Новини

Програма Відбору Кандидатів Провінції Манітоба буде оновлена протягом 2018 року

Манітоба нещодавно оголосила, що Програма Відбору Кандидатів Провінції Манітоба (Manitoba Provincial Nominee Program - MPNP) буде оновлена протягом 2018 року.

Буде введено список професії, що мають попит у провінції Манітоба (In-demand Occupation List), 7 напрямків імміграції в рамках Програми Відбору Кандидатів Провінції Манітоба (Manitoba Provincial Nominee Program - MPNP).

Програма Skilled Workers in Manitoba

За цим напрямок заяви на імміграцію зможуть подавати кваліфіковані робітники провінції Манітоба, які мають постійне працевлаштування у провінції (компанія надасть кандидату на імміграцію пропозицію про роботу на повну зайнятість після того, як заявник пропрацюває у компанії протягом 6 місяців безперервно як тимчасовий робітник або міжнародний студент або студент-випускник).

У 2018 році будуть оновлені критерії відбору за цією програмою.

За даною програмою існують два напрями іммігарції – Manitoba Experience Pathway та Employer Direct Pathway.

Початок роботи програмі наразі не оголошено.

Напрямок Manitoba Experience Pathway

За цим напрямом можуть подавати заяву на імміграцію кваліфіковані працівники провінції Манітоба, міжнародні студенти, які отримали освіту поза межами провінції Манітоба, або міжнародні студенти, які отримали освіту у провінції та які працюють за спеціальністю згідно In-Demand Occupation List – Списку професії, які мають попит у провінції Манітоба.

Напрямок Employer Direct Recruitment Pathway

За цим напрямом можуть подавати заяву на імміграцію кваліфіковані робітники провінції Манітоба, які мають безперервне працевлаштування у провінції у акредитованого роботодавця провінції Манітоба.

Програма Skilled Workers Overseas

За цією програмою можуть подавати заяву на імміграцію кваліфіковані робітники, які підтвердили свій зв’язок з провінцією – наявність члена родини або друга (Manitoba Supporter), раніше навчалися або працювали в провінції або які отримали Запрошення Подати Документи (Invitation to Apply) від MPNP - Програма Відбору Кандидатів Провінції Манітоба (Manitoba Provincial Nominee Program - MPNP) у рамках Strategic Recruitment Initiative.

Ця програма буде діяти за двома напрямами: Human Capital Pathway

та Manitoba Express Entry Pathway.

Human Capital Pathway

За цим напрямом можуть подавати заяву на імміграцію кваліфіковані робітники з досвідом роботи за In-Demand Occupation List – Списку професії, які мають попит у провінції Манітоба.

Manitoba Express Entry Pathway

За цим напрямом кандидати будуть відбиратися через загальну систему відбору канадидатів Еxpress Entry. Також будуть введені додаткові критерії відборку кандидатів за цією програмою, які будуть оголошені пізніше перед відкриттям програми.

Початок роботи програми заплановано на січень 2018 р.

Програма International Education Stream

Це нова програма MPNP, яка буде введена у 2018 для міжнародних студентів, випускників вищих навчальних закладів Манітоби. Програма буде діяти у межах одного напрямку.

Напрямок CAREER EMPLOYMENT PATHWAY

За цим напрямом можуть подавати заяву на імміграцію міжнародні студенти, випускники вишів Манітоби та які працюють за професією із списку In-Demand Occupation List – Список професій, що користуються попитом.

Відкриття програми заплановано на 2й квартал 2018 р.

Програма Business Investor Stream

Ця програма замінить раніше діючу програму Manitoba Provincial Nominee Program for Business (MPNP-B). Цей напрямок наразі закритий для подачі заявок Expression of Interest. Програма видкриється після внесення змін до критеріїв відобору.

За цією програмою діятимуть два напримки: Entrepreneur Pathway та Farm Investor Pathway.

Напрямок Entrepreneur Pathway

Заявники можуть подавати документи на імміграцію за цим напрямком, якщо вони мають намір відкрити бізнес та проводити діяльність у Манітобі та матимуть власних активів у розмірі мінімально $500,000.

Напрямок Farm Investor Pathway

Заявники можуть подавати документи на імміграцію за цим напрямком, якщо вони мають мінімально 3 роки досвіду роботи у сфері фермерської господартсва або володіння фермою та досвіду управління фермерським господарством та мають намір відкрити та управляти фермою у Манітобі та матимуть власних активів у розмірі мінімально $350,000.

Більш детально про умови участі в імміграційній Програмі Відбору Кандидатів Провінції Манітоба (Manitoba Provincial Nominee Program - MPNP) можна дізнатися за посиланнями:

 Skilled Workers in Manitoba>>

Skilled Workers Overseas>>

International Education Stream>>

Бажаєте бути в курсі імміграційних новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!