Новини

canada immigration news 012

Роботодавці міста Монктон, Нью-Брансвік, відчувають гостру необхідність в іноземних найманих працівниках, оскільки заповнення ринку праці місцевими кваліфікованими працівниками стає проблематичним через невелику кількість населення, його старіння, низький рівень народжуваності, а також міграції населення в інші провінції. Заповнення ринку праці є основним завданням для розвитку бізнесу та зростання економіки провінції.

Опитування, проведене Chamber of Commerce of Greater Moncton з 23 листопада по 9 грудня 2018 року серед 174 видів бізнесу 74-тисячного міста, показало, що більшість респондентів відзначає труднощі з пошуком і утриманням відповідних співробітників. Більше половини роботодавців (55%) наймали в минулому році іноземних працівників.

21% респондентів зазначає, що пріоритетним напрямком діяльності уряду провінції на 2019 рік повинні стати заходи, спрямовані на збільшення кількості населення і залучення на її територію іммігрантів. З 2017 року все більше бізнесменів і роботодавців вдаються до імміграційних програм, таких як Atlantic Immigration Pilot, для вирішення проблем дефіциту співробітників.

Близько 60% роботодавців міста Монктон прогнозують зростання кількості робочої сили в перші 6 місяців 2019 року. Під час ярмарку вакансій, проведеного 25 січня 2019 року в Монктоні, були запрошені іммігранти з досвідом роботи в сфері IT, фінансів, обслуговування клієнтів.

У недавньому звіті від New Brunswick Multicultural Council відзначається, що провінція повинна щорічно запрошувати близько 7 500 іммігрантів, якщо вона хоче подолати брак робочої сили і підтримати економіку.

Бажаєте бути в курсі останніх новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!