Новини

 Нова імміграційна система в провінцію Квебек у 2017 році!

Міністр Кетлін Вейл планує запуск нової імміграційної системи в 2017 році.

27 січня 2016 року міністр імміграції Кетлін Вейл почала консультаційні слухання законопроекту щодо ретельного перегляду Закону про імміграцію в провінцію Квебек, які продовжаться до 11 лютого 2016 року.

Основні зміни

Найістотніша зміна до закону – це впровадження системи відбору, ґрунтованої на "Вираженні зацікавленості". Так, після подання заяви "Вираження зацікавленості" (“Déclaration d’intérêt”), тільки ті кандидати отримають запрошення подати безпосередньо імміграційну заяву, чий профіль відповідає потребам провінції Квебек.

Міністр заявила, що ця система дозволить зробити відбір кандидатів максимально ефективним для провінції Квебек, а також скоротити терміни розгляду імміграційних заяв, оскільки розглядатимуться тільки заяви запрошених кандидатів. Крім того, самі заявники зможуть швидше переїхати в Квебек. 
Цей проект закону дозволяє провінції Квебек впроваджувати пілотні програми імміграції або тимчасового перебування в провінції, тестуючи нові ідеї. Також, цей проект спрощує процес імміграції тимчасових іноземних працівників і студентів, які хочуть влаштуватися в Квебеку на постійній основі.

Проект закону сприяє участі іммігрантів в житті суспільства Квебека так, що вони можуть вносити свій внесок у розвиток і процвітання провінції, а також у підтримку французької мови.

"Проект закону про імміграцію – перший ступінь на шляху до забезпечення Квебека такою імміграційною системою, яка сприятиме ефективному відбору кандидатів, їх ефективній інтеграції в наше суспільство і ефективному спільному проживанню усього населення провінції", – підсумувала міністр.

Джерело

Бажаєте бути в курсі імміграційних новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!