Провінційна програма імміграції до Канади
Provincial Nominee Programs

Імміграція до провінції Саскачеван / Saskatchewan

  • 1

Saskatchewan 2014-2015

Влада провінції Саскачеван визначили наступну кількість імміграційних заяв, які будуть прийняті за різними програмами у 2015 році:

SINP CategoryApplication Quota
International Skilled Workers
International Skilled Workers – With an Employment Offer
5,000
International Skilled Workers – Express Entry
1,000
International Skilled Workers – Occupations In-Demand
500
Saskatchewan Experience
Existing Work Permits & Health Professionals
1,200
Students
1,000
Hospitality Workers
500
Long Haul Truck Drivers
300
Entrepreneur and Farm
Entrepreneurs
To be announced
Farmers
50
Total
9,550

Джерело>>

Уряд провінції Саскачеван повідомив, що програма імміграції до цієї провінції буде ґрунтовно переглянута та набуде сили з 2 січня 2014 року.

Імміграційна програма провінції Саскачеван (SINP – The Saskatchewan Immigration Nominee Program) залучає усе більше й більше бажаючих із усього світу. З 2007 року на всій території провінції оселилися іммігранти з більш ніж 180 країн світу.

SINP – це один з напрямків Федеральної імміграційної програми. Це програма, спрямована на збалансування актуальних економічних і демографічних потреб провінції. Утримання приїжджих – ключовий компонент імміграційної стратегії провінції Саскачеван.

Чому Саскачеван?

Імміграційна програма провінції Саскачеван (SINP) являє собою альтернативний і більш швидкий спосіб в'їзду до Канади. Програма пропонує:

– можливість відбирати заявників, які найкраще відповідають економічним потребам провінції;

– набагато коротший, ніж в інших імміграційних програмах, процес розгляду справи;

– підтримку Провінційних імміграційних офіцерів, які завжди готові роз'яснити вимоги тієї чи іншої програми та увесь імміграційний процес.

Імміграційна програма «Кваліфіковані працівники» – Skilled workers

Обов'язковою умовою для початку імміграційного процесу в провінцію Саскачеван є наявність пропозиції роботи (full-time, permanent job offer) від роботодавця у Саскачевані. Ця пропозиція роботи повинна обов'язково мати експертну оцінку ринку праці (LMO – Labour market opinion) від Організації з питань трудових ресурсів та кваліфікаційного розвитку Канади (Human Resources and Skills Development Canada (HRSDC)). Одержання такої оцінки – обов'язок роботодавця.

Просимо відзначити, що компанія «Canada4u» не займається працевлаштуванням у Канаді. Наші послуги полягають у допомозі бажаючим іммігрувати в оформленні й комплектації пакета документів на імміграцію. Також, якщо буде потреба, ми можемо допомогти клієнтам підготуватися до мовного тесту.

Імміграційна програма категорії Skilled worker у провінцію Саскачеван має 2 підкатегорії:

1.     Skilled Workers/Professionals

Ви можете іммігрувати за програмою Skilled Workers/Professionals, якщо Ви не проживаєте у Канаді або маєте офіційний статус (легально проживаєте) на її території, Ви не є біженцем і маєте один з наступних варіантів пропозицій роботи (full-time, permanent job offer) від роботодавця у Саскачевані:

а) за спеціальністю, що відноситься до класу «А», «В» або «0» у Національному класифікаторі професій (NOC – National Occupation classification, Canada)  або

б) за професією зі списку designated trades

2.     Existing work permit

Ви можете іммігрувати за програмою Existing work permit, якщо Ви маєте офіційний статус (легально проживаєте) території Канади, Ви не є біженцем і працювали у Саскачевані протягом мінімум 6 місяців,  аючи такі типи work permit:

а) за спеціальністю, що відноситься до класу «А», «В» або «0» у Національному класифікаторі професій (NOC – National Occupation classification, Canada

б) за професією зі списку designated trades,

за винятком професій, що відносяться до Hospitality sector pilot project

Подача заявки:

Усі заявники цієї категорії мають заповнити провінційні форми анкет (Provincial forms), форми анкет, що вимагаються федеральною програмою (Federal forms), а також федеральні форми, заповнення яких обумовлено тієї чи іншою ситуацією заявника.

Provincial Forms:

Federal Forms

Крім програми «Кваліфіковані працівники» (Skilled workers)

провінція Саскачеван пропонує інші імміграційні програми:

УВАГА! З 1 липня 2012 року заявникам, що подають документи за провінційними імміграційними програмами (PNP – Provincial Nominee Program) та які мають низько кваліфіковані професії (клас «C» або«D» в NOC –

National Occupation classification, Canada ) потрібно буде проходити тест з англійської мови IELTS. Він дозволить визначити, чи відповідають ваші знання мінімальним вимогам чотирьох мовних критеріїв: аудіювання, говоріння, читання, письмо.

Ця вимога не застосовується до тимчасових іноземних працівників (temporary foreign workers), які працюють за спеціальністю, що відноситься до класу «С» або «D» в NOC і у випадку якщо:

– ви приїхали до Канади 1 липня 2012 року або раніше

– ви були запрошені роботодавцем у рамках провінційної імміграційної програми до 1 липня 2013 року

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!