Новини

 

Оновлення в програмі відбору кандидатів провінції Манітоба (MPNP)

Яка мета нової Імміграційної Стратегії на ринку праці, впровадженої в Манітобі?

Нова Імміграційна Стратегія на ринку праці призначена для підтримки змін у Програмі Відбору Кандидатів Провінції Манітоба (Програма MPNP) за допомогою більш ретельного відбору кваліфікованих претендентів на робочі місця, а також надання пріоритету тим кандидатам за бізнес програмами, які спроможні засновувати капіталомісткі підприємства та створювати робочі місця для мешканців провінції Манітоба.

  • Найбільша кількість вакансій в провінції Манітоба спостерігається в сфері послуг, на підприємствах, у фінансовому, торговому та транспортному секторах, і ринок праці регіону відчуває постійну нестачу робітників в виробництві, агробізнесі та медичній сфері.

  • Кваліфікованих іммігрантів очікують принаймні 25% усіх потенційних робочих місць, більшість з яких вимагає особливої кваліфікації, робітників з досвідом роботи та спеціальною освітою.

  • Імміграційна Стратегія на ринку праці гарантує, що провінція Манітоба буде відбирати економічних іммігрантів, спроможних задовільнити  такий попит, а також таких, які створять нові робочі місця.

Що саме буде включати в себе нова Імміграційна Стратегія на ринку праці?

Зокрема, пріоритетний відбір буде проходити серед кваліфікованих робітників, які мають роботу, або можуть показати високий потенціал і готовність вийти на ринок праці у всіх частинах Манітоби, мають професійну освіту, робочу підготовку та відповідають вимогам щодо знання мови.

Чи пропонуються якісь конкретні зміни в критеріях відбору кандидатів згідно Програми MPNP?

Можливі зміни в критеріях відбору кандидатів згідно Програми MPNP для оцінки кваліфікованих робітників ще будуть обговорюватися з промисловістю Манітоби та усіма партнерами, залученими до професійної підготовки, щоб закласти у Програму MPNP підтримку такого шляху для іммігрантів та іноземних студентів, який скерує їх на працевлаштування на робочі місця,  дійсно потрібні ринку праці. Конкретні деталі змін Програми MPNP будуть оголошені на початку 2017, коли зміни в критеріях будуть узгоджені з Канадським Відомством по Імміграції, Біженцям та Громадянству (IRCC).

Якою буде плата за розгляд заяв на імміграцію?

Програмою MPNP у 2013 році була встановлена плата у розмірі 2500 канадських доларів за розгляд заяв за бізнес програмами.

Розмір плати за розгляд заяв за Програмою MPNP для кваліфікованих робітників буде представлено в 2017 році, але вона буде конкурентна порівняно з платою, яка на даний момент стягується іншими Провінціями. Точна сума оплати буде оголошена в 2017 році разом з оголошенням конкретних змін в критеріях за Програмою MPNP після їх узгодження.

Яким буде річний План Відбору Кандидатів?

Відповідь: Програма MPNP має на меті чітко і доступно донести до потенційних кандидатів, які висловлять зацікавленість на участь у програмі, інформацію про поточний стан ринку праці та інвестиційні пріоритети бізнесу.

  • Кандидатам, які висловлять зацікавленість на участь у Програмі MPNP (Expression of Interest), буде запропоновано заповнити аплікаційні форми на підставі документів, які підтвердять спроможність відповідати пріоритетам Плану Відбору Кандидатів, що поновлюватиметься щоквартально.

Які види партнерства Програма MPNP розвиває з роботодавцями, і вищими та середніми спеціальними навчальними закладами?    

Відповідь: Програма MPNP відкрита для випробування партнерства з Галузевою Радою Манітоби та іншими промисловими асоціаціями, так само як і з державними коледжами та університетами для створення можливостей працевлаштування  іммігрантів та іноземних студентів, відповідно до їх кваліфікації, підготовки та досвіду.

  • Дані партнерства також будуть використані для поліпшення інформації про сучасний стан попиту на ринку праці і надалі будуть враховані під час поновлення пріоритетів Плану Відбору Кандидатів.

  • Провінція Манітоба сподівається збільшити кількість кандидатів у Провінції з відповідною кваліфікацією, створюючи потужні напрямки найму разом з роботодавцями, включаючи напрямки перепідготовки іноземців, які отримали вищу та середню спеціальну освіту за кордоном, щоб їх кваліфікація була достатня для задоволення попиту на ринку праці якомога раніше.

Коли усі зазначені зміни будуть втіленні у життя?

Першим пріоритетом провінції Манітоба є зменшення кількості нерозглянутих заяв до 31 березня 2017 року.

  • Програмою MPNP буде також продовжена підтримка в першу чергу тих заявників, які мають підтвердження про прийом на роботу в Манітобі.

  • Можливі зміни в критеріях Програми MPNP для оцінки кваліфікованих робітників ще будуть обговорюватися з промисловістю Манітоби та усіма партнерами, залученими до професійної підготовки, щоб закласти у Програму MPNP підтримку такого шляху для іммігрантів та іноземних студентів, який скерує їх на працевлаштування на робочі місця,  дійсно потрібні ринку праці.

  • Конкретні деталі змін Програми MPNP будуть оголошені на початку 2017, коли зміни в критеріях будуть узгоджені з Канадським Відомством по Імміграції, Біженцям та Громадянству (IRCC).

Джерело>>

Бажаєте бути в курсі імміграційних новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!