Новини

canada immigration news 04

Провінція Нова Шотландія (Канада) відбирає дошкільних вихователів та їх помічників через Express Entry. 

2 серпня 2018 року Уряд Нової Шотландії оголосив новий федеральний відбір на імміграцію через систему відбору Express Entry для кандидатів з досвідом роботи у конкретних професіях.

Перший тур відбору 8 серпня 2018 р. був націлений на кандидатів з Express Entry з досвідом роботи за професією згідно канадського Національного Класифікатора Професій (NOC) 4214 - дошкільні вихователі та їх помічники (Early childhood educators and assistants).

Атлантична провінція Нова Шотландія заявляє, що буде використана система відбору Nova Scotia Express Entry Labour Market Priorities  для вибору кандидатів з Express Entry, які відповідають потребам провінційного ринку праці.

Для того, аби мати право брати участь в турі 8 серпня 2018 р., кандидати з Express Entry, поряд з іншими вимогами, повинні були надати підтвердження дворічного досвіду роботи в якості дошкільного вихователя або помічника у Канаді або за кордоном.

Кандидати, які отримують Лист про зацікавленість (Letter of Interest) з Нової Шотландії, потім можуть подати заявку на отримання номінації від провінції Нової Шотландії.

Лист про зацікавленість (Letter of Interest) залишається дійсним протягом 30 календарних днів, та Управління з питань імміграції Нової Шотландії (NSOI) повідомляє, що за заявками, поданими без необхідних документів протягом цього періоду часу, буде відмовлено.

Номінація Нової Шотландії надає 600 додаткових балів за Комплексною рейтинговою системою оцінювання іммігрантів Сomprehensive Ranking System (CRS).

Дізнайтеся більше про свої можливості імміграції до Нової Шотландії за Програмою відбору кандидатів на імміграцію провінції Нова Шотландія / Nova Scotia Nominee Program (NSNP) тут..

Безкоштовна оцінка шансів на імміграцію в Канаду тут

Бажаєте бути в курсі останніх новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!