Новини

canada immigration news 06Манітоба запускає 2 імміграційних напрямки для міжнародних випускників, а також для іноземних випускників ВНЗ провінції

З 1 листопада 2018 провінція Манітоба розширила можливості отримання ПМЖ для міжнародних випускників, а також для іноземних випускників своїх університетів і коледжів, відкривши їм два нових і швидких шляхи інтеграції:

  1. The International Student Entrepreneur Pathway призначений для випускників іноземних вишів, які пройшли програму навчання у вищому навчальному закладі провінції Манітоба тривалістю не менше 2 років і хочуть заснувати і активно вести бізнес у провінції. Кандидати, відібрані в рамках даного напрямку, отримують тимчасовий дозвіл на роботу Temporary Work Permit в рамках дворічної пілотної програми.
  2. The Graduate Internship Pathway призначений для іноземних випускників навчальних закладів провінції Манітоба, які закінчили програму навчання рівня магістр або доктор наук в рамках останніх 3 років, а також тих, які пройшли дипломну практику, що відповідає вимогам програми.

Кандидати, які пройшли практику за допомогою Mitacs (неприбуткова організація, що об'єднує університети та підприємства Канади і світу) в рамках підприємств Манітоби, що відповідають програмі, можуть подавати заяву на отримання ПМЖ, як маючи запрошення на роботу (job offer) в провінції, так і не маючи його.

The International Student Entrepreneur Pathway і Graduate Internship Pathway є частинами програми International Education Stream провінції Манітоба.

Дізнатися про інші програми провінції Манітоба можна тут

Бажаєте бути в курсі останніх новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!