Провінційна програма імміграції до Канади
Provincial Nominee Programs

Імміграція до провінції Саскачеван / Saskatchewan

 • 1

saskatchewanВ  Saskatchewan Immigrant Nominee Program (SINP) існує три категорії, за якими ви можете подати заяву на імміграцію в Канаду:

 • категорія для імміграції іноземних спеціалістів (International Skilled Worker Category) створена для кваліфікованих спеціалістів з-за кордону, які бажають жити та працювати в провінції Саскачеван.
 • категорія для осіб, що мають досвід роботи в провінції Саскачеван (Saskatchewan Experience Category) призначена для іноземців, які зараз працюють та живуть в провінції.
 • категорія для підприємців (Entrepreneur Category) – для підприємців, які планують розпочати бізнес в Саскачевані.
 • категорія для фермерів (Farm Category) – для досвідчених фермерів, які планують придбати ферму та займатися фермерством в Саскачевані.

Прийміть до уваги, що програма SINP Entrepreneur буде здійснювати відбір з бази даних Вираження зацікавленості (Expression of Interest) в 2017/2018:

  • 18 квітня 2018*
  • 18 липня 2018*
  • 17 жовтня 2018*

*Примітка: ці дати можуть бути змінені.

Підкатегорія Міжнародна професійна імміграція – для осіб з пропозицією про роботу (the International Skilled Worker – Employment Offer) на даний момент відкрита та за даною категорією приймаються заяви на імміграцію в Канаду.

Підкатегорія Міжнародна професійна імміграція – Професії, що користуються попитом (the International Skilled Worker – Occupations In-Demand) - заяви на імміграцію в даний час не приймаються.

Підкатегорія Міжнародна професійна імміграція – Express Entry провінції Саскачеван (the International Skilled Worker – Saskatchewan Express Entry) - заяви на імміграцію в даний час не приймаються.

Федеральний уряд Канади встановлює ліміти у номінаціях, які SINP може відавати кожен рік. Для забезпечення ефективної роботи програми SINP щороку приймає заяви на імміграцію на максимально заявленому рівні. Прийом заяв починається одразу після оголошення порогу прийому нових заяв.

 • Поріг прийому заяв на імміграцію станом на 11 січня 2018
 • Міжнародні кваліфіковані спеціалісти (International Skilled Workers)

Категорія SINP

Максимальна кількість заяв

Кількість заяв на імміграцію, прийнятих на даний момент

З пропозицією про роботу (With an Employment Offer)

5000

5000

Express Entry

2600

0

Професії, які користуються попитом (Occupations In-Demand)

3300

0

 

Особи з досвідом роботи у провінції Саскачеван (Saskatchewan Experience)

Категорія SINP

Максимальна кількість заяв

Кількість заяв на імміграцію, які будуть прийматися SINP в 2018

Особи з дозволом про роботу & Професіонали зі сфери охорони здоров’я

1200

1200

Студенти

1000

1000

Працівники готельної сфери

500

500

Водії-далекобійники

300

300

Підприємці* та Фермери

Категорія SINP

Максимальна кількість заяв

Кількість заяв на імміграцію, які будуть прийматися SINP в 2018

Фермери

50

50

Відбір кандидатів на імміграцію в Канаду з бази даних Вираження зацікавленості (Expression of Interest - EOI)

Імміграційні служби пропонують надавати документи на участь у програмі SINP і відбирають відповідних кандидатів з бази даних Вираження зацікавленості у декількох раундах. Планується проводити один раунд відбору EOI кожні три місяці.

 • Кандидати, які зібрали усі необхідні документи профілю EOI і включені в базу даних, будуть відбиратися програмою відповідно до кількості набраних балів.
 • Оскільки формування бази даних відбувається на постійній основі, кандидатам рекомендовано подавати свої EOI тільки після завершення підготовчої роботи для отримання балів, наприклад, вже здійснити усі ознайомчі візити або отримати документальне підтвердження володіння мовою. Після надання документів, кандидатам не матимуть змогу поновлювати свої EOI.
 • Кандидати, яким одразу не вдалося успішно пройти раунд, залишаються в базі даних EOI поки програма не відбере їх за кількістю балів, або до анулювання їх EOI у зв’язку з закінченням терміную дії заяви Expression of Interest.

Результати відбору EOI 17 січня 2018

Кількість виданих запрошень

251

Середній набраний бал EOI Score

95

Найвищий бал EOI Score

145

Найнижчий бал EOI Score

80

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!