Новини

canada immigration news 010

24 січня 2019 року Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC) заявило про відкриття нової економічної імміграційної програми Rural and Northern Immigration Pilot. Вона відкривається на 5 років і допоможе насамперед невеликим населеним пунктам і північним регіонам Канади залучити на ПМЖ кваліфікованих працівників з інших країн.

Успіх програми Атлантичної імміграції (Atlantic Immigration Pilot Program - AIPP), відкритої в 2017 році, послужив підґрунтям для запуску Rural and Northern Immigration Pilot Program з метою зміцнення економіки невеликих населених пунктів провінцій Онтаріо, Манітоба, Саскачеван, Альберта, Британська Колумбія, а також територій Юкон, Нунавут і Північно-Західних територій.

Так само як і AIPP, програма RNIPP буде діяти в рамках правил провінційних імміграційних програм Канади – Canada's Provincial Nominee Program .

Приймати іммігрантів за даною програмою можуть:

IRCC оголосило, що відповідні органи влади таких населених пунктів повинні до 1 березня 2019 року подати до місцевих організацій з економічного розвитку заявку на участь у програмі, довести свою відповідність критеріям відбору і той факт, що імміграція до їх регіону задовольнить потреби ринку праці, сприяючи його розвитку.

Крім того, населені пункти-учасники Rural and Northern Immigration Pilot Program повинні довести наявність доступних робочих місць для іммігрантів, яких вони готові прийняти. Місцеві організації з питань економічного розвитку будуть відповідальні за працевлаштування і оцінку кандидатів на імміграцію, виходячи з економічних потреб і наявності вакансій.

Прийнявши всі заявки на участь в RNIPP від ​​невеликих містечок і сіл до 1 березня 2019, IRCC протягом весни 2019 року оголосить список населених пунктів, які будуть приймати іммігрантів за новою програмою.

Критерії відбору для іноземних працівників, які бажають подати заяву за програмою RNIP, будуть опубліковані пізніше в 2019 році. Прогнозується, що одним з найважливіших критеріїв відбору іммігрантів буде їх намір проживати в одному з міст-учасників програми.

Бажаєте бути в курсі останніх новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!