Новини

canada immigration news 017

18 вересня 2019 року провінція Саскачеван значно розширила список професій, за якими будуть прийматися заявки на імміграцію за такими напрямками (категоріям) імміграції в провінцію, як International Skilled Worker: Occupations In-Demand і International Skilled Worker: Saskatchewan Express Entry.

Раніше провінція відбирала кандидатів за списком, який включав всього 19 професій, а з 18 вересня 2019 список розширився до 218 професій. Новий список провінції називається SINP Excluded Occupations List: в списку викладені 130 професій, за якими подавати заяву на імміграцію в Саскачеван не можна, тому список називається «excluded occupations» - виключені професії.

Дані дві програми імміграції в Саскачеван цікаві кандидатам, які не проживають в Канаді, тому, що ці напрямки не вимагають наявності у кандидата job offer (пропозиція про працевлаштування), щоб подати заяву на імміграцію.


Імміграційна програма провінції Саскачеван за напрямками Saskatchewan International Skilled Worker: Saskatchewan Express Entry і Occupations In-Demand також цікава тим, що прийом заявок Expression of Interest (Вираження зацікавленості) відкритий на постійній основі. Це означає, що будь-який кандидат, який хоче іммігрувати в провінцію Саскачеван, може подати заяву EOI (Expression of Interest) через портал SINP провінції, якщо він/вона відповідає наступним вимогам програми Saskatchewan International Nominee Program:

  • набирати мінімально 60 балів зі 100 за шкалою підрахунку імміграційних балів в провінції Саскачеван; 
  • здати IELTS, TEF Canada або TCF Canada; 
  • отримати оцінку дипломів в Канаді (евалюацію / верифікацію / порівняльну характеристику) документів про освіту, якщо освіта була здобута поза межами Канади; 
  • про інші вимоги читайте за посиланнями нижче.

Детально про програму International Skilled Worker: Saskatchewan Express Entry читайте тут

Кандидати, які отримають номінацію від провінції Саскачеван по даній категорії, отримають додатково 600 балів за номінацію від провінції в системі Express Entry, що дасть кандидатам можливість далі проходити імміграційний процес і отримати статус постійних жителів Канади таким чином.

Детально про програму International Skilled Worker: Occupations In-Demand читайте тут.

Перевагою даного напрямку імміграції до провінції Саскачеван є те, що кандидатам не потрібно мати зареєстрований Express Entry профайл. Проте, процес подачі заяви на імміграцію в провінцію за цим напрямком більш тривалий, тому, що проходить поза Express Entry за іншим алгоритмом.

Великим плюсом програми на даний момент (листопад 2019 роки) і з моменту введення 18 вересня 2019 SINP Excluded Occupations List є часті вибірки кандидатів за двома напрямками імміграції з прохідним балом за шкалою провінції від 67 до 70. Провінція також надає статистику за відібраними NOC (National Occupational Classification) кодами професій, що дає можливість кандидатам планувати імміграційне майбутнє в Канаду.

Cлід відзначити, що процес подачі документів на імміграцію в провінцію нелегкий. Зокрема, провінція вимагає додаткові документальні підтвердження досвіду роботи кандидатів, висуває ряд вимог до кандидатів, чиї професії є регульованими в провінції (вимагає отримання ліцензії та інше), а також відповідність досвіду роботи кандидатів їх освіті.

Бажаєте бути в курсі останніх новин?

Корисна інформація? Розкажіть про це іншим!