Провінційна програма імміграції до Канади, Онтаріо
Ontario Provincial Nominee Programs

Express Entry Human Capital Priorities Stream

Імміграційна програма провінції Онтаріо Express Entry Human Capital Priorities Stream

Критерії відбору

Щоб подати заявуу на імміграцію за програмою провінції Онтаріо Express Entry Human Capital Priorities Stream, ви повинні відповідати критеріям, встановленим як провінцією, так і на федеральному рівні. В процесі номінації вас будуть оцінювати за обома цими критеріями.

Щоб подати заявуу на імміграцію за програмою провінції Онтаріо Express Entry Human Capital Priorities Stream, вам потрібно:

 1. мати діючий профіль в системі відбору Express Entry;
 2. відповідати критеріям відбору за Федеральною програмою професійної імміграції (Federal Skilled Worker Program – FSWPабо критеріям відобору програми Досвід роботи в Канаді (Canadian Experience Class – CEC).
 3. зазначити в профілі Express Entry, що ви маєте зацікавленість в імміграції або в Онтаріо, або "Усі провінції та території";
 4. отримати Повідомлення про зацікавленість (Notification of Interest) від провінції Онтаріо через свій IRCC онлайн акаунт (ЕЕ профіль).

Критерії відбору програми провінції Онтаріо Express Entry Human Capital Priorities Stream

Щоб отримати право подати заявку, вам необхідно відповідати наступним критеріям, що встановила провінція Онтаріо:

 1. Досвід роботи: мінімальний термін з нижчезазначеного:

- один рік досвіду роботи, отриманого протягом останніх п'яти років у відповідності до критеріїв за Федеральною програмою професійної імміграції (Federal Skilled Worker Program)

- один рік досвіду роботи, отриманого протягом останніх трьох років у відповідності до критеріїв за програмою Досвід роботи в Канаді (Canadian Experience Class).

 1. Освіта: еквівалент канадського ступеня бакалавру або вище.
 2. Мова: мінімальний рівень знання мови за Канадською Шкалою Оцінювання (CLB) 7 в англійській або французькій мові.
 3. Кошти для поселення: необхідний мінімальний рівень заощаджень або дохід для підтримки вас та членів вашої сім'ї.
 4. Намір: маєте намір жити в Онтаріо.
 5. Законний статус перебування в Канаді (якщо це застосовується): для проживаючих в Канаді необхідно підтвердити легальність такого перебування в Канаді (тобто показати дозвіл на навчання, дозвіл на роботу, статус тимчасового мешканця).
 6. Оцінка в Комплексній системі оцінювання (CRS): мінімум 400 балів за CRS системою Express Entry Канадського Відомства по Імміграції, Біженцям та Громадянству (IRCC).

Джерело>>

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!