Новини

 Правила участі в системі відбору кандидатів на імміграцію в канаду по системі Express Entry

У зв’язку з підвищеним інтересом, а також безперервним потоком запитань на імміграційних консультаціях стосовно системи відбору кандидатів на імміграцію в Канаду Express Entry, "Canada4u" підготувала для усіх потенційних іммігрантів статтю про правила або, назвемо їх, постулатами участі в системі відбору кандидатів на імміграцію у рамках Express Entry.  Ми постійно доповнюватимемо статтю відповідями на ваші запитання, які ми отримуємо по e-mail, на особистих консультаціях, а також в соцмережах.

Також, нижче в цій статті ви знайдете звідну таблицю про усі вибірки кандидатів, які відбувалися у рамках Express Entry з початку 2015 року. Ця інформація допоможе потенційним заявникам орієнтуватися в актуальній ситуації щодо набору балів у рамках Comprehensive Ranking System, а також планувати подачу заяв і знати про потенційний час отримання Invitation to Apply.

Правило №1 участі в системі відбору кандидатів по Express Entry

Виконати верифікацію = евалюацію = порівняльну характеристику дипломів. Без наявності оцінки ваших дипломів реєстрація Express Entry профайлу неможлива.

Наявність Education Credential Assessment (ECA)  / Évaluation des diplômes d’études (EDE) порівняльна характеристика ваших дипломів є обов’язковою умовою для подання документів в рамках Express Entry. На даний момент евалюація дипломів не потрібна тільки за програмою імміграції в провінцію Манітоба, якщо ви подаєте документи після отримання job offer і номінації від провінції.

"Canada4u" пропонує допомогу в оформленні документів для отримання Education Credential Assessment (ECA).

Правило №2 участі в системі відбору кандидатів по Express Entry

Рівень знання англійської мови СLB 7 (IELTS 6.0; 6.0; 6.0; 6.0) – це НЕ граничний рівень балів, який дозволить вам подати свою заявку на участь в системі відбору кандидатів по Express Entry. CLB 7 – це лише мінімальний рівень, необхідний IRCC. Тобто, це не означає, що саме цього рівня знань саме вам буде достатньо, щоб мати можливість зареєструвати ваш Express Entry профайл, і в подальшому отримати Invitation to Apply (Запрошення подати документи у рамках Express Entry).

Необхідний рівень ваших результатів мовних тестів (з англійської і /або французької мови) напряму залежить від інших факторів: віку, рівня освіти, кількості років досвіду роботи, зв’язків з Канадою (робота, навчання, родичі в Канаді), а також наявності job offer в Канаді.

Простий приклад: чим ви старші, тим вище повинні бути результати ваших тестів, аби саме отримані бали за знання мов могли компенсувати втрачені бали за вік.

CLB – це Canadian Language Benchmarks – канадська cистема розділення мови (англійської і французької) на рівні. Рівнів – 12, на відміну від Сommon European Framework for Languages, яка розділяє мови на 6 рівнів.

Рівні CLB відповідають певній кількості балів, отриманих за той чи інший мовний тест – IELTS, TEF, і так далі.

Дізнайтеся більше про відповідність рівнів CLB балам з мовних тестів за посиланням.

В цілях заощадження часу, існують калькулятори, які дозволяють перевірити відповідність рівнів СLB результатам отриманих вами тестів. Ось посилання:

Оцінити ваші шанси на імміграцію в Кнаду, а також порахувати бали по Express Entry ви можете безкоштовно: http://canada4u.com.ua/count-points/

Пам’ятайте: ваші конкуренти – це весь світ! Чим вищі ваші результати мовних тестів, тим більше у вас шансів іммігрувати до Канади.

Правило №3 участі в системі відбору кандидатів по Express Entry

Ви отримаєте додатково 5 балів за фактор «Здатність до адаптації = Adaptability" із потрібних 67, аби мати право подати документи на імміграцію в Канаду по системі відбору кандидатів Express Entry, якщо ваш ваш офіційний(а) /громадянський (а) чоловік/дружина (залежний заявник) здасть мовний екзамен IELTS мінімально на CLB 4. CLB 4 = IELTS Listening 4.5, Reading 3.5, Writing 4.0, Speaking 4.0. Це – абсолютно посильні бали, що відповідають знанню англійської мови на рівень pre-intermediate!

Тим не менш, пам’ятайте, що чим вище буде CLB level з мовного тесту, тим більше балів в загальному підрахунку балів з імміграції в Канаду ви зможете набрати.

Правило №4 участі в системі відбору кандидатів по Express Entry

Не варто сподіватися на те, що ви отримаєте Invitation to Apply (запрошення подати документи в рамках системи відбору кандидатів на імміграцію в Канаду Express Entry), просто створивши профайли Express Entry і Jobbank.

Ви отримаєте Invitation to Apply, якщо ви наберете мінімально 453бали у Comprehensive Ranking system  – це мінімальний бал для відбору кандидатів станом на 6/01/2016 г.

Значно підвищити свої шанси отримати Invitation to Apply в рамках ЕЕ можна, маючи на руках номінацію від провінції, або job offer в Канаді. Це дає вам додаткових 600 баллів у Comprehensive Ranking system, і ви гарантовано продовжите свій імміграційний процес в Канаду.

Оцінити ваші шанси на імміграцію в Канаду, а також порахувати бали по Express Entry ви можете безкоштовно: http://canada4u.com.ua/count-points/

Правило №5 участі в системі відбору кандидатів по Express Entry

Чи потрібно робити ECA (Educational Credential Assessment = евалюацію = верифікацію дипломів) в Канаді залежному заявнику – вирішувати вам. 
Тим не менш, пам’ятайте, що в онлайн профайлі Express Entry є запитання, що стосуються ECA залежного заявника. Щоб отримати додаткові бали при підрахунку балів   Comprehensive Ranking System, залежному заявнику треба обов’язково робити ЕСA!

Оцінити ваші шанси на імміграцію в Канаду, а також порахувати бали по Express Entry ви можете безкоштовно тут

Правило №6 участі в системі відбору кандидатів по Express Entry

Ваш Express Entry профайл дійсний протягом року з дня реєстрації. Після закінчення року, якщо ви не отримали Invitation to Apply (ITA – запрошення подати документи в рамках системи відбору кандидатів на імміграцію в Канаду Express Entry), профайл буде автоматично видалено.

Правило №7 участі в системі відбору кандидатів по Express Entry

Існує система попередньої оцінки кандидатів на імміграцію в Канаду в рамках системи відбору кандидатів Express Entry. Ви можете зареєструвати свій Express Entry профайл тільки в разі набору мінімально 67 балів. Біли нараховуються за такими факторами, як вік, освіта (рівень освіти), рівень володіння мовами (англійська, французька на основі результатів тестів IELTS: International English Language Testing SystemCELPIP: Canadian English Language Proficiency Index ProgramTEF: Test d’évaluation de français), досвід роботи, наявність досвіду роботи і / або навчання в Канаді, наявність valid job offer (актуальної пропозиції про роботу в Канаді), рівень володіння мовами залежного заявника, робота або навчання залежного заявника в Канаді, наявність родичів в Канаді.

Про набір балів читайте за посиланням.

Після реєстрації ЕЕ профайла, ви потрапляєте в базу даних кандидатів на імміграцію в Канаду в системі Express Entry (Pool of candidates). Відбір кандидатів в Pool of Candidates для безпосередньої подачі документів на отримання постійного місця проживання здійснюється за іншою системою відбору, яка має назву Comprehensive Ranking System. Бали нараховуються за іншими критеріями і параметрами. Порахувати бали в рамках Comprehensive Ranking System можна тут і автоматично тут.

ЗВІДНА ТАБЛИЦЯ ДАНИХ ПО ВИБОРУ КАНДИДАТІВ В БАЗІ ДАНИХ КАНДИДАТІВ EXPRESS ENTRY>> 

(дані оновлюються після кожної вибірки кандидатів) 

Бажаєте бути в курсі імміграційних новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!