Новини

Експериментальна Імміграційна Програми Атлантики Atlantic Immigration Pilot Program

27 січня 2017 року урядом Канади були оприлюднені деталі Експериментальної Імміграційної Програми Атлантики.

Цим планом, що є частиною Стратегії Росту Атлантики, 4 липня 2016 року були вперше оголошені ключові цілі імміграційної політики провінцій Нью-Брансвік, Нової Шотландії, Острова Принца Едуарда, Ньюфаундленду і Лабрадору (разом відомих як Атлантична Канада).

Згідно заяви уряду Канади, скорочення робочої сили і старіння населення регіону означає, що "задоволення насущних потреб ринку праці та забезпечення довгострокового економічного зростання і подальших успіхів в Атлантичній Канаді, вимагає імміграції кваліфікованих робітників".

Саме для поліпшення процесу поселення приїжджих, у якості експерименту була розроблена Атлантична Імміграційна Програма (Atlantic Pilot Project),  яка має на меті завірити економічних іммігрантів в тому, що в рамках цієї програми вони матимуть змогу працевлаштуватись та поселитись.

Фокус на потребах ринку праці

Очікується, що Експериментальна Імміграційна Програма Атлантики (Atlantic Immigration Pilot Program) привабить з-за кордону кваліфікованих робітників, а також іноземних випускників, які отримали освіту в інститутах регіону, на постійне проживання у будь-яку з чотирьох провінцій Атлантичної Канади. Для прискорення працевлаштування кваліфікованих іноземців, з роботодавців більше не буде вимагатися отримання Оцінки Впливу на Ринок Праці (LMIA).

Крім того, програмою передбачено введення тимчасових дозволів на роботу (temporary work permits), які відразу надають кваліфікованим іммігрантам та їх сім’ям можливість приїхати, поселитися та почати працювати в регіоні ще в процесі розгляду їх імміграційних заяв. Щоб претендувати на тимчасовий дозвіл на роботу необхідно відповідати деяким вимогам.

Заяви за Експериментальною Імміграційною Програмою Атлантики (Atlantic Immigration Pilot Program) будуть прийматися з березня 2017 року. В 2017 році може бути прийнято до 2,000 заяв - це число включає в себе як основних заявників, так і будь-яких супроводжуючих членів сім'ї.

Три категорії відбору кандидатів 

Експериментальна Імміграційна Програма Атлантики (Atlantic Immigration Pilot Program) містить в собі три категорії:

  • Програма Атлантики для Висококваліфікованих Спеціалістів (AHSP), орієнтована на кандидатів з пропозицією на роботу (job offer) за контрактом на один рік з повною зайнятістю на позиціях рівня 0, А або В Національного Класифікатору Професій (NOC);
  • Програма Атлантики для Спеціалістів Середньої Кваліфікації (AISP), націлена на кандидатів з пропозицією на роботу (job offer) на невизначений термін з повною зайнятістю на позиціях рівня 0, А, В, або С Національного Класифікатору Професій (NOC);
  • Програма Атлантики по Міжнародній Програмі Випускників (AIGP), що зорієнтована на випускників-іноземців по програмах вищої освіти тривалістю не менше двох років в державних інститутах Атлантичного регіону. Такі випускники також повинні мати відповідну пропозицію на роботу (job offer).

До кожної з перерахованих вище категорій застосовуються додаткові кваліфікаційні вимоги. Будь ласка, зверніться до таблиці нижче для отримання додаткової інформації.

 
Середня кваліфікація(AISP) Висока  кваліфікація (AHSP) Випускники  (AIGP)
Пропозиція на роботу від визнаного роботодавця (job offer)
Повна зайнятість
Термін невизначений Контракт на 1рік
Позиція NOC 0, A, B або C Позиція NOC 0, A або B Позиція NOC 0, A, B, або С
Досвід  професійної роботи
1 рік на подібній роботі

 Не визначено

Освіта

  • Повна середня освіта 
  • Вимагається документальне підтвердження закладом освіти або уповноваженою установою Канади

 Диплом про завершення дворічного курсу в державному вищому закладі Атлантичного регіону

Знання мови

Рівень 4 за Канадською Шкалою Оцінювання знань англійської мови  (CLB)  або Канадського Тесту на рівень знання французької мови
Висновок з провінції
Лист про підтримку (Letter of Endorsement)

Заявники, зацікавлені в отриманні можливості імміграції за програмою Atlantic Immigration Pilot, повинні мати наступні документи:
  • Сертифікат про здачу тесту IELTS General Training на рівні не нижче CLB 5 (перевірити відповідність результатів тесту рівням CLB можливо по наступному посиланню;
  • Порівняльну характеристику (оцінку) дипломів, проведену в Канаді (Educational credential assessment (ECA));
  • Документи, що підтверджують досвід роботи (довідка з роботи з переліком посадових обов’язків);
  • Підтвердження в наявності достатньої кількості коштів на проживання в Канаді (ознайомитись з таблицею ви можете за наступним посиланням);

Джерело>>

 

Бажаєте бути в курсі останніх новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!