Новини

canada immigration news 013

Відмінні новини для бажаючих швидко іммігрувати в Канаду! Шалений успіх програми Атлантичного регіону (Atlantic Immigration Pilot), яка діє вже третій рік, не залишив IRCC іншого вибору, окрім як продовжити її дію до 2021 року. З моменту запуску програми у 2017 році 1896 роботодавців Атлантичної Канади створили 3729 робочих місць, відкритих для іноземних працівників. За останніми підсумками 4769 заявників та їхніх сімей подали заяву на отримання ПМЖ в Канаді, з яких 2535 вже було схвалено.

Оскільки іммігранти схильні переїжджати у великі міста, такі як Ванкувер, Торонто, Монреаль, уряд Канади робить все можливе для залучення нових мешканців у малозаселені провінції і невеликі населені пункти. Зокрема, Atlantic Immigration Pilot запрошує кандидатів у провінції Нью-Брансвік, Нова Шотландія, Острів Принца Едуарда, Ньюфаундленд і Лабрадор. Успіх AIPP послужив базою для створення нової програми Rural and Northern Immigration Pilot, учасниками якої є малозаселені містечка і села таких провінцій Канади, як Онтаріо, Манітоба, Саскачеван, Альберта, Британська Колумбія, а також територій Юкон, Нунавут і Північно-Західних територій.

Будучи одним з найшвидших шляхів імміграції в Канаду, AIPP пропонує три напрямки:

Atlantic High-Skilled Program

Загальні вимоги:

 • досвід роботи по кваліфікованій спеціальності не менше одного року (management, professional or technical/skilled job)
 • рівень освіти - еквівалентний канадському high school diploma
 • доказ знання англійської і/або французької мови на рівень не нижче 4 по Canadian Language Benchmarks (CLB Level 4 = Listening 4.5; Reading 3.5; Writing 4.0; Speaking 4.0) - сертифікат CELPIP / IELTS і / або TEF / TCF.
 • доказ фінансової незалежності  для забезпечення себе і своєї сім'ї після переїзду в Канаду.

Atlantic Intermediate-Skilled Program

Загальні вимоги:

 • не менше одного року досвіду роботи по спеціальності, яка вимагає наявність освіти рівня high school і/або стажування за даною професією
 • рівень освіти - еквівалентний канадському high school diploma
 • доказ знання англійської і/або французької мови на рівень не нижче 4 по Canadian Language Benchmarks (CLB Level 4 = Listening 4.5; Reading 3.5; Writing 4.0; Speaking 4.0) - сертифікат CELPIP / IELTS і / або TEF / TCF
 • доказ фінансової незалежності  для забезпечення себе і своєї сім'ї після переїзду в Канаду.

Atlantic International Graduate Program

Загальні вимоги:

 • закінчена освіта, отримана у навчальному закладі однієї з провінцій Атлантичного регіону
 • період проживання в Атлантичному регіоні - не менше 16 місяців за 2 роки до отримання документа про закінчення навчання
 • доказ знання англійської і/або французької мови на рівень не нижче 4 по Canadian Language Benchmarks (CLB Level 4 = Listening 4.5; Reading 3.5; Writing 4.0; Speaking 4.0) - сертифікат CELPIP / IELTS і / або TEF / TCF
 • доказ фінансової незалежності  для забезпечення себе і своєї сім'ї після переїзду в Канаду

Загальною вимогою для всіх трьох напрямків є намір проживати в одній з провінцій Атлантичного регіону Канади, який необхідно довести при подачі заяви на отримання ПМЖ в Канаді по AIPP.

З 1 травня 2019 року IRCC вимагатиме, щоб усі заявники на імміграцію в Канаду по програмі AIP відповідали вимогам даної програми до знання мови, до рівня освіти і досвіду роботи ще до отримання Work Permit.

Як виїхати в Канаду по програмі Atlantic Immigration Pilot і що для цього потрібно, читайте у статті «Працевлаштування в Канаді - міф чи реальність?»

Щодо працевлаштування в Канаді як частини імміграційного процесу читайте за посиланням.

Більше інформації про програму Atlantic Immigration Pilot тут .

Бажаєте бути в курсі останніх новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!