Новини

Прийом заяв у рамках системи Mon projet Québec на імміграцію в провінцію Квебек за програмою “Кваліфікований працівник”

Дати оформлення заяв на імміграцію в провінцію Квебек за програмою "Кваліфікований працівник" в системі Mon projet Québec змінені.

У зв’язку з великим інтересом до імміграційної програми провінції Квебек, онлайн система подання імміграційних заяв Mon projet Québec не справляється з кількістю запитів. Згідно з даними Le Ministère de l’Immigration, de la Diversité et de l’Inclusion, вже створено близько 15 000 профайлів.

Щоб дати можливість потенційним кандидатам створити свій профіль і заповнити заяву на отримання Demande de Certificat de sélection du Québec, Міністерство заявило, що подовжить період створення профілів, таким чином надавши більше часу потенційним кандидатам на імміграцію.

Міністерство встановило наступні дати:

  • до 25 січня 2016 року кандидати на імміграцію зможуть створювати свої профілі в системі Mon projet Québec
  • після 25 січня 2016 року створити свій профіль в системі Mon projet Québec буде неможливo
  • з 26 січня 2016 року по 15 лютого 2016 року, кандидати матимуть доступ до свого профайлу в системі Mon projet Québec і зможуть заповнити анкети Demande de certificat de sélection du Québec онлайн
  • з 16 лютого 2015 року буде можливо подати заяву на імміграцію в системі Mon projet Québec і сплатити консульські збори. 31 березня 2016 року період прийняття заяв на імміграцію в провінцію Квебек за програмою "Кваліфікований працівник" в системі Mon projet Québec буде завершений.

2800 заяв – це, як і раніше, максимально можлива кількість заяв, які будуть прийняті у рамках програми "Кваліфікований працівник" провінції Квебек.

Заявники з актуальним offre d’emploi можуть подавати заяви на імміграцію у будь-який час, за винятком періоду з 25.01.2016 по 17.02.2016.

Подання заяв по всім іншим імміграційним програмам провінції Квебек здійснюватиметься, як і раніше, у паперовому варіанті.

Джерело

 

Бажаєте бути в курсі імміграційних новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!