Новини

canada4u moose

Cистема подачі заяв на імміграцію в Канаду Expression of Interest провінції Cacкачеван, категорії SINP Express Entry і Occupations In-demand

Програма провінції Саскачеван - Saskatchewan Immigrant Nominee Program вводить нову систему прийому заяв на еміграцію до Канади за категоріями Express Entry і Occupations In-demand. Система почне працювати 16 липня 2018 р.

Нова система прийому заяв на імміграцію з метою отримання статусу постійних жителів Канади означає, що провінція Саскачеван скасовує систему прийому заяв, яка діяла за принципом "first come, first serve basis" - хто перший подав заяву, заяву того кандидата і буде розглянуто в першу чергу .

Безумовно, нова система означає тільки поліпшення в системі прийому заяв за програмою SINP і за її підкатегоріями International Skilled Worker Express Entry  або Occupations In-demand

Що потрібно зробити, щоб подати заяву Expression of Interest за програмою SINP?

  • набирати 60 зі 100 можливих імміграційних балів в загальному підрахунку балів за програмою SINP - International Skilled Worker;
  • зареєструвати заяву, використовуючи онлайн систему подачі заяв на імміграцію в Канаду провінції Саскачеван - OASIS;
  • мати зареєстрований Express Entry профайл;профайл;
  • відповідати вимогам програми за такими факторами, як вік, освіта, досвід роботи, знання мов (англійська або французька), зв'язок з ринком праці провінції Саскачеван та досвід роботи за списком затребуваних в провінції професій - In-demand occupations. 

Варто зазначити, що система Expression of Interest не є заявою на імміграцію в Канаду по програмі Saskatchewan Immigrant Nominee Program (SINP). Це система «вираження зацікавленості» потенційного іммігранта переїхати в провінцію Саскачеван, а провінції – схвалити кандидатуру іммігранта, тим самим запропонувавши йому подати документи на еміграцію в цю провінцію.

Введення системи Expression of Interest також означає, що провінція буде проводити регулярні відбіркові раунди, обираючи кращих з кращих, які відповідають вимогам підкатегорій програми Saskatchewan Immigrant Nominee Program (SINP), викладеним вище. Таким чином, провінція Саскачеван вводить систему відбору кандидатів на еміграцію до Канади, які вже введені іншими провінціями.

Важливо відзначити й не дивно, що пріоритет буде надано тим кандидатам, які мають зв'язок з провінцією, наприклад, близького родича в провінції, досвід роботи в провінції або досвід навчання в провінції. Також важливо розуміти при плануванні свого майбутнього переїзду в Канаду, що кандидати з більшою кількістю років досвіду роботи і вищими балами зі знання мови (не мінімальним порогом, необхідним для того, щоб подати заяву на імміграцію), будуть також в пріоритеті, після кандидатів, які мають зв'язок з провінцією.

Саскачеван обіцяє, що раунди відбору будуть проходити мінімально щомісяця, а кількість раундів на місяць буде визначено поточними потребами в іммігрантах в провінцію. Про відбіркові раунди заздалегідь повідомлятися не буде, що є типовою роботою системи відбору кандидатів на імміграцію в інші провінції Канади. Які бали будуть прохідними, буде зрозуміло після проведення кожного раунду, що допоможе кандидату поліпшити свої показники і конкурувати з іншими кандидатами. Як поліпшити ваші бали в Еxpress Entry, читайте в нашій статті. 

Якщо заявка «Expression of Interest» кандидата буде схвалена, він отримає по e-mail Invitaiton to Apply – запрошення подати документи на еміграцію до Канади. Протягом 60 днів кандидат повинен буде подати документи на імміграцію онлайн на розгляд імміграційною службою провінції.

Після розгляду справи і його успішного результату, кандидат на імміграцію отримає +600 балів в системі відбору кандидатів Express Entry Comprehensive Ranking System , що в подальшому призведе до відбору кандидата в Express Entry і подачі документів онлайн на отримання постійного місця проживання в Канаді. Кандидат знову отримає 60 днів на подачу документів, тоді як розгляд справи при відборі в Express Entry займе 6 місяців.

Схема подачі заяви на імміграцію в Канаду по програмі SINP International Skilled Worker буде виглядати наступним чином:

1. Реєстрація заявки Expression of Interest онлайн в системі OASIS. Заявку зможуть зареєструвати ті кандидати, які мають Express Entry профайл і відповідають вимогам програми SINP Internationl Skilled Worker  та її підкатегорії In-demand Occupations

2. Отримання Invitation to Apply по e-mail від провінції Саскачеван у разі схвалення заявки. Час схвалення заявки – не визначений. Чи буде схвалено заявку залежить від конкурентних переваг кандидата серед інших заявників, які також зареєстрували свої заявки в системі OASIS.

3. 60 днів на підготовку документів на еміграцію до Канади і подачу їх онлайн в системі OASIS.

4. Розгляд справи програмою SINP. Терміни на даний момент невідомі і будуть індивідуальні для кожного кандидата.

5. У разі схвалення заяви на імміграцію в Канаду, отримання номінації від провінції Саскачеван.

6. Після номінації, отримання +600 балів в Express Entry.

7. Очікування чергового раунду відбору в Express Entry.

8. Отримання ITA – запрошення подати документи від Express Entry.

9. 60 днів на підготовку документів на еміграцію до Канади та їх подачу онлайн в системі Express Entry.

10. Розгляд справи на етапі Express Entry протягом 6 місяців.

11. Отримання заповітних імміграційних віз до Канади.

12. Від'їзд в Канаду для отримання статусу постійних жителів Канади.

Детально про роботу програми SINP читайте тут.

Джерело

Бажаєте бути в курсі останніх новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!