Провінційна програма імміграції до Канади, Онтаріо
Ontario Provincial Nominee Programs

Human Capital: PhD Graduate Stream

PhD Graduate Stream / Програма імміграційного відбору за напрямком Випускники аспірантури

Критерії відбору

Щоб мати право подати заяву на імміграцію за програмою PhD Graduate Stream, ви повинні відповідати наступним критеріям:

  1. Освіта:виконані вимоги, необхідні для отримання наукової ступені доктора наук (PhD degree) від визнаного (акредитованого) вищого навчального закладу Онтаріо (детальніше тут>> та завершені принаймні два роки аспірантури, під час законного проживання та навчання в Онтаріо.
  2. Проживання в Онтаріо: ви повинні довести, що жили в Онтаріо щонайменше один рік протягом останніх двох років до дати подачі заяви на імміграцію.
  3. Кошти для поселення: необхідний мінімальний рівень заощаджень або доходу для підтримки вас та членів вашої сім’ї.
  4. Намір:маєте намір жити в Онтаріо.
  5. Період прийому заяв на імміграцію: необхідно подати заяву протягом двох років після виконання вимог для отримання наукової ступеня доктора наук. Для OINP - це буде дата вашого диплому, або якщо ви ще не отримали диплом, дата офіційного листа від академічної установи, у якому зазначено, коли документ про освіту буде наданий.
  6. Законний статус перебування в Канаді (якщо це застосовується): для постійно проживаючих в Канаді необхідно підтвердити легальний статус такого перебування (наприклад, за дозволом на навчання, дозволом на роботу, або як тимчасовий мешканець). Це не потрібно, якщо ви проживаєте за межами Канади.

Джерело>>

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!