі.

Імміграційна програма провінції Ньюфаундленд і Лабрадор (Newfoundland and Labrador Provincial Nominee Program) пропонує кілька напрямків для залучення населення на свою велику і багату природними ресурсами територію:

Newfoundland and Labrador Express Entry Skilled Worker

За програмою Newfoundland and Labrador Express Entry Skilled Worker провінція відбирає кандидатів, які зареєстровані в системі Express Entry і мають пропозицію з працевлаштування в провінції (full-time job offer) по одній із затребуваних професій не нижче рівня 0, A, або B в Національному класифікаторі професій Канади (NOC).

Для реєстрації в системі Express Entry кандидат повинен відповідати критеріям однієї з федеральних економічних програм: Federal Skilled Worker Program  або Federal Skilled Trades Program  або Canadian Experience Class Program. Отримавши номінацію від провінції, кандидати отримують 600 балів в системі підрахунку Comprehensive Ranking System і запрошення подати заявку на отримання ПМЖ в Канаді (Invitation to Apply).

Кандидат на імміграцію за даною програмою повинен:

 • набирати мінімум 67 балів з 100 по шкалі PNP point assessment grid в Express Entry;
 • мати дозвіл на роботу (Work Permit), термін дії якого повинен закінчуватися мінімально через 4 місяці від дати подачі заяви або мати право подавати заявку на отримання дозволу на роботу;
 • мати диплом про закінчення вищої освіти в Канаді або документ про оцінку / евалюацію іноземного диплома , що дорівнює канадському диплому про вищу освіту;
 • довести намір і здатність інтеграції в провінцію Ньюфаундленд і Лабрадор;
 • мати достатньо фінансів для забезпечення себе і своєї родини після переїзду в провінцію;
 • надати сертифікат про здачу визнаного Канадою мовного іспиту, результати якого відповідають рівню знань, заявленому в Express Entry профайлі.

Skilled Worker

Це програма для кандидатів, які мають гарантоване запрошення на роботу від роботодавця провінції. Кандидати, що працюють в провінції на підставі дозволу на роботу (work permit), також можуть бути відібрані в рамках даної програми.

Кандидат по даній програмі повинен мати:

 • роботу full-time або пропозицію про роботу (job offer) від роботодавця в провінції Ньюфаундленд і Лабрадор мінімум на 2 роки з можливістю продовження терміну дії пропозиції;
 • кваліфікацію, досвід, знання і / або акредитацію, необхідні для роботи;
 • дозвіл на роботу (Work Permit), термін дії якого повинен закінчуватися мінімально через 4 місяці від дати подачі заяви або мати право подавати заявку на отримання дозволу на роботу;
 • докази намірів і здатності інтеграції в провінцію Ньюфаундленд і Лабрадор;
 • достатню кількість фінансів для забезпечення себе і своєї родини після переїзду в провінцію;
 • знання англійської або французької мови для виконання професійних обов'язків. NB: для професій рівня C або D в Національному класифікаторі професій Канади немає мінімальних вимог до рівня знання іноземної мови.

International Graduate

Ця програма призначена для іноземних випускників акредитованих навчальних закладів Канади, які залишилися в Канаді на підставі Post-Graduation Work Permit. Крім того, на момент подачі заяв кандидати даної категорії повинні працювати або мати запрошення на роботу (job offer) від роботодавця в провінції Ньюфаундленд і Лабрадор за професією, в якій було отримано освіту.

Кандидати за даною програмою:

 • пройшли мінімально половину від необхідної програми навчання в Канаді;
 • є випускниками акредитованого навчального закладу Канади  (необхідно надати документ про закінчення навчання);
 • закінчили мінімум дворічну програму очного full-time навчання. Також кандидатами на отримання ПМЖ можуть бути студенти однорічних післядипломних програм або інших кваліфікаційних програм, що вимагають наявності раніше отриманого диплому (не обов'язково канадського);
 • мають пропозицію про роботу (job offer) від роботодавця в провінції Ньюфаундленд і Лабрадор мінімум на 2 роки з можливістю продовження терміну дії пропозиції;
 • мають кваліфікацію, досвід, знання і / або акредитацію, необхідні для роботи;
 • мають Post-Graduation Work Permit, який подається з імміграційною заявою і термін дії якого на момент подачі заяви не менший, ніж 6 місяців;
 • можуть надати докази намірів і здатності інтеграції в провінцію Ньюфаундленд і Лабрадор;
 • мають достатньо фінансів для забезпечення себе і своєї родини після переїзду в провінцію;
 • мають знання англійської або французької мови для виконання професійних обов'язків. NB: для професій рівня C або D в Національному класифікаторі професій Канади немає мінімальних вимог до рівня знання іноземної мови.
 • якщо кандидат закінчив акредитований вищий навчальний заклад за межами провінції Ньюфаундленд і Лабрадор, він повинен працювати або мати запрошення на роботу за тією спеціальністю, за якою він навчався. Крім того, до нього може бути висунута вимога наявності мінімум 1 року досвіду роботи за своєю професією до подачі імміграційної заяви.

Atlantic Immigration Pilot

Учасниця програми Atlantic Immigration Pilot, провінція Ньюфаундленд і Лабрадор наймає іноземних працівників, які на момент подачі імміграційної заяви можуть проживати за межами Канади. Всі кандидати на імміграцію за даною програмою отримують запрошення на роботу на Ньюфаундленд і Лабрадор від роботодавця, який в свою чергу також повинен відповідати певним вимогам провінції.

Зі списком акредитованих роботодавців провінції Ньюфаундленд і Лабрадор можна ознайомитися тут

Прогнозується також відкриття ще двох імміграційних бізнес-напрямків Ньюфаундленда і Лабрадору - International Entrepreneur Category і International Graduate Entrepreneur Category – для іноземних громадян і випускників навчальних закладів провінції, які хочуть заснувати, інвестувати або придбати бізнес на даній території.

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!